Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

Esmit

Film shrnuli do traileru. Trailer obsahuje většinu vtipných scén, tedy... dvě. Film je pouhé dlouhé a nudné okecání traileru. Ubohé, sobecké, ukřičené, přehnaně luxusní, už ani to oblečení nestojí za moc. Raději se podívám na celý serial než tohle. Kdyby se tam aspoň řešili ty "hrozné životní problemy"... Možná je to pro jiné dámy než jsem já, možná pro jinou věkovou kategorii, mě to nezaujalo, volila bych raději serial. ()

FortKnox

Nemá to konce, 146 minut je strašně dlouhý na tento typ filmu. Jak ve snímku zaznělo "čas není důležitý", no jak pro koho, dodal bych. Carrie, Mirando, Charlotte a Samantho odpočívejte v pokoji. ()

Marťulka odpad!

No to snad ne. Víc jak 2 hodiny koukat na 4 americké pipky, které maji to, na co si vzpomenou a řeší malicherné problémy? Co si má vlastně "normální" člověk po zhlédnutí myslet? Já jsem si potom myslela, že jsem hooodně nad věcí a za to děkuji :-) ()

vieriX

Tak trochu se z toho stala přehlídka nejrůznějšího luxusu ať už jde o modu a nebo životního stylu na vysoké noze a trošku se zapomínalo na takové to klasické ženské tlacháni, kterým byl původní seriál pověstný. ()

L3G1ON4R

Dámský abáji v zachování tradice s upraveným vzhledem, je i navenek hezky vypadající pokračování téhle pohádky pro snílky. Oproti prvnímu filmu je zde hlavní exotika "nový střední východ", ovšem při skoro donucení se dívání na první fázi cesty k božskému, film postrádá ten původní šmrncovní nádech. Na akci "Sushi on body" se jen tak nezapomene... ()

nikodeer

Od podobných filmů vážně neočekávám nic převratného, ale tohle bylo vážně moc. Jednička byla ještě průměrná oddechovka, ale toto bylo hodně špatné. Hysterické, uječené, hloupé a celkově urážející snad pro všechny holky i ženy + ani samotná móda nestála za nic. ()

ondey

Ptám se proč? Vynechejte Abu Dhabí, trochu to proškrtejte a máte z toho pěkný dvacetiminutový díleček seriálu. Nejsem fanda, tak nevidím moc velký rozdíl mezi tímto dílkem a těmi předchozími, přijde mi to na jedno brdo. Slepice řeší dokola samy sebe a já se společně s nimi nemůžu dobrat konce. ()

Mara12

Nevím proč, ale dvojka mě ani z poloviny tak neurážela jako první díl. Sice nejsem ta správná cílová skupina, která dokáže řádně ocenit pohled na partu ženských středního věku, které se bez chůvy nedokážou postarat o děti, jejich jediným problém je nadměrný gaučing drahé polovičky a turistickou třídu považují za sprosté slovo, ale rozhodně to nedosahuje “kvalit“ jedničky a to i přes značnou délku (má to přes dvě hodiny). Seriál je srdcovka, ale oba filmy stojí za prd. ()

Chinese Ashio odpad!

Naozaj nechápem ako sa to môže niekomu páčiť. Ako môže byť seriál ako môžu byť dva filmy... no k veci - už nikdy viac. Ak budem ešte raz chcieť pozerať "sex v meste 2"... no to na mňa radšej použite Avada Kedavra. :P ()

Heyyy

Můj první kontakt se sérií Sex ve městě. A... o co tam vlastně šlo? Snobská čtveřice ve snobským hotelu. Nadržená ženská na hranici menoupauzy, neatraktivní hlavní hrdinka a další dvě nevýrazný ženský navrch (ta zrzka je od kouknutí nesympatická). A všichni se z nich můžou posr.. No nic pro mě :D Btw. kdo to nazval komedií? Možná dvakrát jsem se pousmála, ale to je asi tak vše. ()

Kubi21 odpad!

U jedničky jsem vyplodil ještě nějakou tu hvězdu. Po konzumaci tohoto ze mne vypadl akorát odpad na spláchnutí. ()

J*A*M*B*O

Sex v meste 2 je už absolútna komerčnosť, snaží sa popredávať oblečenie a ukázať mnohých sponzorov filmu. Oproti jednotke nie je ani veľmi vtipný, a sám dejovo je taký nijaký. Vlastne to už ani nie je film, ale iba úbohá zamaskovaná reklama. Dávam 1/10 bodov. ()

Olafson odpad!

Brrr, to je otřesný film. Ještě dnes si vzpomínám na tu beznaděj v kině, navíc jak dlouho to martyrium trvalo.. Snad už žádné pokračování této hrůzy nebude. Jen Chris Noth musí být opravdu skvělý herec, protože statečně dokáže předstírat, že by S.J. Parkerová mohla být pro nějakého muže přitažlivá. ()

offlineman odpad!

Kokokokokodák, Kokokokokodák, Kokokokokodák, Kokokokokodák, Kokokokokodák, Trapné až hnusné! Kdyby těm slepičkám hned na začátku hodili trochu zrní, vyšlo by to nastejno, snad jen finančně by to bylo lepší!!!! ()

MyrnaAlec

Neznám žádnýho chlapa, který by tohle dobrovolně dokoukal. Sbírka všech nejhorších ženských vlastností na jednom místě by mu ovšem mohla leccos napovědět. ()

Blondie83

Souhlasím s Angelinem - na takový film by holky měli chodit spolu jako součást dámský jízdy. Já tak udělala a udělala dobře. Po dni v práci probrat všechny nejnovější drby a posilněny vínkem vyrazit do kina. Tam pak sledovat trendy letošního léta, krásy dálného východu a "slasti i strasti" hlavních hrdinek. Nic víc, nic míň. Od tohoto filmu jsem ani nic jiného nečekala, a i když i já si myslím, že je o dost slabší jak díl první, domů jsem odcházela spokojená. A těch 146 minut nám uteklo jako voda. ()

Stuffa

Rozhodně to není o ději, ale o módě, zábavě, krásných šatech, botech atd. Oddychovka dobrá.., ale jinak nic moc. Člověk se nad to musí povznést a brát to trochu s nadhledem. Pro ženy asi snové situace. Ale to, že se ženská chová jak slepice, podvede svého manžela není nic obdivuhodného - měla by být potrestána a né odměněna diamantem.. moc sladký end. ()

dzules

tři hvězdičky..to je film pro fanoušky, když nejste a nejste gay u filmu se nudíte. Fanoušky neurazí, je to milá variace na téma:a co bylo dál, když opona spadla. Už jí prosím znovu nezvedejte, sestupná tendence je patrná a nikdo nechce vidět jak si Samanta užívá v 60,70,80 letech ()