poster

Survival of the Dead

 • Kanada

  George A. Romero's Survival of the Dead

 • Kanada

  La Survie des morts-vivants

Horor / Sci-Fi

USA / Kanada, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VenDulin85
  ***

  Romero musel být v minulém životě zombie.. totiž v tomhle životě.. tedy.. Abych pravdu řekla, celou dobu jsem se bavila velmi dobře, zombíci pěkně chrčeli a komýhali se, mozky se pod palbou krásně rozlítávaly do stran.. prostě celou dobu to bylo okolo čtyř*, ale někde ke konci přišel moment, kdy jsem si řekla- ale né a šlo to lehce dolů. Nicméně i tak je to slušná záležitost , která se dá zhlédnout bez újmy na zdraví.(11.6.2014)

 • Djkoma
  **

  Úmyslná béčkovost spojená se snahou milované téma pojmout zase z jiného úhlu a smyslu nedopadá příliš dobře. Ať jsou špatné efekty úmyslem či holým nedostatkem, je mi to docela jedno, protože příběh samotný byl prostinký, odhadnutelný a nudný. Romerovu lásku chápu, pravděpodobně i neschopnost točit dobrý film bez zombíků, které využívá pro svou milovanou metaforu všeho možného, ale větší hodnocení si to opravdu nezaslouží. Ovšem nejvtipnější je závěr, v kterém vlastně pochopíme, že to všechno bylo ve smyslu zombie Romerova světa jen pouhou epizodou, která nikdy nic nemění.(29.4.2010)

 • predators
  ***

  Průměrná zombie rubačka, nad kterou se rozum pozastaví. Logika jde stranou, protože pokud někdo sejme zombies do hlavy ze 20-ti metrů a pak se následně netrefí ze dvou, to už je fakt zvláštní. Survival of the Dead je bez nápadu, bez něčeho inovativního, místy je to pěkná nuda a komediální prvky moc nefungovaly. Ale úplná bída to nebyla... 45%(16.5.2010)

 • JASON_X
  ***

  Ta třetí hvězda je především z náklonnosti k zombie filmům, protože tahle Romerova televizně působící slátaninka mě příliš nezaujala. Slabý příběh, slabý scénář a celkem nezajímaví herci (až na masturbující lesbickou mamacitu v maskáčích). Rád bych na filmu něco pochválil, ale momentálně mě nic nenapadá... Možná ten nápad s živými-mrtvými hlavami na kůlech.(20.1.2014)

 • Ramirez85
  ***

  Romerovi zombie radovánky měly vždycky nějakou přidanou hodnotu, buď byly ve své době prudce originální a šokující (Noc oživlých mrtvol), nebo měly nějakej ten hlubší význam (Úsvit mrtvých, Den mrtvých), anebo aspoň uměly pořádně pobavit (Země mrtvých). V Survival of the Dead mi přišlo, jako kdyby si sám velký mistr dělal ze sebe a ze svého odkazu tak trochu prču, páč toto je v první řadě jedna velká nadsázka a až potom horor. Velkým plusem je určitě takovej trefnej retro feeling (hlavně masky zombáňů) a taky, jak už bývá v Romerových filmech zvykem, chutné gore. S přimhouřenýma očima hodnotím i tenhle kousek celkem kladně.(10.6.2014)

 • - Tomboy (Athena Karkanis) má ve filmu zbraně Beretta 92 F ráže 9x19 mm a M16A4 ráže 5.56x45 mm. (dc125)

 • - Film bol natočený v Kanade a všetci herci, ktorí v ňom účinkujú, pochádzajú z tohto štátu. (MetalMesiah)

 • - Postavu Sarge "Nicotine" Crocketta si zahral Alan van Sprang už v predchádzajúcom filme Denník mŕtvych (2007). (MetalMesiah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace