Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Wallis3

Po skvělé jedničce, díl, co si zaslouží všech pět ozubených kotoučů okružní pily! Díl, co nás v příběhu posouvá dál a ukazuje neukázané. "Žít anebo nechat zemřít! Rozhodněte se sami!" ()

Faila

Stupitida a naprostá nesmyslnost většiny vražd pro mě dělá z tohohle dílu nejslabší článek celé série. Jistě, že se dá očekávat, že kvalita jednotlivých dílů bude mít klesající tendenci, ale přesto si myslím, že držet se nějakého smyslu, který přinesl první díl, má cenu. A jakmile se od tohoto smyslu tvůrci odvracejí, nejde o nic jiného než o bezduchou vyvražďovačku s potoky krve, lítajícími orgány a těly rozpouštěnými kyselinou zevnitř... ()

domirovec

Po poměrně diskutabilním čtvrtém a katastrofickém pátém díle Saw jsem už popravdě nedoufal, že by mě dokázal již šestý díl nějak mile překvapit a to i přes to že tentokrát se režie ujmul pan Greutert.. Každopádně jak jistě všichni moc dobře víme.. zase jsem se mýlil. Saw 6 je totiž za mě totální bomba co se týče samotnýho děje, který je zde vážně skvělý, plný hromady skvělých, napjatých momentů u kterých jsem vážně čuměl jak skvěle mě do filmu vtáhly. Ve filmu se tentokrát objeví celkem 8 pastí, což je pouze o jednu past méně než v pátém díle. Celé to je také straně hezky a pořádně natočené a to právě u série, jako je Saw, opravdu cením. No a ještě k těm našim oblíbeným pastičkám, které jsou zde VÁŽNĚ skvělé! Je zde například jedna ve které se doslova nesmí dýchat a buďme k sobě upřímní, to není nejednoduší úkol, kór když se nesmí dýchat po dlouhou dobu.. Nebo také past, ve které je šest lidí připevněných ke kolotoči a postupně zemřou čtyři pomocí brokovnice, která je postupně vyvražďuje, přičemž přežijí jen dva lidi. No a ten začátek.. nemám slov. Tohle tedy byla FAKT dobrá hra... 4/5 ()

foundation

komentar bezprostredne po zhliadnuti filmu. Saw VI sa na jednej strane vytiahla velmi originalnymi a komplexnymi pascami a na druhej strane je to prave ta ista vec ktora trochu podraza logiku filmu. Tie pasce resp priprava na ne musela byt naozaj zlozita a neviem si predstavit ako by Hoffman zvladol nieco take sam. V kazdom z najsledujucich dielov sa pasce snazia byt coraz zlozitejsie. Nie je to na skodu ale niekde by mali byt hranice aby to davalo zmysel Spomente na prvy diel kde na spickovy zazitok stacila jedna miestnost. :D ale odhliadnuc od toho boli naozaj originalne myslim ze asi najlepsie zo vsetkych dielov. V tomto sestka prevalcovala predchodcov. Ale dalsia vec z ktorej som bol trochu sklamany je pribeh resp ukoncenie. Flashbacky nas stale oboznamuju s udalostami ktore sa stali v minulych castiach a vysvetluju celu zalezitost trochu inak. Opat mi to pripadalo ze miesto toho aby do nej priniesli trochu viac logiky podkopali aj tu ktora tam bola. nechcem zbytocne spoilerovat ale velmi nelogicke sa mi napr zdalo to co bolo napisane v obalke ktoru nasla Amanda v tretej casti. Pretoze to vlastne velmi kazi zaver tretieho dielu. No a od zaveru v tomto dieli som ocakaval takisto viacej..odhliadnuc od jednotky ktora bola urcite najlepsia sa mi trojka a hlavne jej koniec pacil uplne najviac teda az doteraz kym som sa nedozvedel ako to v skutocnosti resp podla scenaristov najnovsie malo byt. Myslim ze v tomto ich posluchat nebudem a necham si pre seba ten povodny zaver. Saw 6 teda celkem vzato malinko sklamal ale cely dej bol plynuly stale bolo na co pozerat a ako tvrdy fanusik celej tej serie musim byt neobjektivny a dat 4 UPDATE UPDATE UPDATE : S prichodom Saw 7 som pozrel vsetky casti takmer bezprostredne po sebe. Beriem hviezdu a znizujem hodnotenie pretoze cely pribeh cim sa snazi byt zlozitejsi a prepracovanejsi, velky zmysel vo vo vysledky nedava. Smola. Siedmy diel by musel byt naozaj nieco extra aby som koli nemu povysil celu seriu ktora sa mala skoncit tretim dielom. ()

