Epizody(20)
-
Schneewittchens letzter Ritt (S04E01)
-
Das Lächeln der Tigerin (S04E02)
-
Die Leibwächter der schönen Barbara (S04E03)
-
Schwarze Ikonen (S04E04)
-
Tödliche Düfte (S04E05)
-
Neue Opfer für König Ludwig (S04E06)
-
Die letzte Weißwurst (S04E07)
-
Wasserleichen unter sich (S04E08)
-
Der Bulle von Rosenheim (S04E09)
-
Mord im Paradies (S04E10)
-
Salsa in den Tod (S04E11)
-
Umzug für eine Leiche (S04E12)
-
Der Kaiser ist tot (S04E13)
-
Bettgeflüster (S04E14)
-
Klassentreffen (S04E15)
-
Die Spur des heiligen Antonius (S04E16)
-
Werbung für eine Leiche (S04E17)
-
Der Preußenschreck (S04E18)
-
Der Jäger ist des Hasen Tod (S04E19)
-
Das Schweigen der Schweine (S04E20)
Hrají
Michael Häfner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Judith Rumpf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Rainer Kötter
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Anna Clarin
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Údolí divokých růží (2006) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Michèle Marian
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ingrid Resch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Sherlock Holmes (1964) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Angela Sandritter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ellen Ten Damme
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sascha Posch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Jens Nünemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Claudia Wipplinger
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Jenny Laura Bischoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Matthias Kupfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
Maike Bollow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Christian Baumann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Louis Friedemann Thiele
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gerd Udo Feller
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Alexander Nadler
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Frank Brandes
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)