Film líčí příběh dvou bratrů, kteří se ocitnou na rozdílných stranách zákona. Bobby Green (Joaquin Phoenix) pracuje jako šéf brooklynského nočního klubu El Caribe, který patří ruskému mafiánovi Bužajevovi. Prostředí jako stvořené pro distribuci drog ostrým zrakem sleduje Bobbyho bratr Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg). Oba sourozenci se nestýkají a jejich vztah vzhledem k rozdílným příjmením zůstává utajen. Situace se však vyostří a Bobby je nucen si vybrat mezi nablýskaným kriminálním životem a rodinnou ctí, reprezentovanou policejními uniformami nejen Josepha ale i jejich otce Alberta (Robert Duvall). Volba to není jednoduchá a Bobby za ni zaplatí víc, než měl v úmyslu. (Česká televize)

SAINTS

Jason Gray divakovy serviruje biblicke podobenstvo o marnotratnom synovi zasadene do dnešnej doby ,podava ho však velmi nemoderne.Podobnych filmov ako tento je vela a tento nema žiadnu pridanu hodnotu.Velmi priemerne 50%. ()

subic

NY rok 1988. Phoenix, Wahlberg a starej Duvall honí ruské obchodníky s drogami a nemálo objetí je na obou stranách. Mendez tu je jen jako čubkozní dekorace. Přesto to na 4 frčky není, místy je to celkem utahané. ()

ostravak30

Rozhodně jde o skvělý film s vynikajícím obsazením a ještě lepší zápletkou. J. Phoenix, M. Wahlberg i Robert Duvall jsou skvělí herci, Eva Mendes zase zastupuje křehčí část na kterou je příjemný pohled. Kvalitní scénář pak zaručuje, že se ani na moment nebudete nudit. Konec mi sice přišel trochu useknutý, bez napětí, ale na druhé straně byl vcelku originální a skoro neamerický. I závěrečné vyústění je nakonec vcelku zajímavé. Filmů z kriminálního prostředí je dost a proto natočit nějaký, který by bavil, byl originální a zároveň kvalitní není snadné. Tvůrcům se to ale povedlo. ()

Sharleen

Výborný Joaquin a legenda Robert Duvall, zvyšok osadenstva priemer. Tak do polovice to vyzeralo veľmi dobre, ale potom to išlo niekam do kelu. Spoiler: dobrovolná premena nespútaného a živelného Bobbyho na niekoho, kým celý život opovrhuje a koniec v štýle demonštratívneho pomstiteľa to ale že celé úplne pokazil. ()

Mamlas

Nezáživné rodinné drama na modelu otec zásadový policista, syn gauner. Nezajímavé, dlouhé, nudné, absurdní, s pár známýma tvářema a přesto tak špatné. (22%) ()

mrclTV

Ako by povedal Immortan Joe z nového Mad Maxa - MEDIOCRE! Proste priemer. Z tohto filmu sa dalo vytlačiť viac. Také ničím prekvapivé, všedné sledovanie. ()

johnsnow

zatiaľ najvydarenejší Grayov počin, jediné čo ma sklamalo bola akcia ktorá bola fajn ale bolo jej málo a jak rýchlo začala tak rýchlo skončila a paradoxne tá autonaháňačka, ktorú v komentároch tak chvália stála podľa mňa za hovno. 4* tomu dám a na mladú Mendez sa dobre kuká. ()

Tominni

Příběh dvou bráchů - jeden provozující noční klub pro ruskou mafii a proti němu policista jdoucí ve stopách společného otce. Povedený film, který má spád, napětí i specifickou atmosféru. Podobné typy filmů mám rád. A jako bonus k tomu svůdná Eva Mendes. ()

Blazkowicz

Kriminálka spíš kecací a plná dlouhých a táhlých záběrů na pomalu mluvící a přemýšlející muže. Nudné ne, ale pomalá a s pramálem akce ano. 4-* ()

