Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

Hebča

Proč dělat ze Sexu ve městě pohádku? Myslím, že jsem byla nadmíru šťastná (řekla bych dokonce o hodně víc šťastnější než naše hrdinky v těch posledních přeslazených patnácti minutách), když nám servírovali Sex hezky bez příkras, jen s občasným povznešením se nad všední starosti a nakouknutím do světa plných bot s červenou podrážkou. Dvojka ale nakoukla do takových snových výšin, ze kterých už je ta cesta zpátky do reality dost bolavá. A karaoke? Odtud už snad vede cesta jen do pekla. 29.6.2010 ()

Sfinkter

V kině obklopeni neuvěřitelnými zjevy. I přesto jsem ani chvíli neklimbal jako paní vedle nás a docela jsem se bavil. Sex ve městě 2 je průhledný film vařící z písku pouště příběh o ničem. Veškeré komentáře, ohlasy a recenzi ze Cinemy jsem čekal. O ničem, hloupé, trapné, nevtipné. Ale pozor, tento film chtěl být takový jaký ho vidíme, pouze se válet ve svém nablýskaném obale a nic neřešit, kdo ho bere vážně je úplný blázen. K mému překvapení jsem se dočkal i dramatičtějších chvilek a opravdu jsem se rozhodoval, zda mu v rámci žánru nedat 5 hvězdiček :) ale soudnost mě přemohla. Úvodní píseň bezkonkurenční! ()

ecceHOMMO

Nie, nie.....takto proste nie! ...Seriál som nesledoval, filmová jednotka ma nijak zvlášť nezaujala, a tento počin bol pre moje oči bolaví.... ()

Sokkk_y

Pokračování by neměla být. Ale v případě Sex and the City a legendárního newyorského kvarteta Carrie, Samantha, Miranda & Charlotte tohle neplatí. Dvojka je sice o něco horší než jednička, ale prostředí bohatého Abu Dhabi to bohatě vynahrazuje. A upřímně, kdo by nadával na dvouhodinovou zastávku v tomto luxusním městě? ()

Johnny.ARN

Rozhodne o trochu lepšie ako jednotka. Príbehovo síce odpad, ale vizuál Abu Dabí ma očaril. Rozťahané to síce bolo, ale odsýpalo to rýchlejšie ako v jednotke. 3 z 5 ()

lennyd

Když Samantha (Kim Cattrall) dostane nabídku od jednoho z šejků týdenního pobytu v Abů Dabí, ani na vteřinu neváhá, a samozřejmě s sebou vezme i své přítelkyně. Každá z nich sice musí řešit své osobní problémy (ať už je to sexy (= obrovský prsa) chůva u Charlotte (Kristin Davis) nebo první manželské skřípání u Carrie (Sarah Jessica Parker)), ale svoji kamarádku do srdce luxusu uprostřed arabské pouště doprovodí. Střet kultur na sebe nenechá dlouho čekat, navíc když Samantha, na letišti připravena o své hormony, začíná procházet krizí středního věku (u ženskejch se to jmenuje asi jinak :) )... Kdysi jsem své ženě slíbil, že s ní budu v dobrém i ve zlém, což sebou přináší i návštěvu všech pokračování Sexu ve městě :). I když nejsem pro tento seriál tou pravou cílovou skupinou, musím uznat, že své kvality má. U filmů je to trochu o něčem jiném - a i když v jedničce sem tam ten seriál problikával, u Sexu ve městě 2 už nikoli. Celé mi to přijde, jako by si naše hrdinky chtěli povyrazit do Abů Dabí, tak si tam při té příležitosti natočili i pár hodin "home made videa", které je pak, pro kompenzaci nákladů, předloženo nám, divákům. Bohužel většina scén působí trochu směšně, což podtrhuje hlavně posledních 20 minut (aneb zběsilý úprk na letiště, při kterém se Samanthě podaří způsobit skandál uprostřed puritánského tržiště a vzápětí objevit skupinu emancipovaných žen skrývající své nejnovější hadříky pod burkou). Jednu hvězdičku dávám z úcty k vlastnímu seriálu, a druhou za vcelku povedenou hudbu (při projížďce na vembloudech)... ()

