Profesionálky (TV seriál)

Svieža štvorka

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 30 min

Dante Spinotti

Angie Harmon, Laura Harris, Aubrey Dollar, Rob Estes, Linda Park, Christina Moore, Steve Cell, Tyrees Allen, Ever Carradine, Kelvin Yu, Alain Uy, Michael O'Neill, Marcus Chait, Paula Newsome, Anita Gillette, Tim Griffin, Orson Bean, Rooney Mara, Judith Hoag, Daniel D. Lee, Robert Picardo, Jonathan Adams, Wendell Pierce, Tracy Howe, Josh Randall, Joel Gretsch, Scott Michael Foster, Amanda Fuller, Neil Hopkins, Aisha Hinds, Travis Caldwell, Clayne Crawford, Nicki Micheaux, Kyle Secor, Heather Chase, John Billingsley, Caroline Williams, Roy Vongtama, Callard Harris, Rebecca Lowman, Brent Tarnol, Randy Flagler, Ryan Kelley, Elizabeth Ho, Brady Smith, Vyto Ruginis, Luis Moncada, Ray Campbell, Paul Kampf, Renee Victor, Matthew Corbett Davis, Chase Kim, Jamie McShane, James Huang, Mariano Mendoza, Ricardo Chacon, Larry Sullivan, Rick Zieff, Andy Mackenzie, Bryan Callen, Dale Godboldo, Adrian Quinonez, Roy Jackson, Yeena Fisher, Suzanne Cryer, Shawn Ryan, Charles Fleischer, Coby Ryan McLaughlin, Jennifer Ilene Perry, Linda Gehringer, Sadie Stratton

Čtyři kočky a pár vražd. Docela zajímavý krimi - seriál, ale žádný zázrak.(2.6.2010)

Na Briana Singera dosť slabé...ale u nás stále nadpriemerný seriál v ponuke(20.2.2009)

Časť od časti vnútorne mením rozhodnutia v hodnotení. Je to, akoby tvorcovia mali dvoch scenáristov a jeden dominoval nad druhým. Pôvodne som chcel dať iba tri hviezdy, ale došlo mi, že nemôžem celý serál trestať za zlý dabing. Ten sa ťažko počúva, pretože dospelých ľudí tu dabujú herci, ktorí zväčša dabujú deti. V hlave sa to dosť bije, podvedomie je sviňa.(9.1.2009)

• Standito

Otrepaná kriminálka na štýl amerických CSI, až na to, že vyšetrovateľmi je štvorica báb. Aké originálne...(29.1.2009)

• diabolique

Proboha, 4 "dokonale" zeny, ktore vsetko vyriesia,....Skareda cernoska-patolog(cernoch musi byt v kazdom americkom odpade), blondynka, co vyzera ako lesba(aby sa homosexualne zalozena mensina v USA nevzpierala), naivna babika - novinarka(treba aj nejaku peknu tvaricku) a ambiciozna policajtka s "chlapskou povahou", ktora pri svojich 40kg zlozi aj 100kiloveho chlaba lavou zadnou(to je akoze ten tvrdy zasadovy charakter s chladnou hlavou).....Preco je to pre mna take tazko uveritelne????(18.2.2009)