Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

BeranSon

Jedničku sem ještě nějak přetrpěl a nějaký ten poctivý moment k pousmání, nebo třeba k politování se našel, ale tohle ne. Chápu že tvůrcům docházejí nápady a tak směřovali pozornost na střední východ, ale tohle prostě není film pro mě. Když bych hodnotil jako ve škole tak asi takhle -- Sarah Jessica Parker 3 -- Kim Cattral 4 -- Kristin Davis 2 -- Cynthia Nixon 5 --. Prostě hrozná herecká jelita řeší strašně omšelé dámské problémy a jestli bude něco dál, tak to pude rozhodně mimo mě. - 3/10 - ()

chrispe

Jo, uznávám... oproti seriálu a prvnímu filmu je to dost sešup dolů. Ale znáte to... s kámoškama jsou i ty nejhorší párty fajn. ;) ()

cure

Ešte nafúkanejšia reklama na ten najprimitívnejší spôsob života, ktorý vám súčasná moderná doba môže ponúknuť. Kim Cattrall už navždy pre mňa zostane Honeywell z Porky (Prci, prci, prcicky osemdesiatich rokov). PS: Vyprávět o vztazích trefně a vtipně umí jenom Woody Allen. ()

cogi

Začiná mírně nezvykle - problémy, s kterými se dá ale počítat, kdyby to byla jen komedie a přehlížela možné překážky v životě, tak by to bylo nerealistické a to by znehodnotilo film. U tohoto seriálu jsem si vždy vážila, že vycházel z praxe. Postupně jak se vyvijí příběh, tak divák se vše otáčí o 360 stupňů a můžeme sledovat typický sex ve městě a jeho humor . . . celkově snímek působí příjemně, vtipné scény tam jsou a komu se to nelíbí, tak ať mi políbí šos :-) ()

Harts

novodobá pohádka pro rozmazlené dívky a ženy, jejichž světem je půvab, móda a figurky muži, jenž je obdarovávají luxusními dárky a proto je milují :-) no luxusní komedie :-) ()

Jeand´Boa

Duch a kouzlo seriálu leží definitivně hluboko pod zemí...vše je příliš snadné, příliš přímočaré...charaktery postav, jak je známe, jsou nahlodány...už to nesedí, už je to místy i protivné...prostě se to nepovedlo... ()

Yojimbo odpad!

Absolutně žádný děj, humor a sex. První film byl rozpačitý, ale pokoušel se být filmem. To ten druhý již od začátku rezignuje a stává se pouhou reklamou nataženou do nesnesitelných dvou hodin. Muži mají porno, ženy Sex ve městě 2. ()

nurielka

Mne sa proste tie štyry ženské páčia a hovorte si čo chcete! Podľa mňa veľmi voľná atmosféra, aj keď samozrejme trošku do deja by toho bolo potrebné viac. Vcelku ma film zabavil. ()

UniqueNett

Některé pasáže byly opravdu vtipné. Ale bylo jich zatraceně málo. Kim Cattrall jako Samantha mi ve svém věku přijde už opravdu trapná. A sexy? Absolutně ne. Navíc mi tu prostě chybí ten New York. Asi raději zůstanu u seriálu. ()

LANSA

Nejkýčovitější film co jsem kdy zřel!! Dva bludišťáky za pěkný dvě kozy chůvičky, jinak velká bída. Panebože doufám, že neudělaj trojku!!!! ()

frbulka

Nejdřív jsem si říkala, že teď už mám vážně dost těch zhýčkaných fiflenek, okázalého přepychu a nicnedělání, Carriiných problémů neproblémů a uječených či jinak vyhrocených projevů drahých holek. Jenže pak se jelo do Abu-Dhabí a já se v tom zase vezla - a tak to přiznávám a hodnotím čtyřmi hvězdami... ()

Yancl

Od každého něco, ale ve finále pouze zábavná prázdnota. Takhle jednoduše by se určitě dal definovat druhý díl této populární čtvěřice. Celému filmu chybí zásadní detail a tím je propracovanější děj, silnější zápletka nebo něco výstředního, kolem čeho by se příběh motal. Takhle vznikla pouze lehounce odvýpravěná zápletka, která snad krom luxusního života dané čtverky, ničím výrazným nezaujme. A možná i ta stopáž - 146min - je řádně přestřelená na daný žánr. [45%] ()

denisavary

Jak já ty holky mám ráda....zábava, vtipné, úžasná móda, luxus, ale i strasti obyčejného života. Ať si každý říká co chce, já se náramně bavila :) ()

VerenaLord

Ouu - tohle je velice nepovedené, více méně absolutní prohra na celé čáře. Samanthina posedlost sexem a hormony zde hraničí s psychózou, celá zápletka je trapná, situace z toho vyplývající nudné a snadno předpokládané. Chybí mi zde typický suchý humor s velkou dávkou nadhledu spisovatelky Carrie. Její ,,románek" s bývalým a následné přiznání Božskému, který ji ,,potrestá" nošením snubního prstenu. Bože, kam jsme to dospěli...? ()

kersten

Tak toto bolo trápne. Tie ženské boli hlúpe ako kýbel gitu. A ž ma to vytáčalo do nepríčetnosti. S jednotkou sa to nedá ani zďaleka porovnať. A jednotka sa mi teda veľmi páčila. Čakala som že toto voľné pokračovanie bude podobné a budem sa môcť kochať najnovšími "vuitonkami", nespočetnými množstvami topánok od Chanel, Loubutin, prehliadky šialených šiat od Diora a všetko to podčiarknuté vôňou Versace a samozrejme plus zaujímavý dej, vtipné hlášky, trochu napätia, romantiky. Namiesto toho som pozerala na škriekajúcu Samanthu v menopauze bez štipkou humoru, zostarnutú Carrie, ktorá má problém navariť večeru...a už ďalej ani nepokračujem. Scény v lietadle a luxusnom hoteli boli strašne umelé, prehnané, neprirodzené. Dej nulový. Dúfam že to už nikdy nebude mať pokračovanie, zabudnem na to, čom som práve videla a budem si pamätať len skvelú jednotku. ()