Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Ozzy89CZ

Prosím ČSFD o zavedení Zlatých hvězd. Každý uživatel by mohl dát (např 5 filmům), zlatou 6. hvězdu pro vyjímečná díla. Interstellar by si to zasloužil. Slova jsou zbytečná, tohle je MASTERPIECE. ()

NinetyOne

Můj nejoblíbenější film. Nolanův nejlepší film společně s Počátkem. Má v sobě naprosto všechno, co v sobě mít film má. Nolan spojil perfektní herce, hudbu, scénář a příběh. 169 minut uteče jak hodina a na konci rozbrečí i leckterýho chlapa. Je ovšem zapotřebí ten film vidět několikrát s řádnym rozestupem, aby ho váš mozek dokázal vstřeba a pochopit souvislosti. Nolan bude mít hodně práce sám sebe překonat a natočit něco lepšáho. 100% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Murphyho zákony neříkají, že se stane něco špatného. Říkají, že když se něco může stát, stane se to." Matthew McConaughey a Anne Hathaway na cestě za hranice naší galaxie, aby zachránili svět. Fakt, že jde o zpracování již mnohokrát použitého tématu záchrany světa, nic nemění na tom, že je Interstellar kvalitně natočený a vypravěčsky velice dobře zvládnutý snímek. "Tento svět je poklad, ale už nějakou dobu nás vyzývá k odchodu.” Interstellar je takový jako samozřejmě ohromující a stojí za vidění. Avšak není to nijak obohacující film. 4*, ale Christopher Nolan určitě zasluhuje. - 80%. ()

Markusak

Ach tenhle film. Tenhle komentář píši asi po pěti minutách, co jsem film zhlédl a musím říct, ač se mi to asi říká blbě, protože Nolan má hrozně moc dobrých filmů, tak tenhle je asi nejlepší od Nolana. Ano, máme tu Temný rytíř nebo Počátek, ale tenhle snímek podle mě nejlépe kombinuje všechno, co dobrý film má obsahovat. Ve všech těch filmech chyběla nějaká část, avšak tenhle film má všechno, co potřebuje. Jsem dojat, protože tohle jsem nečekal. Film po zvukové stránce je famózní, hudba skvěle dokresluje film a pomalu si ani člověk nevšimne, že tam nějaká hudba je. Herecké výkony jsou na skvělé úrovni a scénář. Tady je velká otázka, zda je scénář dobrý. U filmu je třeba být neobvykle trpěliví. Film se velmi protahuje a nějaká pořádná zápletka, která to všechno rozjede nastane tak kolem 2. hodiny. Je třeba si na to udělat čas. Opravdu to není film, na který se divák podívá z pobavení. Ale chci vám všem říct, co tohle čtou, dejte tomu šanci, i když vás to bude dlouho nudit, věřte, že vyvrcholení je nejúžasnější, co jsem kdy za poslední dobou viděl. Poslední film, co mě takto nadchnul byl Vykoupení z věznice Shawshank. ()

DANJELKO

Film je veľmi nároční na pozeranie, kto nemá v záľube pozerať sa na hviezdy, sledovať novinky ohľadne vesmíru a objavov v ňom je tento film sci-fi. pre nadšencov a tých čo majú tušáka o tom jak funguje teória relativity budú v napätí sledovať lebo film podáva komplexne vysvetlenie, a ty čo sú experti a astronómovia budú žasnúť zastavovať film a divákom naokolo hovoriť ako to je presne znázornene. Niekoľko vedcov sa dokonca oprelo o predstavy znázornene v tomto filme a potvrdilo ich pravosť. Za mňa 5 hviezd ()