Filipes

Nehodlám tento film povyšovat nebo odsuzovat či jej srovnávat s nějakými ostatními. Je to prostě velmi kvalitní kriminálka s velmi kvalitními herci, příjemná klubová atmosféra, krásná Eva, výborná hudba a v neposlední řadě dobře natočené scény s reálným scénářem. Jak se může člověk za určitých okolností...změnit. ()

Dee_One

No vyborne :) Kez by bylo vic takovych oldschoolove natocenych kriminalek... Trochu (vlastne spis hodne - hlavne ke konci) slaby scenar zachranuje duveryhodny a vyborny Joaquin Phoenix a par scen stoji opravdu za skouknuti. Mezi zaplavou prumernych nudnych dilek si alespon 4 hvezdicky rozhodne zaslouzi. Kdyz uz za nic jineho, tak za honicku v desti a za Joaquinuv vykon... Zadny extra zazrak, ale prijemna podivana. Stoji za to videt! ()

yueh

Průměrná až podprůměrná kriminálka, zejména díky scénáři. A jak se objevil Phoenix v uniformě, to mi k němu fakt nesedí. Začátek vypadal dost slibně, pak už to bylo čím dál horší. Slušně natočená byla hinčka v autě. Jinak pro mě ztráta času. ()

Miloško

Mafiánska krimi s očakávaným preibehom,ale celkom dobre pozerateľné.Mark Wahlberg tu nedostal veľa priestoru,ale J.Phoenix tu opäť exceloval.za pozornosť stojí aj Robert Duvall,ktorý sa preslávil najme postavou Toma Hagena v Godfatherovi. a nezabúdam ani na sexi Evu Mendez.(DVD,26.07.2008) ()

Blazis34

Pro mě průměrná americká kriminálka s dobrým hereckým obsazením. Dobře jsou natočeny místa ruského gangu. Občasná zajímavá akce mi na celkovém pohledu filmu moc nepřidala. Dávám lepší tři hvězdičky. ()

js79

Návrat ztraceného syna na správnou stranu zákona se moc nepodařil. Skrytá identita ani Americký ganster se konkurenta bát nemusí. Za zmínku stojí snad jen sexy Eva Mendes. 65% ()

LoudlyMonk

Tolik kladné recenze jsem toho o tomto filmu slyšel. Bohužel se po shlednutí musím zeptat, v kterých pasážích tohoto snímku je mám hledat. Dal bych známku 2,5* . Dve hvezdicky si ale tento film nezaslouží. Proto konečná známka 3* ()

jitush.b

Tento film měl v sobě velký potenciál, který ale bohužel scénarista a zároveň režisér pořádně zahrabal. Díky tomu se jedná o další z celé řady průměrných krimi dramat, které nikdy dlouho neuvýznou v paměti a brzy se na ně zapomene. ()

pasqviL

Výborná autohonička v dešti, pak Phoenix a krásná Mendes, toť vše co jsi z filmu zapamatuji. Ostatní utíká v průměrnosti všech ostatních filmů. ()

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

17.08.2011

Zdá se, že touží po vlastní akční sérii. Se Smithovými to nevyšlo, ale Pitt se nevzdává a upsal se adaptaci románu Marka Greaneyho „The Gray Man“. Ten už má jedno pokračování („On Target“ vyšlo loni)… (více)

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

03.05.2011

Jestli dnes existuje herec, kterého chtějí do svého filmu všichni producenti a režiséři, je jím právě Jeremy Renner, nominovaný na Oscara za Smrt čeká všude a Město. Nedávno dotočil Mission:… (více)

Brad Pitt na cestě do Akatoru

Brad Pitt na cestě do Akatoru

11.12.2008

Chvíli to vypadalo, že projekt Lost City of Z, který pro studio Paramount Pictures chystá produkční společnost Brada Pitta Plan B (a ve kterém si Brad zřejmě i zahraje hlavní roli), upadl v zapomnění… (více)