Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

Tinaa

Vyloženě film pro ženy či milovníky "Sex and the city". Nehledejte hlubší význam filmu. Nejvtipnější scéna, kde se doopravdy nikdo neudržel nesmát bylo, když jedna z nich už byla absolutně zoufalá a na ty pohoršené umravněné šejky začala histericky "no a co, žiju sexem!" a začala to předvádět. ()

FosaCZ

Co si počít, když zhýralost jako životní styl už v USA kvůli finanční krizi nefrčí? Vyrazit do Spojených arabských emirátů, kde je svět luxusu izolován od okolního světa. Opravdu ženám imponuje hrdinka, která se zhroutí při čteni negativní recenze na svou knihu a o letmém náznaku nevěry se má potřebu akutně podělit se svým manželem, od něhož ji dělí půlka světa? Na Carrie Bradshawové se čas podepsal ještě hůř, než na její herecké představitelce. Nezaslouží si lásku, obdiv ani soucit, ale pořádnou ránu pěstí. ()

swoulen

A dost! Dvojka degraduje seriál i povedený Sex ve městě 1 jako návrat Schumachera do F1. Ani sebelepší jezdec nevyhraje se špatným vozem. Trojku proboha už ne. Nechte nám naše vzpomínky na tyhle 4 elementy tak, jak to nastavil seriál. Nostalgicky se za nimi ohlížet, vracet se zpátky v čase, jakoby SATC nikdy neskončil. Ano, jsem zaujatá a ano, pořád mě ten "kůň" Carrie & spol baví. Jsou tu s námi snad léta letoucí. A tak si je chci pamatovat. Takové, jaké byly před Dvojkou. ()

kviczala

Pokud si dobře pamatuji, seriál byl ukončen z toho důvodu, aby se nestal prázdným a nic neříkajícím... První film jsem ještě respektovala. Připadalo mi to jako vhodné rozloučení se mých čtyř oblíbených hrdinek se svým publikem. Na Sex ve městě 2 jsem už koukala skrz prsty... A to i stále trvá...Zbytečně dlouhý film plný prázdných dialogů a nudného filmového amerického béčkového humoru. Kam se poděla ta Carrie s ironickým smyslem pro humor? Kde je ta nesnesitelná puntíčkářská maminkovská Charlotte, která vše zvládá s přehledem? Kde je ta Samantha, která žije pro sex, ale s jistou grácií a aniž bychom si o ni mysleli, že je prostitutkou? A konečně, kde je ta nabručená Miranda se svými malými laskavými problémy... ??? Všechno to kouzlo seriálu se nějak z tohoto filmu vytratilo... Bohužel tak to chodí, když se někdo rozhodne vytvořit pokračování pokračování... ()

Enelya

Kouzlo seriálu je ta-tam. Extrémně roztahané, nudné, bez jakéhokoliv náznaku příběhu. Pokud i přes všechny zápory chcete film shlédnout, vypněte předtím svůj mozek. :)30% ()

PoNoruška

Nejvíc zklamané budou asi pravidelné divačky stejnojmenného seriálu a také všichni, kterým přišlo první filmové zpracování dobré, celkem dobré nebo dokonce nadprůměrné. Z původního totiž nic dobrého nezůstalo, postavy se jenom vezou a to na dosti trapné a povrchní vlně. Evropské ženě vzdáleno na tisíce světelných let, zábavné asi jako „tak jde čas“. Druhá polovina filmu, odehrávající se v Arabských Emirátech mi připadala vyloženě nevkusná. Ubohá a hloupá rádoby- reklama na střední východ. Auuu. Dvě hvězdičky za hotel v Abu-Dabi a z nostalgie ke starým dílům seriálu. ()

Demoiselle

A jak to říkají snad v každém dílu... " a little too much " Ale i tak jsem při tom filmu dostala chuť vrátit se na 5th avenue, utrácet za boty a na konci filmu jsem se usmívala. Nikdo nemohl čekat nic od téhle směti. 2 hvězdy za styling - já ty jejich vlasy, oblečení a "vtipy" prostě miluju! ()

wocicko

Jestli byl první film slabší, než seriál, tak tenhle je slabší než první film. Líbí se mi jedna věc: že jsou všichni staří a žádná tragédie to není... ()

p.i.t.b.u.l

Poprvé použiji pro hodnocení matematický průměr. Přítelkyni se to líbilo a ohodnotila by to 3* až 4*. Pro mně to byl v celku nezáživný film a hodnotil jsem to 1*. Výsledek je tedy 2* :-D. Chápu, že ženské pohlaví k tomuto filmu budou mít asi blíže, než my. Dámská jízda plná nakupování, koktejlů, výletů apod. může někomu připadat zábavné. Pro mnohé je to přehlídka šatů, bot a celkového životního stylu, který k tomu patří. Chápu, že ženy omdlévají při pohledu na dámskou šatnu J. Parker, ale co od tohoto filmu máme čekat my muži? Zápletka typu políbila jsem svého bývalého a teď řeším zda to mám říct svému manželovi nebo ne, mně připadá trochu směšná. Nebo aspoň s jakou dramatičností to tvůrci podali. Jinak se vlastně po celou dobu filmu koukáme na 4 ženy, které si užívají v přepychovém hotelu. Jedna myslí pořád jen na sex, druhé vrtá hlavou její chůva, třetí má problémy v práci a hlavní představitelka touží po živějším manželství. Scény, které by měly být vtipné zase tak vtipné nejsou. I když přítelkyně má jiný názor. Tudíž to asi shrnu. Mužům tento film nedoporučuji, ženám se asi bude líbit. Proti gustu žádný dišputát. Mně tento film příliš neoslovil, ale to je asi tím, že nejsem žena, nezajímá mně móda a nevím co je právě IN. ()