Étienne

A ďalší diel do skladačky, ničím výnimočnejší, ani o nič horší.............. Premýšľam však o kampani k chystanému SAW 73: "Kto ešte nebol Jigsawovým pomocníkom, nech sa urýchlene hlási v Hollywoode, berieme vás." ()

desolator6

Dej je tak presne nalinajkovany až strach! Najprv na začiatok nejaká úvodná "hra" kde jeden skončí zle, hlavne to musí byť hra čo nemá zo zvyškom príbehu nič spoločné (ako vo všetkých dieloch). Potom ten mixík "príbehu" a "hier". A na konci akože "veľké" rozuzlenie filmu. Ak mám byť úprimný tento film ma len už otravuje... A teraz pozerám..... ONI UŽ IDÚ TOČIŤ SEDMIČKU!!! A V 3D!!! NEEEEEEEE!!!!!! ()

guri

Po originalnej (a vynikajucej) jednotke prislo uz piate pokracovanie tejto vyvrazdovacej serie. A piatykrat to je to iste, len pribeh sa akosi coraz viac zamotava a flashbacky do minulych dielov mozu byt pre niekoho mozno trochu matuce. Na druhej strane vsetka cest scenaristom, ze dokazu jednotlive pokracovania na seba nadviazat a po (zrejme poslednom) filme s nazvom Saw by sa cely pribeh mohol uzavriet. ()

n3uro

První a druhej díl byli celkem fajn, mělo to i nějakej smysl... Ale šestej díl kterej neustále překrucuje onu kapku pravdy co na tom je, to si myslim že je dost přehnaný. Pro lidi co jsou vysazený na gore scény je tohle nejspíš mňamka, pro mě je to příběhově průměrnej film. Gore mi nevadí, ale drama mi lezou krkem... ()

helraiser

Další povedený díl brutální série saw. Skvělá podivaná, opět dobré pastičky a opět skvělá pointa, ale tentokrát tvůrci měli smůlu, uhod jsem ji dopředu. No jsem zvědavej na další díl jak navážou na konec, přišlo mi to už uzavřené. No nechám se překvapit. ()

Filmárik

Mohlo sa to kľudne volať Saw 6: Pomsta poisťovákom. Zatiaľ pre mňa najzbytočnejší diel kde už museli námet na scenár hľadať asi na inzerát v novinách a následne ho hodilť na stôl scenáristom so slovami : "...tu je námet, máte 30 minút na scenár a nech to fičí, herci už čakajú v pasciach !!! ". ()

emdvojka

Podľa mňa celkom vydarené a koniec bol taký aký od série SAW treba očakávať. Priemerný horror pod záštitou slávnych bratríkov. ()

parabellum

Přímo do puntíku souhlasím s uživatelem Xmildenem, po nikterak slavných předešlých dílech (III.,IV,V), se do této série vlil nový život. Až nechutné scény ušly trochu stranou a došlo už i na místy zajímavý příběh (i já jsem pojišťovák), který ke konci naladil na další už jisté pokračování. ()

Biopler odpad!

Táto sága pripomína nekonečnú, nevyčerpateľnú studňu fantázie, z ktorej stále čerpá iný scenárista a iný režisér. Šestka bola, až na rozlúštenie určitých vecí a odstránenie určitých persón, o ničom. Obohraná krvavá platňa. ()