Scraffy

Celkom slušná francúzska kriminálka spojená s thrillerom. Jean Reno sa tu skvelo hodí. Scenár mohol byť viac revolučnejší a nebyť plný klišé a nudných pasáži. Priemer istý. ()

Shitonit

Reno na pohodu a vcelku bez chybičky jako nesmrtelně nasranej mstitel. Trochu mi vadil ten nekonečně ostnatej drát, naštěstí pak všem těm teploušům natrhne prdel a nakonec se vrací do svého vytouženého důchodu. Pěkný, koukatelný, napínavý, pět hvězd bez zaváhání. ()

Soubi

Skvělá gansterka se spoustou krve, zrady a cti s Jeanem Renem v hlavní roli...co víc si přát? Bohužel má i spoustu nedostatků, na VELMI kvalitní 3* to ale bohatě stačí...byla ji radost sledovat, ovanul mne závan starých časů :) ()

miki68cz

Od Války policajtů další povedený francouzský film. Nádherná muzika, dobré herecké výkony. Všimli jste si Claude Gensac, filmové manželky Luise de Funese ze série četníků ????? Ne? tak si dejte film ještě jednou :-)))))))) ()

Pharlap

Dobrej film. Nehodnoťme herce. Co hráli kdysi.. (Leona..apod..), nehodnoťme co rikaji do rozhovoru pro casopisy.. (vzdyt od toho jsou herci, ze se vzvaji do roli..).. nehodnotme jejich starnuti.. (vzdyt vsichni postupem casu prejdou do nejakech "sracek", jak se tady mnoho lidi vyjadruje nepokryte..). Hodnotme film jako takovy. Napad. Scenar. Podani. Reziser. A to proste fungovalo! Vengance, Revenge, Pomsta (v jakém jazyce chcete..).. ve francouzském stylu a ksicht JR tomu seděl jak prdel na nočníku! Včetně průběhu, zpomalených sekci, dostatku brutality a i konce..! A pak mne můžou velmi rozesmát komentáře pana kOCOURa, kt.hodnotí morální "poklesky" hl.hrdiny, v rámci výběru jeho rolí. Nehrajme si na soudce výběru filmů hercema a soudy nad tím vším věnujme se sakra filmovému umění. A toto tedy propadák není. ()

unrocker

Podle komentářů to vypadalo fakt špatně, ale podle mého názoru to je docela dobrá detektivka na průměrné úrovni. Tento typ filmů mám rád a dobře jsem se bavil. ()

whysoserious

Vyloženě zklamání. Hvězdička za přítomnost Jeana Rena. Jinak příběh a tím pádem i děj stojí za starou bačkoru. Reno je herec, který si zaslouží hrát v lepších filmech. Tohle byl opravdu dost velkej úlet. ()

DJ Kritik

Celý film stojí a padá na Jean Renovi. A treba povedať, že i keď nie je kde sa pohnúť, jeho postava zachránila celý scenár. Vtiahnutie do deja: *** Akcia: **** Napätie: ** ()

mirkath1

Je to fakt divné jak se rozcházejí názory na tenhle film. Přitom jsme skousli tolik amerických sraček, ale tohle byla pecka. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů Jeana Rena. Vypadal hrůzostrašně a přitom zůstal člověkem. Klaním se jeho herectví Teda já osobně žádnou rostřesenou kameru neregistrovala :) ()

JK77

ide to s tym mojim Jean Reno do le z kopca, asi tako s Luc Besonom. ALe uz dost, uz chcem od nich vidiet nejaky paradany filmik ()

helrohir

Sklamanie. Od filmu s takýmto príbehom a so Jeanom Reno v hlavnej roli som rozhodne čakal viac. Pritom film má slušný rozbeh a javí sa ako zaujímavá kriminálka s fajn scenárom, ale celková adaptácia je v konečnom dôsledku nudná, zdĺhavá a klišovitá. A tak ako je tu pár krát spomenuté, tá roztrasená kamera je fakt divná a v niektorých prípadoch človeka vyslovene štve. ()

Pitryx

Pro mne tedy dost zklamání. Ty vykecávačky mi pily krev. Například co je mi po tom co si nějací arabové vyprávějí u večeře, nebo co Charly vypráví kočce? Nezachránil to ani můj jinak oblíbený pan Reno. Na téma pomsty jsem tedy viděl lepší filmy a to i pár béčkových. Začátek je dobrý, ale chvíli po něm se to nějak zadrhne a dost dlouho trvá, než se začne něco dít a i to pak není nijak moc extra.Navíc se sem vloudilo pár nesmyslů a ten s vařící vodou na konci přímo bije do očí. Přesto musím uznat, že jsem se u filmu bavil a je docela možné, že někdy v budoucnu možná kouknu znovu. Možná. ()

subic

Dva stoprocentně uvěřitelní mafiáni z Marseille Jean Reno a Kad Merad jsou sice "přátelé až za hrob" , ale jednou mezi nimi musí být jasno. Parádní mafiánský film a podle mě tady místními "experty" dost nedoceněný. ()

Mamlas

Typický francouzský thriller s typickým průběhem, který nepřekvapí ničím. Spousta supervážných postav, sem tam nějaký ten výstřel, sem tam nějaká honička a 80% času vata tvořená zbytečnostmi, klišé, žvatláním a sociálně multikulturním balastem. (32%) ()

p.i.t.b.u.l

Příběh jednoho z kmotrů podsvětí Jeana Reno, který pověsil řemeslo mafiána na hřebík a snažil se žít normální život po boku své rodiny. To se však změní v den, kdy jej na parkovišti přepadnou a zasáhne ho, jak již název filmu napovídá 22 kulek. Záhadně to však přežije a začne se pomalu mstít. Jednoho po druhém likviduje až se nakonec dostane k samotnému šéfovi tohoto předem naplánovaného masakru. Film ubíhá rychle, dokonce rychleji, než sem očekával. Je to takové hraní si s policií na kočku a na myš. Akční scény jsou ale kupodivu víceméně povedené. Samotné zpracování už místy pokulhává, ale i tak to byl v celku zajímavý snímek. Už od samotného začátku filmu se nám tvůrci snaží naznačit, že Jean Reno je ten hodný. Někomu se to nemusí líbit. V průběhu filmu se dozvídáme, že to byl jeden z nejobávanějších kmotrů podsvětí a měl za sebou několik vražd. Později však z toho vyplývá, že měl jistá pravidla, kterými se řídil. Jako nezabíjet děti a nevinné, nezabíjet policisty apod. Pro mně zajímavý snímek, který mně ale stačí vidět jednou. ()