DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Dexter666 odpad!

Katastrofa! Absolútny antifilm. Ak by som mal uviesť príklad na hodnotenie "odpad!", tak by to bolo toto zverstvo. Hodnotenia niektorých nechápem, avšak musím rešpektovať názorovú pluralitu. ()

Tempest

Velmi dobré béčko, určitě jedno z nejlepších které jsem viděl. Trochu mě to připomínalo feministický Mortal Kombat nebo Charlieho andílky, příčemž alespoň proti druhému jmenovanému je to lepší. Fešná čtveřice, posléze pětice hlavních představitelek kosí všechny (hlavně chlapy) na potkání. Ostatně mužské postavy jsou buď mizerové nebo neschopní blbci (alespoň většina). Je to hezký, je to rychlý, je to fajn. ()

lepo odpad!

Hodnotenie tohoto filmu nie je možné, nakoľko to bola urážka filmu. ODPAD ODPADOV. Trápné, stupídné, infantilné. Eric Roberts musel byť asi zhúlený, keď zobral takúto ponuku, nakoľko vie zahrať "správného grázlika", aj v hodnotnejších projektoch. Urážka filmového umenia. Odporúčam mentálne postihnutým a...../ vlastne aj tých by som urazil /.Ak ()

MFA

Tohle je jeden z filmů který kolem mně nemohl projít bez povšimnutí. Další kousek podle počítačové hry. Film ode mně dostává totální nulu za blbost, ale přidaná hodnota navíc jsou tu debilní scény a situace kterými je film od začátku do konce prošpikován. Ve víceméně pravidelných dávkách tady dostáváte z jistého pohledu naprosto vytříbený humor ve formě demence, sexismu a absurdity jednotlivých scén autorem nezamýšlených. Je toho mnoho zábavného na tomhle dílku a alespoň mám jasno kterou princeznu* si vybrat až se pustím do hry Dead or Alive! ()

Rian_witcher

Pobavilo a to je hlavní. Je to vtipné, svižné a vůbec mi nevadí že scénář je modernější verze Mortal Combat. Být holka nebo gay asi bych dal o * méně, ale jako chlap nemohu dát "jen" 3 hvězdy. Takže 4 za krásné holky :-) ()

Atten

Jako většina chlapů, i já se rád podívám na pěknou, spoře oděnou ženštinu, které lecos leckde vykukuje. Ale to si stejně tak můžu pustit porno a užiju si to víc. Kromě pár šlapek tam vlastně nic není... ()

Tomko87

Šumné dievčence si odušu nakopávajú zadky (a iné fajné telesné partie) , áno chutilo. A som si plne vedomý, že to bola poriadna blbosť. Chcelo by to dvojočku. S rovnakým osadenstvom :P ()

PatrikP4

Kočky v plavečkách co k tomu přidají i nějáký to ,,Kombo"... Jaime Pressly věčně roztahující nohy... Vypnout u toho a jen se koukat naprosto to stejně nedává smysl... ()

Kalda69

Po te co jsem videl Arenu smrti a Arenu smrti 2 by toto molo aspirovat na 5*. Nastesti mam dost soudnosti a nenecham se utahnout na bikinach hlavnich predstavitelek a davam tomu zaslouzeny prumer ()

brasek odpad!

Trápna blbosť, bez patričnej vážnosti ktorá zdobí akčné filmy. V príbehu najviac cítiť nemeckú neschopnosť ponúknuť divákovi niečo zaujímavé. Pod filmom sú podpísané zaujímavé mená a je na zamyslenie kde sa stala chyba. ()

zaack

Totální béčko, které je tak špatné, až je vlastně zábavné. I takový Kurýr je proti DOA sofistikovanou zábavou. ()

Vital

V čem je mi to podobné? jasně,mortal kombat a charlího andílci,Correy Yuen to nezrežíroval špatně,ale kvůi tomu ději z toho udělal akorát kopii právě zmiňovaných snímku,co ale musim beze sporu pochválit je choreografie bojových umění,ale příběh strašně zaostává a je z něho jakýsi vývar z amerických akčních béček stylu samá akce a žádný děj. ()

Fallstar

Jsou dvě věci, které může znalec chtít od OPRAVDU dobrého filmu: kung-fu a Asiatky v bikinách. V tomto kousku je obojího přehršel, takže za mě..jasných 5. ()

pavont

Filmy podla bojovych pocitacovych hier su zvlastne a hodnotenie je rozporuplne. V tomto filme kvalitneho bojoveho umenia je strasne malo a vsetko je to robene na efekt ako reklama na pepsi. Pozriet sa to da a pobavit obcas tiez. Je to vsak ten tip kde vam staci aj televizor bez zvuku. Filmarinu tu fakt nehladajte. ()