Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

HellFireFery

Au! Tak tady se něco hrubě nepovedlo. Divný pocit jsem měl již při úvodní "teplé" svatbě, kdy mi přišlo, že se dívám na nějaké domácí video, které mě silně nebaví. A bohužel tomu nepomáhá ani fakt, že zde hraje stejná sestava herců. Po svatbě se to začíná ubírat tím správým směrem, ale po tom, co ženská čtveřice odcestovala na východ, jsem film ponořil do odpadu. Následné pěvecké vystoupení je šíleně trapné a je z něho cítit, jak všichni očekávají aplaus, a že s tím počítají. To, že se v seriálu také řeší často peníze a vše musí být nóbl, to je známá věc, ale v tomto filmu je vše tak strašně pokaženo, že Vám nakonec hlavní protagonistky přijdou jako namyšlené, zbohatlé flundry. Je to škoda, protože po prvním díle jsem se těšil na solidní pokračování. ()

maxcold

Musim s hodne komentari souhlasit. Je to opravdu velmi velky rozdil od prvniho dilu a celkove serialu. Hlavni hrdinky se zmenily a staly se z nich zeny, ktere vas vubec neoslovy. Celkove jako pribeh, ktery zde vlastne neni. Jen se obcas neco prihodi, aby se nereklo. Podle toho, jak to vypada si myslim, ze to bylo natocene za tyden a herci dostali scenare prvni den nataceni. Jedine plus je, ze si u filmu odpocinete a podivate se, jak si nekdo uzvia dovolenou. Nejake tema zenske emancipace a feminizmu v muslimskych zemich vam vysvetli Miranda, ktera snedla moudrost sveta a vsem vysvetluje rozdily mezi kulturami. Pokus o dokument pro mentalne zaostale panicky, ktere si tento film pusti? Skoda, protoze jednicka byla mnohem lepsi. ()

MiniMer

Tohle si snad seriál nezasloužil. Naprosto zbytečný film, na hlavní hrdinku se nedá dívat, trapné scény od začátku až do konce. Možná za to může fakt,že jsem to viděla s českým dabingem, ale myslím, že ani originál by můj názor nezměnil. Jediný kdo jako vždy stojí za to je Samantha, proto taky ty dvě hvězdičky. ()

AndrewNewman

Už sa nedá hovoriť o originalite. Carie a jej partička sa už len vezie na vlne popularity svojej značky. Stále však ide pohofovú komédiu venovanú ako vždy prevažne ženskému publiku. ()

eMeMko

Těžký provar, který má se seriálem a předchozím filmem společný už jen název a herečky/herce. Velký rozpočet a exotické lokace ovšem nezachrání fakt, že příběhově a herecky je tento snímek hluboko pod průměrem. První polovinu se ani nedočkáme nějakých dobrých hlášek a druhá polovina v Abu Dhabi (tedy vlastně v Maroku)...vlastně ani nevím, měl jsem co dělat, abych neusnul. Být stopáž o hodinu kratší, dám tomu možná dvě hvězdy. Takhle je to jen za jednu a to ještě s odřenými prsy. ()

pekko

So (serialovym) Sexom v meste ma tento film spolocne uz asi len vyplastikovane hlavne postavy. Kym sa vsak dostatok zien rozplyva nad znackovymi handrami, cely film je jednou velkou reklamou (hlavne na Abu Dhabi) a peniazky sa sypu, necudoval by som sa ani keby vyslo aj tretie pokracovanie... ()

Parabot

Pokud bych měl toto dílo přirovnat k nějakému jinému filmu, tak nejblíže má k Troškově Slunce seno erotika. Skupinka nesympatických lidí si vyrazí do exotiky. Při střetu s jinou kulturou se všichni chovají jako arogantní sebestřední tupí burani a vše je doprovázeno "slapstick" humorem, protože komedie. ()

Andre.w odpad!

Blitek neoliberální konzumeristický ideologie, tvářící se genderově korektně zabalenej do hloupejch vtipů ještě hloupějších ženskejch, abych měl člověk pocit, že nekouká na ideologickej product placement. ()

popo666

Cele zle :D Toto bolo moje prve stretnutie sa s konceptom sexu v meste. Damy, nehnevajte sa, ale ak aj serial pojednava o neumravnenosti zbohatlych zien, ktorych najvacsi problem v zivote je maly satnik, tak neviem, preco ma ten serial take dobre hosnoteni. Film mal par dobrych momentov, aspon to. Ale ta neprirodzena absurdita, akou vyznievali niektore sceny ma priam drazdila. A perlicka na zaver: Lady gaga ma neprekvapi, ked sa oblecie do skafandra, ale Sarah J. Parker? Ta nebola len v latexe v tomto filme :D ()