Audrey.H

ach jej, to je ale nudná a šedivá odnož skutečného Sex and the City...Jako pracující v cestovce mě zaujalo snad jen to prostředí emirátů, ale Samanha těsně před přechodem byla snad to nejhorší, co mě kdy potkalo... ()

JenYu

Já jsem dostala vše, co jsem si objednala.Hory šatů.Mraky luxusu - až mi z toho někdy vypadávaly oči z důlků.Vtipy.Krásné exteriéry.Koktejly i koktejlky.Barvy.Lesk.Pohádkové prostředí.Carrie.A samozřejmě i ostatní postavy ... Na film jsem šla hned po zkoušce z čínských dějin a musím říct, že to byla ta nejlepší volba. ()

queckelberghe

Toto vznikne, keď sa niekto silou mocou snaží viezť na vlne naozaj dobrého seriálu...lenže tá vlna už je dáávno fuč. Toľko minút nudy už som dávno nezažila. Musela som sa veľmi premáhať, aby som film dopozerala do konca. A nepamätám si z neho nič. Ono to totiž aj bolo o ničom. ()

Prechytraly

Jedním slovem - hnus. Seriál byl založen na vtipných a chytrých dialozích, které byly doplněny vkusným oblečením a smyslem pro módu a styl. Tento film je debilita, plná ohlušujícího přepychu a extravagance. Absolutně bezobsažné a přeplácané. Hrůza... ()

Dixieboy

No... kde začít? Fandou seriálu jsem už léta. Byl jsem jím už v době, kdy v ČR ještě vysílán nebyl a já se k němu dostával velmi komplikovaně... každopádně se mi moc líbil. Byl vtipně a chytře napsaný, postavy se mi zamlouvaly svoji odlišností, kdy každá reprezentovala "jiný druh" ženy. Když po šesti letech skončil, cítil jsem trochu smutek, protože spolu s ním končily jiné velmi kvalitní seriály (např. Friends, Freiser...) a když se vyrojily zprávy o tom, že se bude natáčet film, byl jsem velmi nervózní, že se to celé pokazí a závěr seriálu, který byl až přehnaně romanticky vypointovaný, ale přesto kvalitní, bude spláchnut. Po skončení prvního filmu jsem si říkal, že to vůbec nebylo špatné. Bylo navázáno důstojně, postavy pokračovaly ve svých životech a byl tam vtip, bylo tam drama a já, jako skalní fanda, jsem byl spokojen. U plánované dvojky už jsem si musel říct... ajééjej :( A taky že jo... To co fungovalo poprvé už nefungovalo podruhé... Teď už to bylo jen o velmi plochém příběhu, arabském pozlátku, zbytečně přetékajícím šatníku a řešení banálních problémů (s výjimkou Mirandy). Druhý díl jen potvrdil obecně známé pravidlo, že dvojky jsou špatné. Sedánky děvčat u "branče" a řešení sexuálních eskapád jsou pryč... Vše je zbytečně přemrštěné (je vidět, že Michela Patricka Kinga smetl úspěch prvního filmu a zatemnil mu mysl) a postavy, které jsem měl velmi rád, mě spíše začaly otravovat. Samozřejmě, kdybychom se dostali do jejich situace, taky bychom hekali nad vším tím luxusem, ale... hlavně zůstat nohama na zemi a to se bohužel této dvojce nepovedlo. Tak budu jen tiše doufat, že nebude trojka, která by úplně pohřbila celých šest let kvalitní televizní zábavy. ()

wilczo2

Osobne mi to prišlo dosť vzdialené seriálu, či prvému filmu... ženské zostarli, menopauza sa blíži (tie 3 hviezdičky tiahne Samantha so svojím prístupom k hormónom) a tak nám behajú upišťané po Abu Dhabí a riešia somariny... Ok, to asi riešili aj predtým, len vtedy sa na to oveľa lepšie pozeralo...Ale lesk a glamour to malo určite :) ()

Matlacek

Pracuji na svém počítači a ptám se své přítelkyně: "O čem, že to ve skutečnosti je, ten film?" Její odpověď mluví za vše: "O ničem." :) ()

Don Kryspin

Nejsem asi cílovým divákem tohoto veledíla - ani původní seriál mě nikdy nechytl. Viděl jsem kdysi asi tři díly a nelíbily se mi. Hlavní hrdinka mi připadala jako tele a "pan Božský" jako úplnej kretén. K tomuhle filmu jsem se nachomýtl úplnou náhodou a viděl ho až od chvíle příjezdu do hotelu v Abú Dhabi. No... hlavní hrdinky mi přišly jako ještě mnohem větší telata než v tom seriálu. Žádný děj nebo zápletku jsem neobjevil a těm pseudoproblémům, které dámy řešily, jsem vůbec nerozuměl. Jedinou hvězdu dávám za Abú Dhabí. Kdyby se ten film mohl trochu přestříhat, holky pokud možno úplně vynechat a přidat více Emirátů, mohl by z toho být opravdu moc hezký díl do Cestománie. ()