Stejne jako u puvodniho filmu, i tady jsem cekal vic a hlavne ze to bude daleko drsnejsi. Nicmene Cage ma po case extra vyzivnou postavu, kterou si naprosto uziva, vypada jak pobledla, pohubla, kulhajici troska, neustale fuckuje a kazdou chvily neco snupe, s nicim se moc nepare a vyhrozovat dvoum babkam a podobny veci pro nej nejsou problem. Proste hraje perfektne. Problem je, ze krome toho, ze hlavni postava je peknej srac, je to vcelku normalni kriminalka o vysetrovani vrazdy. Navic obcas tu syrovou atmosferu Herzog zbytecne rozbiji nejakou az komickou zhuleneckou scenou a konec je desnej happy-end, kterej se sem fakt nehodi. Co se tyce srovnani s puvodnim filmem, je si to fakt silne podobny a pribeh je vicemene totoznej, ale puvodni z toho vychazi precejen o fous lip, ale uz kuli Cageovi ty 4* musim dat.(6.1.2010)

Trošku podezřívám samotného Cage že shání prachy na koks a proto hraje v tolika filmech. Ten člověk vezme prostě cokoliv co mu nabídnou. Ale teď trošku vážně, neměl jsem s ním ve Špatném poldovi jedinej problém. Tuhle ťáplou roli zvládnul naprosto s přehledem. Ani moc k ruce nepotřeboval nějakou výpomoc. Prostě jen tak si to 2 hodinky odchodí, odkouří, odšňupe a sem tam si i vsadí na zápas. Jižanská pohoda. Nepobral jsem snad jen ty halucinogení scény s leguánama. 55%(2.4.2011)

Herzog má rád oldschool, my máme rádi oldschool, není co řešit. Temný úsvit nebyl jenom příjemný omyl. Dál po stejně vlně, Wernere, kdykoliv a v jakémkoliv množství. A co se týče Cage: 10% ublíženého hledění do prázdna, 10% přehrávání, 80% herectví. Ztracená forma je tu. Welcome back. P.S. Eva Mendes byla víc sexy už jenom v Noc patří nám.(5.12.2009)

Žádný zázrak, ale přesto lepší než originál s Harveym, který krom chlastání, znásilňování a fetování nenabídnul vůbec nic. V tomto remaku je nějaký děj a určité napětí. Celkově je tu sympatičtější obsazení a zápletka není špatná. Přesto však na mě Špatnej polda víc jak tříhvězdičkově nepůsobil, bohužel.(24.6.2011)

Detektiva McDonagha bolí záda a kromě analgetik, kokainu, cracku, trávy a heroinu má na utišení bolesti ještě jednu metodu. Vlastní penis ve velmi blízkém kontaktu s ocelově chladnou hlavní .44 Magnum.. Filmem Abela Ferrary údajně nepolíbený Herzog tomu vdechl svéráznou poetiku a šmrnc zkaženosti, své si řekne genius loci Louisiany a místy je to neskutečně vtipné a podvratné (převelet fetujícího poldu do depozitu je jako udělat z tchoře správce kurníku). Škoda poslední čtvrthodinky, kdy sebezbožštěnému Terrymu začaly chodit až moc dobré karty a také obsazení Cage, který se občas nebezpečně pohyboval na hranici parodie. Jaký by byl na jeho místě dvakrát se mihnuvší Michael Shannon se už asi nedozvíme..(30.5.2018)