Mezonito

Pokud bych mel Sex ve meste 2 hodnotit ciste podle toho, jak pusobil na me, tak by to byl neoddiskutovatelny odpad. Nemam tenhle typ filmu moc rad a byl sem na nem jen jako doprovod pro partnerku... Ale protoze sam odsuzuju recenze typu: "Kvaska - to je hnus, nesnasim Landu a presne se mi to potvrdilo"...."Doomsday - naprosto chybejici prokresleni vnitrni motivace postav, stejne jako jejich charakteru" atp., pokusim se proto podivat i z pohledu divaka (presneji divacky), proktere je ten film urceny. Jde o film, ktery ma vse, co by mel mit vtipny pro zenu, ktera se chce jen odreagovat - neco jako bondovky s Piercem Brosnanem (naha zenska prsa jsou nahrazena muzskymi zadky, hracky od pana Q - nejnovejsi modni kolekci a finalni uznani za zachranu sveta za pouziti prostredku ktere by jinak vedly k elektrickemu kreslu tu supluje prsten s diamantem rozmeru dlazebni kostky za zklamani duvery. Film plny haute couture, luxusu, porozumeni, chapavych/sexy/nahych/nechutne bohatych muzu (ve vsech ruznych kombinaci vyse zminenych atributu)... Proste dokonale umely koktejl, ktery ma tu chybu, ze se snazi prezentovat jako neco lepsiho a neodpusti si zbytecne mentorovani ohledne zivota na blizkem vychode. V kine jsem neusnul, obcas jsem se i zasmal, ale i s opravdu velkym odstupem a snahou o pochopeni nemuzu dat vi nez dve hvezdy... ()

mr.sulas

Vždycky bude budit rozpory v hodnocení.Jednomu se bude nadmíru zamlouvat a druhý ho bude nenávidět a říkat,že je to obnošené a zašlé zboží.Takhle se to nedá hodnotit.Zkuste shlédnout pečlivě všechny série seriálu,přemýšlet nad každou větou,každou scénou a zaručeně většina získáte vztah,ať je jakýkoliv.Ať se děje co se děje,já narozdíl od mnoha pětihvězdičkových k němu mám vztah a to tenhle film a celý "Sex ve městě" dělá něco originálního a nezapomenutelného.Když jsem u prvního dílu hodnotil,dal jsem o hvězdičku více,tady bohužel musím s hodnocením mírně dolů,jednička byla více v duchu seriálu,tenhle se ubírá už trošičku jiným směrem.Bohužel,ale i tak,nebylo to tak špatné.Odpad rozhodně dne,to bych ztratil soudnost.To je přinejmenším totální blbost posílat to hodnocením takhle nízko,to je spíše nepochopením podstaty. ()

VUCAKO

Jedinou hvězdičku dávám za krásnou Alice Eve, i když její jedinou úlohou bylo být sexy. Trochu trapně ji tam nakonec označili za lesbičku, ale to je ta nejmenší vada ubohého scénáře.. ()

djerba

Šla jsem na to bez jakýchkoliv očekávání a nakonec jsem se celkem dobře bavila. Holky už jsou sice trochu postarší, ale Samantha je fakt třída:-). Pluje proti proudu času s batohem hormonálních preparátů na přechod a je prostě neuvěřitelná:-). Kdo si chce v kině odpočinout a nepřemejšlet, myslím, že neprohloupí, když si na to odskočí:-). ()

Callie

Po přečtení několika recenzí jsem jít ani nechtěla a měla jsem zůstat doma. Z celého filmu mám pocit - trapnost. Je mi jich líto a nedivím se Kim Cattrall , že do toho nechtěla jít. Jediné co tam mělo šťávu, bylo vystoupení Lizi Minnelli, ani unuděné karaoke všech 4 dam, ani sexuální výkřiky Samanthy - prostě nic. I když čekáte "jen" nablýskané pozlátko , tak tady vám dávají na obdiv přelíčené, vychrtlé padesátnice, ječící a chovající se jako 14 leté puberťačky. Bohužel v čele s SJP. I když má postavičku jako proutek, tak v závěrečné scéně s Božským / bdw ani tu unuděnou otrávenost nemusel hrát /, vypadala jak šedesáti letá čarodějnice. A předstírat, že věří v padesáti letech, že v manželství se pořád lítá na růžovém obláčku je trapka totální. No jak jsem z jedničky byla nadšená , tak jsem z dvojky zklamaná. Celkový dojem : trapnost a lítost . 2 * z nostalgie - jinak odpad. ()

soltak

U moc filmů se mi to nestává, ale líbilo se mi to víc než první díl. Samanta je výborná a u každé její scény jsem se musel smát. Prostě to stojí na čtyřech postavách a já je mám všechny rád. 80% ()

rigby odpad!

Čtyři rozmazlené husičky na výletě. Přehlídka nejnovějších modelů sezony, prázdnoty a hlouposti. Vata vystřižená z nějakého hodně laciného povrchního filmu. Je tu snad někdo, kdo si myslí, že S. J. Parker je krásná, jak je nám to neustále vnucováno reklamou? ()