Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Trailer

S.Quentin QUALE

Jednoduchá britská akční řezba určená především pánům, u které je nutné vypnout mozek, protože, jak už to ostatně u takových filmů bývá, scénář nepsala žádná čistá mysl. Na druhou stranu jednoduché neznamená úplně debilní, takže ve výsledku jsem se slušně bavil nekonečnou naháněčkou, při které se několik desítek vrahounů snaží sundat všecky ostatní - tentokrát na rozdíl od džungle nebo basy v regulérní civilizaci. Akce, herci, gore s hektolitry krve - všechno v pořádku, takže slabší 4* pro tuto sortu. 70% ()

Fiftis

Už úvodná scéna vám prinesie peknú (trochu krátku) dávku krvavej akcie, takže už na začiatku budete mať vyšší tlak než je zdravé. To isté platí i o ďalších scénach, ktoré sa čím ďalej tým viac stupňujú, každou sekundou na kameru vystriekne viac krvi, každou minútou sa mŕtvoly budú znásobovať a Scott Mann na nás valí jednu (svojim spôsobom) originálnu akčnú sekvenciu za druhou. Ak sa vám páčil film The Condemned, bude sa vám páčiť aj tento film. Nieje síce na krásnom ostrove ale ja to beriem ako voľné pokračovanie, lebo ide o to isté. The Tournament je príjemný a zároveň aj trocha zábavný počin, ktorý sa oplatí vidieť. ()

Marsik

Normálně uvažující a alespoň průměrně inteligentní člověk tento film zpravidla odsoudí. A já se také přidávám, film je jedna velká hloupost. Nicméně když se na film trochu zadíváte, nedá vám to a chcete vědět, kdo nakonec přežije, jak to dopadne s "Otcem" a kdo skutečně zabil Joshuovu manželku. Navíc film nemá kupodivu hodně hluchých míst, akcí je přiměřené množství a 90-ti minutová délka je také v pohodě. Takže film většina dokouká do úplného konce. Škoda, že nevydržel déle můj oblíbenec Scott Adkins. Když to tak sečtu, ve finále dostává divák nadprůměrnou akční vyvražďovačku. Nebudu se stydět za poměrně vysoké hodnocení a z lehce odborného pohledu chválím akci, napětí, obsazení a ne úplně stupidní příběh, který akční filmy často mají. 70% ()

Wacoslav1

Narez zalezitost jak uz nazev napovida pujde o masakr skutecnych vrahounu ve stylu vsichni proti vsem a tento atraktivni namet byl vyuzit beze zbytku k dizpozici je opravdu zajimava sestava pocinaje vyslouzilym negrem kterej obhajuje vitezstvi a hlavne hleda toho kdo mu zabil zenu pak jedna vrazedna cinska kocicka k ni velmi aktivni a ambiciozni pro zmnenu mlady negr proti kterymu je spiderman nula a nakonec totalni psychopat kterymu je jedno koho zabije a tak krome tech co ma zlikvidovat si pripise na konto i par nestastniku co meli tu smulu a zrovna sli okolo akorat ten Carlyle a to ho mam docela rad mi tam pride uplne zbytecnej jeho postava kneze alkoholika mne fakt nedojala a nechapu ze mu to ostatni zrali ja bych ho proste odpravil a hotovo vzdyt ty hovna co vypoustel z huby byli fakt na presdrzku jinak ale prijemne brutalni a nekorektni zrucne natocena akcnarna jsem spokojen ()

Jara.Cimrman.jr

"Každých sedm let se v normálním městě stane něco nenormálního." Tentokrát je vyvoleným městem anglický Middlesbrough. Průmyslové kamery jsou přepojeny ke spokojenosti zazobaných sázkařů, tísňová volání přesměrována do jiného časoprostoru a TOP 30 nejlepších světových vrahounů si to může za poklidného rachotu pestrého sortimentu zbraní rozdat o post světové jedničky. Je to čisté béčko, ve kterém se bije, kope, střílí a přejíždějí se telefonní budky, takže na nějaké přemýšlení není čas. Ale kdyby byl, tak bych si možná vzpomněl, že mi byla dost sympatická bojovnice Lai Lai Zhen. ()

• Náklaďní vůz, který Joshua Harlow (Ving Rhames) ukradne před strip klubem, je česká „Liazka“. Ve scéně, kdy jde Lai Lai (ZhenKelly Hu) do hotelu, pak cestu přejede Škoda Fabia. (Schlumpf)
  • Ian Somerhalder a Kelly Hu, ktorí hrajú vo filme vrahov, si spolu zahrali upírov v seriáli Upírske denníky (od r. 2009). (misterz)

Související novinky

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných

05.01.2014

Nejspíš dobře víte, že je současný Hollywood semeništěm nepřeberného množství remakeů a rebootů. Zvláštní zálibu v nich má studio MGM, které spoluprodukuje Hobity nebo Bondovky a i jinde se snaží… (více)