VOD (1)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Trailer

Wacoslav1

Narez zalezitost jak uz nazev napovida pujde o masakr skutecnych vrahounu ve stylu vsichni proti vsem a tento atraktivni namet byl vyuzit beze zbytku k dizpozici je opravdu zajimava sestava pocinaje vyslouzilym negrem kterej obhajuje vitezstvi a hlavne hleda toho kdo mu zabil zenu pak jedna vrazedna cinska kocicka k ni velmi aktivni a ambiciozni pro zmnenu mlady negr proti kterymu je spiderman nula a nakonec totalni psychopat kterymu je jedno koho zabije a tak krome tech co ma zlikvidovat si pripise na konto i par nestastniku co meli tu smulu a zrovna sli okolo akorat ten Carlyle a to ho mam docela rad mi tam pride uplne zbytecnej jeho postava kneze alkoholika mne fakt nedojala a nechapu ze mu to ostatni zrali ja bych ho proste odpravil a hotovo vzdyt ty hovna co vypoustel z huby byli fakt na presdrzku jinak ale prijemne brutalni a nekorektni zrucne natocena akcnarna jsem spokojen ()

JJ.Gibson

Začlo to Běžícím mužem, skrz Battle Royale okolo The Condemned až k The Tournament. Brutální akce je povedená o tom žádná, např. Scott Adkins byl dokonalej nebo Sebastien Foucan jako parkour assasin, to nemělo chybu. Naopak co mě chybu byla Kelly Hu a Robert Carlyle, jejich side příběh zabíjel pointu příběhu, který již tak nebyl moc silný. Ale hlavně tu jde přeci o akci a té tu bylo až dost a poměrně kvalitní! Takže z pohledu zábavnosti si to zaslouží s přimouřením oka 4* ()

Le_Chuck

Bloodbath in Middlesbrough. Podstivý béčkvý výplach s hektolitrami hemoglobínu a kvalitnou porciou nekorektnej akcie. Toto môže odsúdiť na spodnú poličku videopožičovne akurát diletant, ktorý tam naposledy ako dvanásťročný požičiaval Dr. Doolitla. Žiadne sorráč, v dnešnej dobe je podobný kúsok pre fandov žánru hotový gem. A prečo je trochu matný fajne vystihol Adrian. Scott Mann dikes. 75% ()

Expendable

Je to velmi špatný akční film u kterého by se dalo klidně použít béčko. Většina akčních sekvencích se vám na monitoru klepe jako kus rosolu, po chvíli se s toho zvedá žaludek a přichází na svět epilepsie. Na filmu se také podepsaly mizerné efekty, chybí tu kvalitní hlášky a charizmatičtí herci, potěší akorát svalnatý Ving Rhames, který je tu za pořádneho zabijáka. Bohužel se s dnešních akčních filmů vytratila skvělá akce jako třeba z Komanda, chybí hlášky, plynulá kamera, spousty výbuchů a tuny mrtvých. Pro mě velmi podřadný akčnák 25% ()

HAL

Tedy nedivím se že kdo čekal chytré zvraty, myšlenky a metafory logicky odsoudí Tournament jako těžkou sračku... ale upřímně nechápu proč by vlastně někdo něco takového od toho filmu chtěl očekávat. Od prvního nástřelu bylo jasné že půjde o uvědomělé Béčko s lobotomickým příběhem a nekončící akcí. Tournament svou demencí nikterak netrpí, ale naopak díky ní hodně získává a předvádí nesmírně zábavnou řežbu zlých s ještě zlejšími v akčních scénách, které z poloviny vykrádají staré klasiky a z poloviny plní sny kluků odkojených na filmech kde se víc střílí než mluví. A to s výbornou choreografií, většinou dosti slušným střihem a terminátorským Rhamesem v podobě nejvíc badass gumy široko daleko Jasně nejlepší a nejzábavnější akční výplach od The Marine. 8/10 ()

• Náklaďní vůz, který Joshua Harlow (Ving Rhames) ukradne před strip klubem, je česká „Liazka“. Ve scéně, kdy jde Lai Lai (ZhenKelly Hu) do hotelu, pak cestu přejede Škoda Fabia. (Schlumpf)
  • Ian Somerhalder a Kelly Hu, ktorí hrajú vo filme vrahov, si spolu zahrali upírov v seriáli Upírske denníky (od r. 2009). (misterz)

Související novinky

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných

05.01.2014

Nejspíš dobře víte, že je současný Hollywood semeništěm nepřeberného množství remakeů a rebootů. Zvláštní zálibu v nich má studio MGM, které spoluprodukuje Hobity nebo Bondovky a i jinde se snaží… (více)