Adam se živí jako autor rozhlasových pořadů, žije spokojeně v Seattlu a má přítelkyni, malířku Rachael. Nedělá nic, co by potenciálně ohrožovalo jeho život, tedy nekouří, nepije, ani nebere drogy. Když ale navštíví lékaře kvůli chronickým bolestem v zádech, dozvídá se nepříjemnou diagnózu. Má velmi specifický zhoubný nádor a jeho naděje na přežití je zhruba poloviční. Počáteční šok vystřídá odhodlání se s nemocí poprat, i když jeho vztah k Rachael povážlivě ochladne. Pomáhat se mu snaží nejlepší přítel Kyle, jenž v jeho stavu vidí jedinečnou příležitost, jak balit ženské, přespříliš úzkostlivá matka, starající se už o nemocného otce, a čerstvá absolventka psychologie Katherine, která mu byla přidělena jako terapeutka. (Televize Seznam)

Steny94

Neuveriteľne silný film. Nemám k tomu čo viac dodať, toto ma proste dostalo! Skvelý príbeh a úžasné herecké výkony. Komédia? Možno sa tak film snaží trochu vyzerať ale rozhodne to tak nie je...a to je dobré! ()

sskrblik

Můžu směle prohlásit: "pěknej film". Netlačí se tolik na pilu jako u podobných filmů, ale o to víc je to uvěřitelný příběh. Levitt a Rogen - dvojka dobrých kamarádů a nádherně se usmívající Anna Kedrick mě okouzlili asi nejvíce. Nevadí mě šablonovitý scénář ani zlehčení tématu, ba naopak možná díky tomu jsem se příjemně bavil. ()

dANo

Správny mix smutnej drámy a satirickej komédie si predstavujem presne takto. Človek veru nikdy nevie, aká správa ho zastihne pripraveného, či nepripraveného, ale tento film ukazuje, ako by sa človek mohol postaviť k tej zlej správe... Veľmi dobre som sa bavil, aj keď miestami mi to riadne zvieralo hrdlo. ()

VanTom

Příjemná komedie o smutných věcech, která naštěstí netlačí na pilu ani v humoru, ani v dojímání. V zobrazování nemoci a problémů s ní spojených však pouze opatrně našlapuje, aby se to nedotklo pohodové atmosféry. Prostě diagnózou rakoviny život nekončí, ještě se musí bojovat. ()

Unnamed

Místy docela vtipné (mohlo být určitě více), místy naopak dost dojemné. Bylo to vše ale příliš předvídatelné, ničím výjímečné, a jsem si jist, že si po nějaké době na film ani nevzpomenu. Slabší 4* ()

Master19

Kdyby to končilo tím odjezdem na sál, bylo by to na šest hvězdiček, ale i tak bezva film. Komorní, nenásilné, lehké a přitom tak tísnivé, pravdivé a zejména pro mě tak osobní. Vážně mě hodně štve, že jsem takové trdlo a nedokážu napsat scénář podle toho, co jsem zažil, když se točí v holywoodu filmy na stejné téma... Akorát se mnou se přítelkyně nerozešla, hlavu mi holila ségra, neměl jsem finále v operaci "teď nebo nikdy" a nemám takového super kámoše, jako je Seth Rogen. ()

Aven

Překvapení roku! Tak dobře zvládnutý koktejl srandy a vážného tónu se jen tak nevidí - když k tomu připočtu oblíbený song od Radiohead, vynikajícího Gordon-Levitta a kupodivu snesitelného Rogena, tak to vychází na velmi silné čtyři hvězďáky, spíš na čtyři a půl. ()

Natabar

Budu dělat drsňáka a dávat pouhé 4*, aby si nikdo nevšiml, jak mě to rozsekalo a vyždímalo. A přitom se nejedná o žádné prvoplánovité melodrama. Uvěřitelné, vyvážené a hlavně neskutečně lidské. ()

romajz15

Moc zajímavý film jako ze života. Bohužel jeho silné stránky jsou zároveň jeho slabinou. Příliš málo dobarvuje realitu, a člověka tak příliš nevybočí ze všedního stereotypu. ()

lykan9

Podobných filmů jsem už viděl desítky. Některé byly dobré a některé až přehnaně ubrečené. Film 50/50 je jiný a to kvůli obsazení. Seth Rogen je přesně ten typ kámoše, co člověk potřebuje do nepohody. Anjelica Husten skvěle stvárnila obětavou, milující a hlavně strašně dotěrnou matku a Bryce Dallas Howard, ač jsem si jí do této doby nedokázal představit, dokáže zahrát dokonalou mrchu. Dalším velkým plusem je správně podávaný humor, který je přesně vsazován tam, kde je potřeba. Prostě pokud nějakej blbej doják přetrpět na rande s holkou, tak je to určitě tenhle :-) ()

Sany33

Tragikomédia kde som s hlavným hrdinom viac súcilil ako sa mu smial. Neviem či to tak bolo aj mierené. Postava Setha Rogena tam bola umelo implantovaná za účelom pobavenia inak v absolútne ponurom príbehu o prežívaní leukémie, ktorú našťastie Grodon-Levitt berie absolútne vážne a hraje na citlivú strunu nejedného diváka. Reakcie okolia sú tiež celkom reálnym vyústením deja ak keď tej jeho priateľke by som jednu morálnu fliachol. Viac mi paradoxne ako pacienta bolo ľúto jeho matky, ktorej syn má leukémiu a manžel aldzheimra, to už je potom ten život vážne na mašľu. {SPOILER} Úprimne som čakal trocha iný koniec ale povedzme si na rovinu je to Amrická produkcia a tie predsa vždy končia šťastne, no nie? 81% ()

Lukyn007

Úžasný snímek. Myslel jsem, že žádný film, z mého pohledu, nebude lepší než Zrození planety opic. A pak uvidím "toto." Levitt - excelentní; Rogen - super. A nakonec Anna Kendrick - je škoda, že se objevuje v Twilight sáze, tam je jejího talentu, jak se ukázalo ve snímku Lítám v tom, převeliká škoda. Zde byla excelentní. Tenhle film prostě musí sbírat ceny!!! Já dokonce slyším cinkot oscarové sošky!!! ()

ghatos

Dvojka Levitt - Rogen baví spolehlivě. Menší projekt se mohl opřít o herce i scénář, takže to vyšlo. 72%. ()

V.Silver

Líbilo! Žádnej násilnej doják se nekonal, ale příjemná hořkosladká komedie na téma "I'm dying. So what?" opravdu překvapila tím, jak delikátně a přitom bez skurpulí se s takto "citlivým" tématem vypořádala. Joseph Gordon-Levitt v hlavní roli exceluje, Sethovi jde úchylnej kamarád taky skvěle od ruky a Anna Kendrick... nevím, jí jsem tu roli moc nevěřil. Ale i tak - 75% ;) ()

Kurikmoon

Parádička. Film kladie väčší dôraz na ľudí ako na chorobu. Dojímavé scény vkusne natočené, silné (Čelíme společne rakovine a iné) a pritom žiadne presladzovanie sa nekoná. Role sedia hercom ako indiánovi pierko vo vlasoch. Rovnako humor je slušivým doplnkom. Jupíí na druhú.. Od Josepha som nič iné ako dobrý výkon nečakal, Sethovi rolu napasovali a Anna... Po tomto filme zistujem, že rola zelenáča jej sedí i tu. A v tomto filme bola naozaj presvedčivá a navyše krásne roztomilá. K tomu správna hudbička a... Že by som v zozname vyhľadal nejaké telefónne číslo? "TAk... Čo teraz?.." ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby