Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Handle

Tahle parodie mě bohužel jaksi nebavila, ani jsem se to nedokoukal. Hodně vtipů, ale většina trapných, prostě se mi to nelíbilo a to mám tenhle žánr docela rád... ()

Fleur6

Bolo to trápne, bolo to puberťácke, bolo to americké, ale celkom funny s plusom kvôli tomu, že si to nič nenahováralo -"počula som, že je to len lacnejšie prevedenie 300" (Carmen Electra) a človeka potešilo, keď zaregistroval sparodavanie ďalšieho filmu v poradí. Ako, nechápte ma zle, je to úplná slabota čo sa týka "deju" a nezaslúži si ani tú istú žánrovú kategóriu ako paródie z dielne Edgara Wrighta (Shaun of the Dead, Hot Fuzz), ale tak tú kratučkú minutáž vydržíte (a áno, zabudla som, moja slabosť pre Kevina Sorba) :) ()

Caelos odpad!

Dvakrát jsem se zasmál. Navíc ten film paroduje i ty věci o kterých jsem nikdy neslyšel, nějaké soutěže. Je to sračka, nemá ani cenu šoupat si prsty. 0,5/10 ()

slatkac

Naprosto šílený film u kterého jsem si říkal: "Je toto vůbec možné??". A jak se zdá tak jo. I přestože to vykrádá tisíce filmů a známých osobností, skvělě jsem se bavil. GTA mód, tančící peršani, Ber nebo neber, Paris Hilton...nemám co dodat. 100% ()

GeusX

Parodování zejména reklam, soutězních pořadů i samozřejmě filmů. Pár vtipných parodických výstupů se najde, ale vzápětí jsou nakopnuté do prdele nějakým až fekálně trapným pokusem o humor. A to jsem se přemohl a viděl to celé až do konce... edit: A že jsem to viděl i podruhé, svědčí o mazanosti tvůrců, kteří věděli, že ve správnou chvíli, ve správný čas si i taková blbost najde své diváky. Až jsem začal uvažovat i o druhé hvězdě... ()

Hismael

Dělat si už dopředu legraci z vlastní neschopnosti a z toho, jak se to nebude lidem líbit, určitě není dobrý nápad. Naštěstí to má pouhých 84 minut, jenže to zdaleka není délka samotného filmu bez závěrečných titulků. Ten má pouhých 67 minut. Je záhadou, jak se to mohlo dostat do kina. Ze všech těch retardovaných parodií co Jason Friedberg a Aaron Seltzer natočili, je tohle ještě docela dobrý, ale pořád se pohybujeme hluboce pod průměrem. ()

Dale odpad!

Už prvá polminúta dosť naznačí, aký grc bude tento film a to určite nie je tá najdebilnejšia scéna. Toto sa už nedá považovať ani za nepodarenú paródiu, to je len nekonečný sled nevtipných blbostí. no vďaka kostýmom to pripomína jeden film. Odporúčam sledovať jedine, keď máte v krvi slušnú dávku vyfajčenej marišky a aspoň 3 promile alkoholu. ()

Seabeast

Velmi jsem se snažil dokoukat ho do konce, ale opravdu to nešlo! Jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl, ne-li nejhorší vůbec. ()

joehot

Pokud nejde o udělování Oscarů, ale o zábavu, tak tomu nemůžu dát odpad, já se totiž občas zasmál. Plus jedna hvězda za Carmen.. ()

Crazer

Kdo neviděl 300, Transformers a nezná Britney ani Paris, tak si toto pouštět ani nemusí, protože nebude chápat. Je to brutální masakr neustále se valících nových vtipů, až si člověk myslí, že je to přehnané. Ale občas jsou momenty, u kterých se člověk začne nekontrolovatelně smát jako bylo sparťanské tažení do boje :)) ()

sidzej odpad!

