Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Paldiny

Tento diel séria potrebovala. Príbeh dostáva hlavu a pätu, čím chovanie postáv konečne začalo dávať zmysel. Upustilo sa od klipového strihu, vracia sa napätie, prekvapujúce rozuzlenie a to všetko v menej náročnej podobe. Škoda len faktu, že sa hra upriamila na jedného človeka, od ktorého rozhodnutia závisia životy iných. Týmito postupmi sú mierne narušené koncepty hier, za ktorými stojí kto iný než pán zo záhrobia. ()

Asmodin

Nechutný a už v první scéně si musíte řikat, jak jsou lidé blbý, že je nenapadně, že stejně zemřou na vykrvácení. ()

4everMan

Přechod...přechod s (opět) otevřeným koncem do dalšího (dalších?) dílu. Šroubovanost se kompikuje, ale příběh se stále více vyjasňuje...no, vyjasňuje - ono to procento nepochopitelnosti také přímou úměrou stoupá. Na konci filmu jsem ale měl nervy v kyblíku. Velké plus filmu je, že jej Greutert neposlal do kytek. A pasti? Nechutné, hned od začátku. SPOILER!: O dr. Gordonovi zatím ani zmínka. ()

Oňďo

Čím viac pokračovaní, tým horšie. Sérii SAW ublížila hlavne tá zmena režirérov. A to šieste pokračovanie bolo asi to najslabšie ... a najhlúpejšie. ()

Shogin

Kéž by Saw končil jako trilogie... pak bych mohl prohlásit, že to byla, aspoň pro mě, dobrá séria... musím uznat, že oproti čtyřce a pětce se mi tenhle díl líbil poměrně více, každopádně neustále větší pitvání předchozích příběhů mi příjde zbytečné. Saw jdoucí za sebou, jak se mi líbí: 1, 2, 3, 6, 4, 5. ()

Martin_W

Po čtvrtém a pátém díle jsem něco takového vůbec nečekal. Perfektní pokračování, které předčilo své předchozí díly. Po jedničce určitě nejlepší díl série. (mé) Pořadí od nejlepšího po nejhorší: 1, 7, 6, 2, 5, 3, 4 ()

Mírouš

První a druhý díl se mi líbil, další byly už jen slabý odvary a flashbacky, kterých je hromada i v tomhle posledním. Nepamatuju si pořádně co bylo v pětce, natož pak co bylo předtím. Dost mě i v předchozích dílech štvalo jak to furt vysvětlovali proč a nač to tak bylo a všechno bylo moc překombinovaný a za chvíli vám to leze krkem (nebo aspoň mě). Ani v šestce si to neodpustili. Film zas až tak hroznej nebyl, ale myslím, že už mě tenhle krvavej "Tak jde čas" stačil. To jak bude film finišovat jsem odhadl celkem brzo, jen jsem doufal, že Mandylor konečně zdechne, ale chyba...No a máme tu ještě Jigsawovu manželku a kdoví jestli se nenajde ještě někde Jigsavův nemanželský synek, takže předpokládám, že se můžeme těšit na další "pasti, pasti, pastičky"... ()

1945

Děj je stále mizerný. Oproti tomu originalita pastí a krátké uvítací nahrávky s Jigsawem opět nezklamaly ;-D ()

El_Rabbit

Po tom, jakého utrpení jsem se dočkal jako divák od 5.dílu, jsem si šestku pouštěl s nemalým strachem. Nakonec jsem byl ale velmi mile překvapen alespoň drobným návratem ke kvalitě prvních dílů. Nicméně je pořád smutné, že Saw někdo nechal doběhnout až k 6. dílu a neuřezali mu nohu už po dvojce. ()

Klay

Chtělo by to trochu víc odvahy ze strany scénáristů, přetnout už ty spousty zbytečných pojidel s předchozími díly (??je vůbec možné, aby tohle dávalo smysl u pátého sequelu??), a byl bych výrazně spokojenější. Dokud se bude v Saw sérii zarytě flashbackařit, nemůže z toho vzejít nic dobrého. Kevin Greutert je oproti Davidu Hacklovi skutečný Fellini, který by bez přísného producentského dozoru mohl nasměrovat sérii na novou, lehce černohumornou kolej (jak ukazuje v povedené úvodní scéně). A lehký nadhled je imho to jediné, co dokáže Saw spasit. 50% ()

Kopin

V předchozím díle byla past pro šest lidí, v tomto už dohromady pro čtrnáct. Takže v příštím jich bude tak dvaadvacet. No už se těším :-))) ()

Mikeel

Ach jo. Nechutné je to pořád, ale bohužel už asi jenom nechutné. Ten příběh se motá pořád víc a víc. Už jen čekám, kdy se dozvím, že Skládačka ve skutečnosti neumřel, že to byl jeho dvojník. Stejně jako jsem psal u prvního dílu, už jen čekám, kdy uvidím plakát na SAW 20! ()

Oyer

Ačkoliv mám pro sérii SAW velkou slabost, i tady to se to jednou muselo přelít za hranice únosnosti. Bohužel, ještě 5. díl nabídl výtečnou napínavou a nechutnou podívanou. Tento díl (sic má pořád svou logiku) je již podstatně slabší a nevýrazný. Také je vidět, že režisér se nechce zbavit svých hlavních postav, které jsou již dávno na onom světě a tak se je snaží někdy až trapně zahrnout do probíhajícího děje šestého dílu. Toto je první díl, který mě opravdu zklamal. Leč jsem rád, že jsem ho mohl skouknout a doplnit si tak svou SKLÁDAČKOVOU sérii. ()

bobstock

K šestému dílu se člověk už celkem dost přemlouval. V seriálovém pojetí o utrpení obětí chycených do složitých pastí se spolu s mrtvým Bellem z flashbacků vrací jeho všemožné odkazy na pohledávky ze záhrobí, které si musí lidé nevážící si svého života užít do morku kostí. Vše opakující se vyčichlá nuda. 30% ()

lili6

Na to že je to 6.díl, tak jsem čekala, že to bude větší "kravina". A kupodivu, stále je to promyšlené a má to nějakou ideu. takže za tři hvězdy. Jen mě vyděsil ten konec, který ekovoval 7. díl. ()

wampire23

Konečne sa nám séria aspoň trošku pozviechala a ukázala nám, že ešte nie je odpísaná. Neutopila sa v bahne klišoidnosti a samovykrádania. Zatiaľ. ()

Sundance23

Zajímalo by mě kdy tahle krvavá magořina skončí,tímhle dílem určitě ne jak jsme viděli na konci filmu.Zdá se že lidi se rádi dívají na cákající krev a lítající končetiny tak doufejme že se stoho nestane delší řada pokračování než má třeba Bond. ()

Luukec

Tvůrci saw neustále přicházejí na nové způsoby jak rozsekat lidi na kousky a myslím že jim nápady ještě nedošly. A konec taky nasvědčuje tomu že minimálně Saw 7 přijde.. Každopádně si myslím že tenhle film je zbytečný. Jeho schlédnutí vám nic nedá (pokud se nevyžíváte v tom jak ze sebe někdo řeže maso) a je to stejné jako všechny ostatní díly této série i když je tu jiná zápletka. ()