Film je hustej oldscool, ale ten Ncolas Cage je fakt podivín. Hraje on vůbec? Kromě nakřivených zad a pár "nebezpečných" grimas mi to tak nepřišlo. Vlastně v žádném filmu. Jeho sporé herectví, ať už hraje mafiána, akčního hrdinu nebo hrníček na kafe mi připadá dost suché. Vždyť každý rok natočí minimálně dva, tří filmy, kde si střihne hlavní roli a ty snímky stojí za hovno, propadnou a přitom mají zajímavej námět. Proto by si Cage zasloužil svůj žánr. Byly by to zajímavé filmy, které on pošle ke dnů svým NEhereckým projevem. - Tohle je taková malinká vyjímka, kterou zachraňují leguáni, tančíci duše a exotická Eva Mendes.(27.12.2009)

• Jara.Cimrman.jr

"Beru jenom léky na předpis ... a taky heroin." Asi to mělo být vtipné, když detektiv McDonagh splynul s fetem a ostře si zabalancoval na hraně zákona a zločinu. Jenže já nemám feťáky rád a ty, kteří přitom zneužívají služební placku, bych zavíral s dvoumetrákovými tmavými bratry na celu. Prostě jsem se nedokázal bavit a to dokonce ani v přítomnosti poprsí vstřícné Frankie, za což se trošku stydím. Ale abych jen nekritizoval, tak způsob, kterým McDonagh obešel důležitě telefonující lékárnici, mi přišel velmi inspirativní a pokud někdy dostanu chuť na nějaký ten úžasný prášek, tak se taky obsloužím sám.(11.11.2016)

Žádný zázrak, ale přesto lepší než originál s Harveym, který krom chlastání, znásilňování a fetování nenabídnul vůbec nic. V tomto remaku je nějaký děj a určité napětí. Celkově je tu sympatičtější obsazení a zápletka není špatná. Přesto však na mě Špatnej polda víc jak tříhvězdičkově nepůsobil, bohužel.(24.6.2011)

Když jsem tenhle film viděl, český název ještě neexistoval. Nutno dodat, že lepší vybrat ani nemohli. Nicolas Cage zde sice předvádí docela dost zvláštní herecký výkon, při kterém se většinu filmu, kdy není zhulenej, zfetovanej a zdrogovanej, tváří jako schrbená děfka, co není schopná dojít ani na hajzl, aniž by si nezastěžoval. Jenže jakmile mu vlezete pod kůži, tak už se nezastaví. Po půl hodině se začnou dít skutečně pekelný věci, kterým francouzští lehce uplatitelní policajti nemají šanci konkurovat. Nicolas Cage ukazuje skutečný herecký výkon! Po delší době se mi jeho role skutečně líbí. Je svým způsobem akční, drsná, nadsazená a v jistých chvílích neskutečně agresivní. Není to sice nic z toho, co by se k němu hodilo, ale je to přesně to, co bych od něj nikdy v životě nečekal. A proto mě tak dokonale překvapil. Evidentně ale nepřekvapil zbytek diváků, jelikož film skončil v modrém rozpoložení, blížícím se 70ti procentnímu ohodnocení. Podle mě si to film nezaslouží a je mi naprosto jedno, zdali je film remakem, nebo tu Nicolas Cage hraje trošičku jinak, než jsou na něj všelijací odborníci zvyklí. Já se u něj výborně bavil a s klidem bych některé scény přirovnal k jednomu jedinému policajtovi. Vášnivému fanouškovi Atletico Madrid Bouřlivákovi Torrentemu ze Španělska. Jen s tím rozdílem, že tenhle film se tváří vážnějc, i když asi ve skutečnosti vážný není. Ale ksicht Nicolase na plakátu jasně určuje, že tenhle film je prostě peklo jako prase a vidět se musí. Pro mě je to jeden z nejvýraznějších hereckých výkonů právě Nicolase, jaký jsem kdy viděl. A to se zrovna neřiká každý den, ještě když si uvědomím, že jemu vychází každou chvíli nový film.(12.4.2010)

Film jsem viděla na dvakrát, a stejně tak i proběhl. Do 126 min. působil až příliš depresivně, (Nic-věšák na šaty,fuckař,alkohol,drogy,zbraně,korupce,mafie,vraždy) převládal pocit, že v New Orleansu řeší JEDEN každodenní dilema, zda se dostane z bodu A do bodu B! Ale druhý den, přesně při zapnutí pokračování, se změnil téměř nerušivě a vcelku logicky i děj filmu, jako na povel. Tušila jsem profíkaný plán, jak dostat vrahy, ale přesto jsem tápala, jak to nakonec dopadne... Nicolas jako špatnej-dobrej nezklamal, naopak tenhle typ rolí mu dost sedí, podobně jako v LLV a 8MM. Eva Mendes, podmanivá hudba a spoustu zajímavých detailů, (leguáni, fotka v rámečku atd.) zapadly do přesného celku. Kombinace deprese-naděje-vtip každopádně potěšila. "Víš Chavezi... pořád mě sere, že jsem si kvůli tobě zničil trenky." Chá. No není ten chlap k sežrání?!(24.11.2010)