Reklama

Reklama

Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (239)

bartias 

všechny recenze uživatele

Životem utahaný detektiv Dennis Quaid (stylizovaný do Harrisona Forda) řeší brutální sérii rituálních vražd. Řeší ji uprostřed zimy, atmosféra je proto patřičně mrazivá. Kamera využívá každé příležitosti řádně se předvést, příběh se rozjíždí svižným tempem a Zhang Ziyi vypadá nebezpečně mile. Pak ale zajímavý thriller zabředne do rutiny tuctových detektivek a pokusem o velký, nečekaný zvrat se tak akorát dorazí. ()

Dannysek4U 

všechny recenze uživatele

Zapletka i pres pocatecni nadeje prosta a bohuzel hlavne zbytecne emotivni, stejne jako samotny finale. Navic dost prezvratovano. Napeti je pak budovano predevsim vizualni a hudebni slozkou, nikoli vsak dejem, potazmo scenarem. To, ze se tam tolik mluvi, taky neprospiva. Takova bible emaru. Ale atmosferu ma, to se musi nechat, Akerlund neni lemra. ()

Reklama

BoredSeal 

všechny recenze uživatele

To byla ale blbost, ježiši kriste. Film je těžce předvídatelný, násilí je utlumené, atmosféra nulová, téma je pitomě kontroverzní, ale nakonec nemají tvůrci ani koule spustit slibovanou apokalypsu. A jak to vlastně dopadlo? Šel bílý jezdec sedět nebo to tatínek ututlal? Došlo druhý den k apokalypse? Co na to zatčená ve vězení? Chudák Quaid, hrát v takové kravině si nezasloužil. Poctivou detektivku by člověk dnes pohledal. ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Paneboze. Snimek s pointou rodinneho becka zabalene do mysteriozniho krimi obalu nevalne urovne. Rodicove, otevrete oci a venujte se svym ratolestem, nez vam vyrostou a zacnou masakrovat nevinne lidi. Kdo tohle vymyslel? Nekdo s nedostatkem napadu vymysli psí lejno a necha si ho natocit od cloveka, co dela videoklipy a o prestavkach pije krabicovy kafe. ()

Beky 

všechny recenze uživatele

Dobrý nápad utopený v nenápadité réžii a šíleně podprůměrné pointě, která si říká o podpásovku roku, aspoň toho mého, záleží na tom kdy film uvidíte:)!! Na co nalákat?? Jo...tak to by mě taky zajímalo??...na co nalákali DQ, ZZ, PS je všem jasný, snadný prachy řeší všechno!! Jednou větou: Michael Bay se dal na produkování neuvěřitelně průměrných a neambiciózních filmů!! ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Roli Krupy hrál původně Neal McDonough. Natočil všechny své scény, ale téměř rok poté nebyl k dispozici k dotáčkám v Chicagu, nahradil ho proto Chelcie Ross. (HellFire)
  • Ve scéně, kdy si Aidan Breslin (Dennis Quaid) omývá obličej v umyvadle, si namočí i vlasy, po střihu však má vlasy zase suché a učesané. (dandislav1991)

Reklama

Reklama