Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

moviefan4

Stone Cold 3:16 bol úžasný, atmosféra bola hustá a aj dosť nepríjemná. Síce nápad aký mal tento film tu bol už vela krát ale tento počin mi aj napriek tomu sadol a užil som si ho. Hell yeah for Stone Cold! ()

blazma

Zkrátka jednoduchá nenáročná akce v prostředí Battle royale. Tak říkajích Béčková akce, která je ovšem koukatelná na pohodku. Pro Stevena Austina je to asi nejlepší role ve které hrál. ()

Konys

Zajímavý nápad, jehož zpracování je však úplně ubohé. Nebýt totálně maniakálního Vinnieho Jonese, tak by moje hodnocení bylo ještě horší. Tento film je neuvěřitelně tupý, s nesmyslným scénářem a do toho všeho se ještě mícha (typicky americký) patos v opravdu koňských dávkách. A přitom na začátku to vypadá a solidní akční podívanou…. ()

padress

Ako veľký fanúšik akčných filmov mi tento film priniesol nový obraz na svet. V poslednej dobe sa produkcia WWE začína lepšiť. Využitie internetu v takomto smere ma ani nenapadlo, aj preto to bolo pre mňa zaujímavé. Je však pravda, že mnohé bojové scénky boli tak povediac o ničom, ale záver bol brutálny. Keď Vinnie Jones vtrhol do filmového štúdia, začal s vyhrážkami a prišiel ten okamih – vystrielal celý štáb. Pri prvom výstrele som úplne zatuhol. Kamoš, čo bol oproti mne pár metrov, zazrel moju tvár a ako mi povedal, bolo na mne vidieť silne udivený pohľad – čím to bude? Dúfam, že takýchto rýdzo amerických filmov z produkcie WWE bude len viac a viac. ()

RomaS

Měl to být klasický last man standing. A taky že byl. Pachuť béčka šla ovšem cítit zkrz obrazovku a to nejen díky tomu, že kameraman dostal epileptický záchvat při každém souboji, že postavy se chovali buď jako ovce na porážce nebo idiotsky naivně, ale hlavně kvůli závěru, který tomu nasadil korunu. btw. je zvláštní, že obě vražedkyně byly pěkné ženské ... ale rozumím tomu proč ()

da_silva

Sorry ale to fakt ne. Když ve filmu, kterej je o bitkách, stojí bitky úplně za hovno, je jasný k čemu je celej film. Extrémně DEBILNÍ (eště jednou - DEBILNÍ !!!) natáčení fightů zkurvenou roztřesenou kamerou, přestříhaný (co přestříhaný, spíš třikrát přežvejkaný korejskou bojovou opicí) jak běs, to je hlavní "devizou" tohohle filmu... já mám rád klipovitej střih i pohyblivou akční kameru, ale musí se to umět a MUSÍ bejt z toho poznat co se vlastně děje. Zbytek filmu je samozřejmě o hovně, to bylo jasný, nečekal sem nic víc než akční oddech, ale dostal sem zběsilou nudu se dvěma vtipnejma hláška, kde se na bitky nedá koukat, kde Steve Austin nemá ve scénáři moc mluvení a proto svou roli překvapivě zvládá v pohodě, kde Vinnie Jones je neuvěřitelně ŠPATNEJ, a kde jediný co stojí za řeč je scéna na konci filmu (Vinnie a televizní štáb). Ruce pryč. ()

Nekdojiny

Tohle ani není film, ale spíš přehlídka nahraného násilí s jednoduchým příběhem v pozadí, čímž rozhodně neříkám je to španá věc, jen je třeba se na to dívat, jako na wrestlingovou realityshow s namakanými herci a prsatými herečkami a pak bude v člověku vzbuzovat úsměv a účelově povrchní pobavení - i to se občas a v malém množství hodí. 30% ()

JP84

Zklamání.Podle obsahu filmu to vypadalo jako mix Běžícího muže a Battle Royal,k tomu ještě podpora wrestlingové organizace.Tak jsem čekal nějakou šílenost typu Crank.Jenže to by nemusel být scénárista idiot a režisér neumětel,protože to,co spáchali,vypadá jako nová sračka s van Dammem. ()