anli

Druhy film o 4 kamaradkach,tentokrat na dovolene....No...pristupoval jsem k tomuto dilku velmi skepticky,protoze prvni Sex byl velmi suchy,ale videt se dal.No a to byla moje zachrana.Nebot film samotny,tedy hlavne pribeh je ve stylu"jak jsem upadla a zase jsem vstala",tedy temer o nicem.Par scen jsem si docela uzil a pobavil se a myslim,ze u tohohle filmu jde aspon castecne pochopit,jak zeny premysleji.Vetsinu filmu zachranuje exotika,hlavni hrdinky se snazi,ale opet je srazi uplne zbytecne natahovana delka filmu.Opet by to stacilo na jednu epizodu serialu.Taky by to chtelo trochu okorenit pribeh,nebot ani pri nejlepsi vuli se tu o pribehu mluvit neda.Tech par drobku hned spadne pod stul a uz je nevidite.Kdo to bude brat jako letni dovolenkovou komedii o nicem,bude se slusne bavit,zeny urcite vice.Takze opet musim konstatovat,ze televizni format tomuhle nametu slusi mnohem vic.U me to je exotickych 45%. ()

BS

Eh? Zkrátit o hodinu, ještě něco málo vystřihnout a pak by to byl nadprůměr takhle je to jen totální propadák. A to jsem měl seriál celkem rád... ()

Pavlínka9

Sex ve městě podruhé. Stejné jako seriál a první díl - prostě hromada módy, sexu, vtipných poznámek a luxus všude kam se podíváš. Sice jsou hlavní představitelky už o pár let starší a řeší i jiné problémy, ale i tak jsou to stále ony. Jen doufám, že teď se to už zasekne, jelikož všechny kolem padesátky v podobných situacích - to už je podle mě moc. ()

Master19

Vždycky jsem se u Sexu ve městě snažil chápat glorifikaci života "nevím roupama co bych" jako vtipnou nadsázku, ale... tady už to nešlo. Jedna hvězdička za to, že jsem se semtam zasmál. ()

sahe

Začátek slušný.... prostředek ujde... ale konec pokulhává... krom tedy scénky na tržišti, ale nějak to bylo až moc.... ()

anusha

ano serial sex v meste obsahuje mnoho povrchnych a hlupych linii no vyvazuje to vtipom a sem tam zmyslupnou myslienkou no tento film je ako dlha nudna trapna modna prehliadka .. a tie silikony vyzeraju sa S.J Parker smiesne ()

Michi88

Rozhodně lepší snímek než jednička, ale i tak nemůžu dát tři hvězdičky. Samantha je pro mě hvězda celého filmu a u každé scény s ní, jsem se náramně bavil (ať už se jedná o zatknutí za milování na pláži, stesk po hormonech nebo závěrečná soulož na korbě auta). Carrie mě tentokrát neotravovala svým fňukánim a na ně zbývající tři se taky celkem dobře koukalo :). Jenom by mě zajímalo co přimělo Penélope Cruz zahrát si na 10 vteřin snad tu nejmenší roličku z celého filmu (u Miley Cyrus bych její sekundování ještě pochopil) ??? ()

Brandon

Jedinečnej hadříkocetkovskej výplach mozku s vykopávkami, jejichž stáří okatě překrývaji tuny makeupu, plastiky, botox a jiné rádoby zlepšováky. ()

Sany33

To, že jednotka bola natočená ako finálny celovečerný diel k seriálu tak to beriem ide o pekné ukončenie dobrej seriálovej série. Ale preboha o čo autorom išlo v pokračovaním aha jasné vytrieskať prachy s úspechu jednotky. Ok, tak sa do toho dáme, úplne nezmyselný dej s úplne debilnými zvratmi a trápnymi dialógmi nedalo sa na to pozerať. Jediné čo zachraňuje renomé je pár vtipných scén na ktorých som sa pobavil ale tie sú zásluhou jedného jediného charakteru a ostatných 10 hercov je v tomto filme úplne zbytočných. Som teda dosť sklamaný, nie pre to, že by som čakal niečo viac, skôr kvôli premárneným dvom hodinám života ale za Samanthu 33%. ()

Mr.Dogman

Mám z filmu příjemný pocit. Je to pohodový film, který mě nenudil. Jsem kluk, ale co...Myslím, že pokud není chlap moc náročný, může se na to v pohodě dívat. Když to srovnám s předchozím dílem (se seriálem srovnávat nemůžu, viděl jsem jen pár dílů), možná to oproti němu trochu ztrácí tempo. To je ale asi tak vše, v čem je horší. Vtipu to má stejně - není ho tam moc, ale stačí to. Je to film o vztazích. A bohaté (peněžně) životy hlavních hrdinů jsou tu na zpestření. Na příjemné zpestření. ()