Film líčí příběh dvou bratrů, kteří se ocitnou na rozdílných stranách zákona. Bobby Green (Joaquin Phoenix) pracuje jako šéf brooklynského nočního klubu El Caribe, který patří ruskému mafiánovi Bužajevovi. Prostředí jako stvořené pro distribuci drog ostrým zrakem sleduje Bobbyho bratr Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg). Oba sourozenci se nestýkají a jejich vztah vzhledem k rozdílným příjmením zůstává utajen. Situace se však vyostří a Bobby je nucen si vybrat mezi nablýskaným kriminálním životem a rodinnou ctí, reprezentovanou policejními uniformami nejen Josepha ale i jejich otce Alberta (Robert Duvall). Volba to není jednoduchá a Bobby za ni zaplatí víc, než měl v úmyslu. (Česká televize)

IvcaG

Tak jak začátek napovídal, bude to jízda, ale po 30 minutách přišla nezvaná nuda a celý film zkazila, jak mohla. Největším zklamáním pro mě bylo, že role Evy Mandes nikam negradovala ba naopak, ale na druhou stranu to byl slušný výkon Joaquina Phoenixe. Stalo se z toho obyčejné drama a na konci filmu už jsem jen děkovala, že je konec a to byl tak slibný začátek… ()

Radek.SCH

Vznosné kecy o bohu a cti mě nechali přinejmenším chladným. Jediné co by se dalo pochválit byla opravdu dobře zvládnutrá honička. Obzvášť v jednom momentě mě mrazilo v zádech. ()

FilmWave

Úplně tuctové gangster drama s řadou nelogičností a až umdlévajícím tempem. Táhne to pouze Phoenix a jedna opravdu excelentní akční scéna - přestřelka v autech. ()

strikeman

Stylová podívaná, která nenudí, disponuje kvalitním herecým výkonem Joaquina Phoenixe a estetickým skvostem jménem Eva Mendes. Navíc snímky z prostředí mafie miluju, takže není co řešit: 85% ()

Rockerman

Podle mého názoru hodně nepovedený a hlavně hodně nevěrohodný film. Ruští dealeři drog mají seznam policistů určených k likvidaci, ale neví, že šéf nočního klubu, se kterým chtějí spolupracovat v obchodu s drogama, je synem a bratrem policistů, kteří zrovna na tom seznamu jsou. Tomu se opravdu nedá věřit. Tento film už nechci vidět.30% ()

Hapretor

Ústřední čtveřice herců mě nijak nerajcovala. Přesto jsem film zkouknul a zabavil. Dobrý průměr. Proměna fetujícího, lehkomyslného vedoucího podniku do policajta v terénu s motivem pomsty a cti, a to prakticky ze dne na den, je tak neskutečně pitomá až to funguje tak, jak má. Jak mi je J. Phoenix od ksychtu protivnej, tak tady byl ok a fandil jsem mu. Na podobné téma se ale v nepřeberném množství "USA" thrillerů najdou onačejší kousky než tento. ()

Puol

Charakterová premena Joaquina Phoenixa v parádnom, drsnom a skôr neačnom krimi. Prekvapí (a poteší) už úvodná scéna, nezabudnuteľná je i upršaná atomobilová naháňačka. ()

DHDV

Občas filmu chybí tempo. Ale dostanete to co očekáváte, dobré herecké výkony a solidní kriminálku, která (někdy) kopíruje některé jiné filmy. ()

Evander

Snímek nepřináší nic nového, snad jen několik, základní logice se příčících, situací. Vše je navíc podtrženo velmi mizerným scénářem. Po dlouhé době lituji "promrhaných" dvou hodin. ()

sadlokan

Uff.Rusové jsou naprostí dementi a pak je to o.k.Chlápek,co dělá provozáka nějaký,ale obrovský dýzy,kde se schází,no co se asi tak za verbež veškerou tam může scházet,asi jako tadydleten Jonák když měl v Práglu ten podnik,tak jeho fotřík je náčelník NYPD a brácha šéf protidrogovýho.Ale páč to nikomu neřek,tak to nikdo neví.Stíháte?Rusové nikoliv,takže ho pozvou do obrovskýho kšeftu s koksem a blablabla.Rodina,hrdinství,USA,shit.Na Skrytou identitu to nemá ani stopu rozšláplýho hovna v tom závěrečnym megatrapnym rákosí. ()

agassi68

Takýchto policajno-mafiánskych príbehov sú stovky. Tento je z tej lepšej polovice aj vďaka charizmatickému Phoenixovi. Klišé sú klasické no neotravujú, dej odsýpa a vy sa už tešíte na záverečnú pomstu. V sexi roli moja favoritka Eva Mendes. 75% ()

bobrux

Po první půlhodince, kdy se pomalu ale jistě začnou nalepené papírky s popisem na čelech postav "ten dobrý" a "ten zlý" nejen prohazovat, ale i trhat na kousky, jsem si zamáčknul svěšenou bradu zpět do lebky a užil si perfektní drama s hezky gradovaným finále. Joaquin Phoenix opět exceluje a čert to vem ona i Eva Mendez nebyla nejhorší. ()

helloween93

Temná emocionální krimi, která vás vtáhne do děje poutavým příběhem o jedné policajtské rodině. Abych pravdu řekl, ani chvíli jsem se nenudil a při té automobilové honičce jsem skoro nedýchal. Finále v kukuřičném poli bylo taky famózní. Mám rád tyhle tvrdé kriminálky. 4* ()

GOREGASM

Velmi dobrá kriminálka, kombinovaná s možná ještě lepším rodinným dramatem má šťávu od první do poslední minuty. Hodně válcují divákovy smysly perfektní herci. Phonix, Duvall jsou luxusní, Marky Mark předvádí své maximum (moc dobré maximum) a Eva Mendez tady jako vždy NENÍ na ozdobu. Excelentního drug lorda střihl charismatickýAlex Veadov a hustá atmosféra je i díky němu zaručena. James Gray většinou netočí zapomenutelné filmy a We Own The Night vám zůstane nejen díky nervydrásající a exkluzivně natočené autohoničce nějaký ten pátek v paměti. 85% ()

Jakubik

Celkem velká nuda děj se dá už od začátku nějak předpovídat. Z filmu jsem si nic neodnesl kromě Evy Mendes (celkem jí to sluší) a Joaquina Phoenixe na roli se hodí a zvládá jí celkem přesvědčivě. ()

jay.lee

K uzoufání pomalá a nudná kriminálka s výborným J.Phoenixem, trapným M.Wahlbergem a krásnou E.Mendes..2a1/2* ()

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

17.08.2011

Zdá se, že touží po vlastní akční sérii. Se Smithovými to nevyšlo, ale Pitt se nevzdává a upsal se adaptaci románu Marka Greaneyho „The Gray Man“. Ten už má jedno pokračování („On Target“ vyšlo loni)… (více)

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

03.05.2011

Jestli dnes existuje herec, kterého chtějí do svého filmu všichni producenti a režiséři, je jím právě Jeremy Renner, nominovaný na Oscara za Smrt čeká všude a Město. Nedávno dotočil Mission:… (více)

Brad Pitt na cestě do Akatoru

Brad Pitt na cestě do Akatoru

11.12.2008

Chvíli to vypadalo, že projekt Lost City of Z, který pro studio Paramount Pictures chystá produkční společnost Brada Pitta Plan B (a ve kterém si Brad zřejmě i zahraje hlavní roli), upadl v zapomnění… (více)