Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

andrew88

Slabší odvar prvního dílu, ale pořád zajímavý....myslím, že by to šlo ještě na třetí díl, pak už nic víc asi vymáčknout nepude. ()

Trifi odpad!

Komentář jsem tentokrát s dovolením přenechala mé známé od sousedů, která byla cílovou skupinou filmu a hodnotí takto: Ko ko ko ko dááááák, ko ko dááááák, ko ko. ()

Likan7

Jsem velký fanoušek seriálu, takže mám z toho dost rozporuplný pocity. Na jednu stranu jsem nadšenej, že vidim holky opět spolu (i když jsem seriál a první film zfouknul během října 2020), na druhou stranu je tu ten nepopíratelný propad kvalit. Vymizelo vlastně všechno, čím se seriál udělal tak kultovním. Humor tu sice je, ale už tu není taková ta elegance a šmrnc, jakým se Sex ve městě vyznačoval. Většinou to je jen jeden velký product placement na světoznámé značky. Ono to zase není tak na škodu, protože takhle luxus a móda k Sexu ve městě tak nějak patří, ale ani po dvou filmech a několika zmršených osudech (Steve v prvním fílmu, Samantha v obou), nemizí myšlenka, že všechno, co seriál chtěl a měl říct, řekl v 6 sezónách. Uzavřel brilantně osudy všech. Tohle je jen snaha dát fanouškům nášup a neudělat moc škod, jenže to se nepovedlo. ()

Jonatána

Nenáročná záležitost na sobotní večer. Dala bych dvě hvězdičky, ovšem úžasný dialog Mirandy a Charlotte o slastech a strastech mateřství to o hvězdičku zvedl. ()

tucnak

Tentokrát děkuju všem bohům, že jsem měla nějaká očekávání! Po shlédnutí zdejších komentářů jsem čekala absolutní katastrofu, která se ale naštěstí nedostavila. Sice si teď nevybavim jedinou výraznou věc co by mě zaujala, jako celek to taky moc nedrží, ale peněz nelituji. Bavila jsem se. Sice asi ne tak dobře, jako zbytek upištěného kinosálu, ale celkem jo. (Jen teda závěrečné odhazování burek bylo už hóóódně přes čáru) ()

boo-boo

Partia obstarožných ženských, zopár málo použiteľných vtipov, príbeh pohybujúci sa odnikiaľ nikam a k tomu finálnych 15 minút totálneho pekla, akoby niekomu zrazu došlo "Hop, ale tu sa k***va celú dobu fakt nič nedeje". Postavy (s výnimkou Samanthy) proste NIE JE možné si obľúbiť, natož ich považovať aspoň za reálne. A sledovanie umelých inteligencií plávajúcich riedkym sajrajtom proste nie je zábava pre mňa. Netvrďte mi, že existuje chlap, ktorý žene ako trest za neveru kúpi prsteň. Proste NIE. ()

DeathRock

nuda, nuda, nuda, sama nuda. Kde je ta jiskra a to kouzlo Sexu ve meste ? Uz bohuzel jenom v kulisach. Dej je jaksi bez smaku. Proste jenom sedite v kresle a koukate co ze se to deje na platne. Nic co by vas dostalo nebo aspon nachvili okouzlilo. Cele to pusobi jako pohadka tisice a jedne noci ale vypravecem je Milos Zeman bez becherovky. Ze by reklama na Abú Dhabí ? ()

Allka

Málokdy se vidí tolik zbytečné pokračování, jako je tohle. První díl mě dohnal párkrát k slzám, hodněkrát k smíchu a donutil mě zkouknout všechny řady seriálu za čtrnáct dní. Tady stojí za něco akorát začátek, a to ještě jenom díky takovým návnadám, jako je gejská svatba či natřásající se přednosti krásné "nanny". A pak už to jde plnou parou k čertu a vy jenom nevíte, nad čím víc kroutit hlavou, jestli nad tím, jak dělají hlavní hrdinky úplný h*¨vno a mají úplně všechno, nebo nad tím, jak je očividně ten jejich dokonalej život nebaví a nemají co řešit, a tak si vymýšlejí takový nablbý problémy, že by se jeden po... Nejvíc mě asi zklamala Samantha, která se proměnila ze silné, emancipované a sympaticky nymfomatické ženy v ufňukanou dvaapadesátnici, jež se tak bojí zestárnout (že by nová Helenka Vondráčočková?), že polyká čtyřicet prášků denně a její posedlost sexem se stala směšně neuvěřitelnou. Pouze z nostalgie a lásky k prvnímu dílu dávam tři hvězdy//EDIT: Po přemýšlení snižuju na dvě, ten film byl fakt blbej... ()

januskac22

"veľmi fajn... ale škoda tej slabej zápletky..." toto bol moj nazor davnejsie, po druhom pozreti sa mi to pacilo ovela viac :-) ()

Marwinek

Je zde patrná únava ze snahy vyždímat ještě posledních pár kapek šťávy z vyschlého tématu. Hlavní hrdinky jsou zubem času značně ohlodané a už to nemá tu jiskru. "Něco" v tom chybí. Svatba gayů ovšem rozhodně ne. Na druhou stranu co čekat od nástavby seriálu postaveném na povrchnosti a "bling bling". Takže za 3, koukat se na to dalo, nebylo to nijak zpackané a "hnědých" míst bylo jen pár. ()

zElina

Sex ve městě je seriála seriálem by podle mě i zůstat měl. Tenhle film je pro dívky koukatelný.. pro mužskou část populace nevím nevím...ale každopádně tenhle sex ve městě 2 je jen hooodně dlouhý díl seriálu.. ()

biopanic

Na chvíľu som sa preniesla do iného sveta a to je to hlavné a pre mňa prioritné pokiaľ ide o zážitok z filmu. Pre spresnenie; v luxusnom butiku som v živote nebola, opätky nenosím a celkovo som na míle vzdialená svojej "princess" verzii, takže o to viac ma to samú prekvapuje :) Gay svadba, hlášky, nádherné scenérie - to všetko ma bralo, najviac však zavážil fakt, že problémy - hoci obalené v luxusnom zlatom rúne - ostanú vždy len problémami nás všetkých, či ich už prežívame v stiesnenej dvojgarsónke alebo naopak. (BTW, kedy sme stihli tak klesnúť, že sem niekto napíše komentár typu "síce som tento film nevidel, ale dokážem si predstaviť ", dá odpad a hotová vec?) ()

Lukaso1

Nejsem žena, nejsem blázen do mody, nečtu cosmopolitan, prostě ani nevím proč jsem se na to díval když se považuji za heterosexuála :-). Každopádně i když to není film pro průměrného chlapa, dalo se to skousnout. Pro mě lepší než jednička, dokonce jsem u toho ani neusnul. Toť vše... ()

qVitek

Dvouhodinová reklama na kabelky.Těžká forma úpadku společnosti skrze konzumní životní styl. Jednu hvězdičku dávám za ty šlapky, které v tomto filmu mají hlavní role. ()