Ako sa mohla táto sračka dostať na čelo amerického rebríčka návštevnosti? To jediné mi v hlave po tomto odpade zostalo...Strašná haluz dostala tvrdú konkurenciu. Meet the Spartans- od dnešného dňa významný počin ktorý bude nezmazateľne zapísaný v mojich spomienkach ako to najhoršie z najhoršieho alebo ak chcete najväčší hnus aký som za celých 20 rokov videl. THE WORST OF ALL!!!!!!!! Toto nie je odpad, toto je Hollywoodska stoka ()

ConanVJ

Další z mnoha novodobých parodií, která dějem kopíruje film 300. Je zde spousta vtipných momentů u kterých jsem se zasmál, ale i trapných, které nespojí za nic. Celkově bych to zas neviděl jako vyloženě špatný film, ale jako půměr co se žánru týče. Za mě 50% :) ()

Kryton odpad!

Na začatek upozorňuji : Tento film není vtipný, není dobře natočený a není dobře zahraný. Neoznačil bych to za film , ale za sled scének , za kterou se nemusí stydět Tele Tele. Jason Friedberg, Aaron Seltzer by měli okamžitě přestat dělat film jako takový, protože to neumí. Zlatí Wayans Familly , vyloženě parodie a komedie od nich jsou oproti tomuto umění. Celý "film" má jen dvě skoro vtipné scény. První je ta , kdy si film paroduje sám sebe : Jistý XY , píše na netu , že jsme jen trapná předělávka 300 od Franka Millera, k tomu si hlavní představitel prohlíží komiks. Druhá je ta, kdy citují GTA : San Andreas , ale i ta je špatná. Klidně zbytek scének vynechte. Jsou tak chaotické a špatně načasované , že výsledek je takový , že se cítíte tak blbě. Snaha narvat tam co nejvíce citací celebrit také nevychází. Nesnaším Spears, Hilton a American Idol mi je ukradená. A udělat ze Spartanů teplouše , tomu dalo korunu. Ono kdyby aspon nějaká ta scéna byla dobře zahraná. Toho se nedočkáte. Totiž scénař , zřejmě obsahoval věci : "Tvař se jako v 300" . Kevin Sorbo asi nemá na nájem a tak leze do všech sraček a tahle je suverénně největší. Co dále nás čeká?! Nechci to vědět a už ani vidět! ()

Andersis

Přiznám se, že mě pár scének dostalo. Ale většina je trapných. Stejně je fakt, že je to lepší než Epic Movie atd. ()

draggo

Třístovka si o zparodování doslova říkala celým tím svým rádobydrsným lookem. Filmy slavné dvojice Friedberg/Seltzer mám na rozdíl od ostatních docela rád, a tak mě i tohle dílo celkem potěšilo. Vykreslení sparťanů jako teploušů byl skvělý nápad, stejně tak zapojení Transformers, Paris, Brangeliny, Britney a dalších. Jen myslím mohlo být méně těch soutěží, ale to je tak vše. "Vytancujte je z útesu" je skvělá hláška :) /viděno na PC: 70% a 4*/ ()

hous.enka

Par vtipnych okamziku, nekolik ubohych vtipku (zvratky, zvratky a koule a zase koule) a je z toho parodie. Parodiim fandim. V tomhle pripade to byla parodie blazniva. Ale nakonec proc ne - pokud si nehraje na neco, cim neni, a netrva vic jak 70 minut. Oboje podminky Tohle je Sparta splnuje, takze za me prumer. ()

nigga odpad!

Bože, to byla ale sračka. Párkrát jsem se sice pousmál, ale většinou kroutil hlavou nad haldou trapných a okoukaných (snad nikde jsem neviděl, že by tolikrát za sebou někdo spadl nebo do něčeho vrazil) vtipů, které by vymyslel snad úplně každý ve svých nejhorších představách, naprosto trapné camea a stále nějaké rádoby vtipné muzikálové výstupy s porotci, ať zaplníme čas. Vrchol je, když se neparoduje zrovna 300, tak tvůrci násilně a nevtipně připomenou a raději zopakují název parodovaného filmu (třeba Heroes, Happy Feet nebo Transformers), aby to náhodou nikomu neuniklo. Prostě ubohost, Jasonovi Friedbergovi a Aaronovi Seltzerovi by už někdo měl zakázat točit tyto laciné a bezkrevné parodie , to už jsou vtipnější ty krátké na youtube. Po traileru jsem myslel, že to na těch 30% stačit bude, bohužel, nezábavná ztráta času. „Today is day we die“ 10% ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)