Během řádění hurikánu Katrina zachrání neworleanský policista Terence McDonagh (Nicolas Cage) trestance ze zatopeného vězení, ale sám si poraní záda a vytvoří si závislost na utišujících lécích. V průběhu následujících šesti měsíců si však vypěstuje i závislost na drogách, hlavně kokainu, který získává z policejního depozitu. Také mu k němu dopomáhá prostitutka Frankie (Eva Mendesová) se kterou udržuje partnerský vztah. I přes tuto stinnou stránku své osobnosti je Terence jedním z nejlepších místních vyšetřovatelů a je povolán objasnit pětinásobnou vraždu senegalské rodiny. Stopa vede k vůdci drogového gangu s přezdívkou „Velký Fate“ (Xzibit). (Česká televize)

quintes

Jeden z najlepších výkonov Nicolasa.... tu mi nešlo ani tak o to, či a kedy ho zabijú, pretože to bol jeden nádherný tanec po veľmi tenkom ľade ... ()

KcarlosK

Pěkná oldschoolovka, která by si zasloužila i vyšší hodnocení, kdyby konec nabídnul mnou čekanou variantu. Škoda. ()

losmachos

Paráda, Cage tydle vyjetý, zfetovaný nebo ožralý trosky prostě umí (viz Leaving Las Vegas), takže film je jeho takovej malej hereckej koncert. Oceňuju i občas rozklepenanou kameru a halucinační vložky, které perfektně potrhují celkově sjetou atmosféru. Jako třešnička na dortu tady pobíhá Eva Mendes, takže není co řešit a ode mně 90%. ()

klukcz

nebýt té podivné "šťastné" mezihry která se mi zdála jako nepovedená halucinační vložka, mohlo to být lepší. alespoň by si to ponechalo svojí depresivní atmosféru až do konce. ()

danny79

Rozhodne jeden z tech Cageovich lepsich filmu. Krimi kde Cage po urazu patere zacne brat drogy, aby se zbavil bolesti. Stane se z neho fetak, okrada lidi, krade drogy z depozitu, sazi, dluzi, ma pletky s podsvetim …proste nic mu neni svaty, na druhou stranu ani jeho poradne temny charakter, neni uplne cerny. Dej je take zajimavy, i kdyz myslim, mensi roztristenost pribehu by byla plusem- vysetrovani vrazdy na zacatku, zmizeni svedka, ochrana kamosky prostitutky, otcovy problemy s alkoholem .... Presto hodnotim slusne ()

Ekdahl

Prapodivná spatlanina, patvar, rozplizlé nudné cosi. Chtělo by to být vtipné, ale není, chtělo by to být "halucinační", to se ale taky moc nedaří.. Těžký, trapný nepodarek. Cageovo charisma se rovná nule, do tohohle filmu se tudíž hodí dobře. - Jako milovník německé hudby a filosofie přemýšlím, jestli jsem někdy viděl dobrý německý film... Pořád ještě přemýšlím... Už vím, expresionistické němé horory ze 20. let. Od tý doby nic. NIC. ()

rbr

Film kde Nicolas Cage je tak na sračky, že začne vidět leguány. Wernere Herzogu si génius, žes to stvořil. ()

PORTER44

Průměrná krimi, herecký výkon N.Cage mě nijak moc nenadchnul navíc chodil jako kdyby měl na zádech hrb a ani příběh nic moc ,hlavní hrdina v roli poldy který do sebe hrne koks a hulí mě nijak neučaroval navíc ještě jeho matka jako alkoholik,některé scény mi přišly úplně navíc a naprosto se tam nehodily jako scéna o domečku z dětcví a stříbrné lžičce,jediný na koho se nechalo koukat je stále krásná E.Mendes. ()

HombreT

Divácky možno nevďačné, ale ja som si to celkom užil. Žiadna katastrofa. Môžete tomu vyčítať všeličo, ale je kopa blbostí, pri ktorých ste schopní prehliadnúť aj viac. Takže za mňa fajn. ()

mdf

Jeden z těch lepších filmú s Cagem.Chvílema trochu zdlouhavé,ale zde hraje poldu,který je neustále pod vlivem, obstojně. ()

Beat83 odpad!

Co tohle bylo za patvar, děs běs, ztráta času. Zmatené záběry, nudný děj, Cage špatný a příběh o ničem. Takovou slátaninu už nechci nikdy vidět. ()

freebob

Remakem filmu Bad Lieutenant z roku 1992.Bohužel už originál je velmi slabý a remake na tom není o moc lépe.Cage se na roli moc nehodí a k dobru filmu lze přičíst fakt, že není doslovným remakem původního filmu a jde si svou cestou.Ale bohužel cestou necestou.Velmi jalový film a námět opět nevyužit. ()

Z filmu Bad Lieutenant vznikne franšíza

Z filmu Bad Lieutenant vznikne franšíza

13.07.2021

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (více)