Hrus

Bezohledný a sebestředný režisér uspořádá hru o přežití na opuštěném ostrově. 10 odsouzenců na smrt zde bojuje o přežití a vyhrát může jen jeden. Místy dost drsné, souboje jsou ale spíš o tom, jak do sebe pár chlapů velkých jak hora bezhlavě mlátí a všechno ruší trochu rychlejší střih, který tam rozhodně nemusel být. Přeci jen tihle chlápci vědí jak bouchnout a nechat do sebe bouchnout... Protože to je béčko (céčko), ani mi nevadily některé nedomyšlenosti. Např. celá režie i střih se děje v provizorním studiu na stejném ostrově - je jasné, že je někdo z "odsouzených" navštíví. Pobíhá tam nějakej maskovanej kameraman s jedním maskovaným vojáčkem - je jasné, že je někdo odpraví atd. Prostě předvídatelné, ale naštěstí přirozené béčko se zajímavým námětem (ála Hladové hry (dokonce používají podobné padáčky na dodání zbraní pro favority show). Pro mě Guilty Pleasure - 55%. ()

XI-XAO

Scott Wiper si přivlastnil nápad japonského Battle Royale a podařilo se mu ho dokonale a totálně zničit. Průhledná a bezduchá stominutovka, ve které jsou i bojové scény, na kterých je celý film postaven, dost ubohé. Namísto původních školáků tu máme pár nabušenců, japonskou armádu vystřídal televizní štáb a vše co bylo na Battle Royale atraktivní zmizelo v propadlišti amerického béčka. ()

janeys

Napůl vykradený Death Race, ale bohužel bez originality, důvtipu a dobrého hereckého obsazení. U mě typická 1*, druhá je za vystřílení celého štábu (mohli sejmout i tu blondýnu). ()

mysterinka

Výborný film, scénář dobrý, velice se mi líbilo že se ve filmu objevil Manu Bennett který hrál ve Spartakovi. A co hlavní role? No obsazení Stevem Austinem který je výborný ve wrestlingu. Film se mi líbil. ()

Braga

Tento film tak jak slibuje popis na obale filmu je 100% adrenalin lehce podobný filmu z roku 2008 rallye smrti Milionář se svým týmem televizních producentů se asi nudí a tak si zpříjemní pobyt na hezkém slunném ostrově tím že nechá rozmístit stovky kamer po ostrově Najde 10 věznu odsouzených doživotně nebo na trest smrti K nohám jim dá výbušninu s GPS lokací a poté nabídne volnost a peníze pro toho kdo Přežije jako poslední s tím že na konci musí být jen jeden.A tento celý děj sleduje stovky lidi na internetu který si za to zaplatí a mají podívanou,.To se mu taky skoro povede ale nakonec Jeho kun kterému po celou dobu fandil a taky ho protěžoval s adrenalinem neskončí a začne vyvražďovat jeho televizní štáb…Jinak rozhodně film nabitý akcemi,vraždami střílečky…= 4 Hvězdy . ()

Shimmy

Na takovéhle filmy moc nejsem, ale tenhle vždy ráda znovu shlédnu. Zajímavý nápad a podle mě i skvěle zpracovaný. Palec nahoru ()

LeePriest odpad!

K tomuhle filmu mě zcela na 100% sedí jedno slovo. Pitomost. Po všech směrech, od začátku až do konce, od A do Z. ()

PatrikP4

Akce zajímavá, ale kdyby to nechaly běžet na těch kamerách co tam měly rozmístěný bylo by to lepší, při těch bitkách se jim to trochu klepalo a řekl bych že trošku více. Málo balíčků s pomocí a jen jednomu člověku? Taky dobrý. Nehleďe na nesmrtelnýho Austina... ()

tybro

Ač by se z toho určitě dalo vytřískat mnohem víc, tak si hned povíme co rozmlátilo tenhle film. Na začátek si vezmeme roztřesené akční scény, při kterejch chytám epileptickej záchvat, celkem špatnýho záporáka (vesměs špatně napsaná role) co potřebuje všechny trumfy a pomocníka aby někoho dokázal zabít a když se ponořím do děje filmu, tak i to, že když se lidi chtěj dívat na "skutečný zabijáky" tak na jednu stranu to je cool a hustý a na druhou stranu je sere, když jim někdo v televizi řekne jaký to jsou úchyláci, že se na to dívaj a ještě to platí. Bylo by toho víc, ale proč si kazit zážitek z ... tohohle, no film to asi není. ()

Catella

Film částečně natočený jako reality show. Téma? 10 vězňů odsouzených k trestu smrti je převezeno na ostrov a jak už název filmu napovídá, tak úkolem každého vězně je sejmout ostatní dřív, než oni sejmou jeho. Dokonale natočenej akčňák. Chvílema jsem sice musela přimhouřit oka, ale jinak mě to celou dobu bavilo. Docela věřím, že taková reality show by měla úspěch a sledovanost i v reálu. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)