hvldvt

,,Love is the one thing we’re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space.” Interstellar je naprosto nádhernej film, ve všech ohledech. Děj o záchraně lidstva je výborně vypracovanej do nejmenších detailů, až se v tom člověk někdy ztratí, ale po dalším shlédnutí to do sebe všechno zapadne a člověk jen žasne, jak geniální to všechno je. Herecky je to taky bomba. K tomu se přidá krásná hudba Hanse Zimmera a (dle mého skromného názoru) je tohle umělecký dílo hotový. Ne ale vážně, člověk slyší některou ze skladeb, co ve filmu je, a hned něco cítí, to se jen tak neděje. Klobouk dolů, jeden z nejlepších filmů vůbec. ()

cartouche

Ten člověk, který psal scénář k téhle sračce, by se měl léčit. Ta snůška psychedelicko-pseudofilozofických žvástů by zabila vola. ()

pecolik

Trochu jsem se v tom ztrácel, ale ve výsledku nadprůměrný film. Ze začátku je to trochu nudný, než to dostane trochu tempo. ()

Janie83

Neřadím se zrovna mezi fanoušky sci-fi katastrofických filmů, takže jsem se tomuto filmu docela dlouho vyhýbala. Nicméně, Christopher Nolan je velké jméno a záruka kvality, což mě konečně přesvědčilo se na to podívat. Moc jsem od toho ale neočekávala, přece jen, partička Američanů, která se vydá spasit svět je už docela ohrané téma. O to větší bylo mé překvapení, že i když to bylo o partičce Američanů, která se vydá spasit svět, tak je v tom i něco víc. Celé skoro tři hodiny byly napínavé a místy dojemné, navíc podtrhnuté úžasnou hudbou Hanse Zimmera. Herecké obsazení bylo bezchybné, všem jsem jejich role naprosto věřila. Lituji, že jsem to neviděla dřív a určitě to nebylo naposled. ()

Muffin

Když se vám po opakovaném shlédnutí líbí film víc a víc, je něco dobře. Na rovinu říkám, že mám rád sci-fi. Za mých mladých let se na programech kin objevoval název „vědecko-fantastický film“. A přesně takový je i Interstellar. Tady neskáčou emzáci z vesmíru, ani nelétají záblesky světelných mečů. Ani žádný kosmonaut se nám neukáže ve sprše své svaly, nebo kosmonautka jiné přednosti. Tohle je svátek pro fanoušky pravé sci-fi, navíc umocněné nádhernou hudbou. Je to snad jediná sci-fi, kterou bych si troufl přirovnat ke královně žánru – Vesmírné odyssee 2001. ()

PachoSK

Ruku na srdce - ten kto pochopil všetky udalosti na prvé pozretie je buď študentom kvantovej fyziky, alebo potomok Stevena Hawkinga :) Naozaj veľmi komplikovaný dej. Je nutnosť si ho pozrieť aspoň 2-3 krát a až vtedy vám dojdu všetky súvislosti. ()

karyon

K tomuhle filmu se musi dospet. Videl jsem ho 4x a konecne můžu dat 5 hvezd. Je uzasnej, fantastickej, v zaverecne dimenzi donuti k premysleni... V soucasne dobe je s Vykoupenim z veznice Shawshank muj neoblibenejsi film. ()

kodel

Příjemně pomalu se rozvíjející příběh se v druhé polovině, po incidentu na planetě Mann, stává nepřehledný, předimenzovaný a přitažený za vlasy, ale chápu, že bylo nutné ten dlouhý výlet nějak ukončit a že cestu k nezbytnému holywoodskému happyendu si scénáristé v tomto případě dost zkomplikovali. Ten nádherný vizuál je vykoupen třemi hodinami patosu, různých samoúčelných dějových postrků a přepjatostí, citového vydírání a kýčovitého soundtracku (jaká krása, když se občas v Nolanově vesmíru rozhostí ticho!). ()

Enon

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Fakt tohle je ukázka toho jak se to má dělat. Výborný příběh, výborní herci, výborné efekty, výborný scénář. S postavami budete celý film soucítit. A ten konec je naprosto geniální. Za mě je tohle opravdu jeden z nejlepších filmů, které byly kdy vytvořeny. 99% ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

19.07.2023

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)