Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

AdrianaLarman

Pro mě snad nejlepší seriálové překvapení vůbec. Tahle partička 5 delikventů mě naprosto dostala. Skvělé herecké výkony, skvělý humor a hlášky, skvělý soundtrack. I když kvalita 3. série rapidně klesla, určitě si tihle zmetci svých 5 hvězdiček zaslouží :) 1. série - 100%, 2. série - 95%, 3. série - 65% ()

Nowasek22

Konečně po dokoukání poslední, tedy 5. série můžu říct, že se mi tenhle seriál celkem líbil. 1. řada byla asi nejlepší. Výborný děj a vynikající casting vás provází takřka celým seriálem, který si na nic nehraje a vytváří pro diváka stále něco nového. Každá postava má něco do sebe. Asi každý si nejvíce oblíbí Nathana, který tento seriál hodně táhne. Jeho absence ve 3. řadě je značná, ale Rudy ho nahradil výborně, možná je v mých očích i lepší. Čtvrtá série rozhodně nejslabší. Schopnosti už má úplně každý, zápletky jsou chvílemi velmi nudné, až trapné. Pátá série začíná tam, kde skončila série předchozí. Po prvních cca 2 dílech jsem čekal nejhorší, ale potom se to celkem rozjelo a opět mě seriál chytl. Zakončení bylo hodně zvláštní pro seriál, který už další série mít nebude. Každopádně jsem se dozvěděl, že se bude natáčet film a jsem na to hodně zvědavý. ()

Lollirot

Nathan je Bůh! Excelentní černý humor, sarkasmus a neotřelé dialogy; je to nápadité, má to atmosféru a originální soundtrack. Britové opět nezklamali, stylově a s přehledem rozbíjí jedno trapné americké klišé za druhým. Jediné, čím jsem v souvislosti s tímto počinem znechucena, je typické zprznění českým dabingem, který je klasicky k zblití (naštěstí nic, co by nevyřešilo vyhnout se dabované verzi obloukem). ()

Jarlaxle

Jak se mi první a druhá série líbily, tak ta třetí stojí podle mého za houby. Scénář většinou stojí na nějakém hodně ujetém nápadu, dost často nezajímavém (i když třeba čtvrtý díl je výjimka). A vůbec to nějak vypadá, že se to všechno zvrhlo na konci druhé série, a vydalo se to nějakým špatným směrem. Bohužel... Uvidíme, jak bude vypadat čtvrtá série, ale jestli bude seriál pokračovat stejně jako doteď, tak to přestávám sledovat... ()

elpin

První dvě série špica. Jasných 5*. Perfektní nápady, každý díl je napínavý a postavy se svými vlastnostmi skvěle doplňují. Už ke konci druhé série je ale znát, že se téma jaksi vyčerpalo a naplno je to pocítit v sérii třetí, která je naprosto otřesná. Dost o tom vypovídá fakt, že v dalším pokračování už nebudou hrát 4 z 5ti hlavních protagonistů seriálu. Misfits tímto prakticky skončili. ()

gemkio_cz

O tomhle seriálu jsem vůbec nic nevěděl, dokud na něj nezačali běžet upoutávky na Coolu. Ihned jsem si obstaral všechny 3 série a seriál mě nadchnul. Žádné servítky s mluvou (za což jsem rád, peprnější výrazy mi nevadí), úžasné postavy Nathana a Kelly seriálu přidali hvězdičku navíc. Seriál má své tempo i humor a hlavně žádnou cenzuru ! 1. série - 100 % 2. série - 100 % 3. série - 75 % - Odchodem Nathana seriál hodně ztratil. PS: Po 3. sérii seriál opouští Simon, Alisha i Kelly. Pro 4. sérii tudíž zbývá pouze jedna z původních postav - Curtis a Rudy, který do seriálu přišel jako náhrada za Nathana. Jsem opravdu zvědav jak z toho tvůrci ve 4. řadě vybruslí, ale bojím se že 4. řada bude hodně velký průser a bude to řada poslední. No nechme se překvapit.... ()

Mates97

Úžasný seriál, který se liší od všech seriálů co znám. Tím si mě získal, protože narážky a chování herců je skvělé a do celého seriálu se hodí. Skvělé obsazení ve kterém je i Robert Sheehan, který má skvělé hlášky a všechno co řekne je v jeho podání vtipné. Je to opravdu úžasný seriál a všem doporučuji se na něj podívat. :) A hlavně když se na začátku nové série už Robert neobjevil, tak udělali krátký díl, který to objasňuje a to je skvělé. Protože většina seriálů co znám dá do nové řady hodně nových herců a nějaké vymaže a nevysvětlí proč. :) ()

Efreeti

Po výměně schopnosti ve 3. sérii jako by tomu pomalu docházel dech. První 2 série supr, TV dabing tomuto dílku trochu ubírá ()

Lisa

Konečně pořádný seriál, totálně british:), ne žádná americká přihřátá verze. Miluju na něm úplně všechno, soundtrack, make-up a účes Lauren Socha, stydlivého a pak drsňáckého Iwana Rheona a hlavně!, bezmezně a napořád Roberta Sheehana, aka Nathana Younga, nejsladší a nejvtipnější seriálovou postavu ever, ztvárněnou úžasně talentovaným hercem. Jeho přízvuk je prostě nejvíc :). Save meh Barry ;) ()

Leonisa

Dávám pět hvězdiček, ale jen za první a druhou řadu. Třetí jsem ani nedokoukala, byl to moc velký propad a tím mě to přestalo zajímat. ()

DJDVD

Naprosto perfektní první dvě řady, které žene Nathan svými vtipy a výstupy. Bohužel od třetí řady šla kvalita dolů, vypadá to, jako když tvůrci vzali nějakou šablonu a dělají každý díl třetí řady na stejné brdo, už to vůbec není napínavé nebo vtipné (nevím, jestli se vůbec dívat na nadcházející čtvrtou řadu). Oproti prvním dvěma řadám podstatný rozdíl, ale přesto si seriál zaslouží hvězdiček pět, protože tak vytříbený humor, hudba, střih a scénář se jen tak nevidí a rozhodně to vidím tak, že si seriál brzy zopakuji. ()

Dragiii

Tohle je prostě tak trošku jiný seriál. Ačkoliv mají hlavní hrdinové (možná je na místě používat termín superhrdinové) nadpřirozené schopnosti, jen v minimu řeší problémy globálního rázu. Jednotlivé epizody odehrávající se povětšinou v prostředí komunitního centra řeší sociální neřesti hlavních aktérů, kteří vlastně nejsou úplně tak normálními lidmi. Nemají problém s maličko hrubší mluvou, jejich chování vždy není zrovna podle nějaké etického kodexu, přesto působí jako sympaťáci, kteří si snaží zpříjemnit veřejně prospěšné práce, ke kterým byli z různých důvodů odsouzeni. První série nasadila laťku hodně vysoko, bohužel další dvě už natolik dobré nejsou. A to nemluvě hlavně o třetí sérii, která je už i svým způsobem trošku jiným seriálem. Navíc jí evidentně schází postava Roberta Sheehana, kterého nahradila postava jiná - Joseph Gilgun. Navíc - proč má proboha úplně stejné vlastnosti jako její předchůdce? A ještě ke všemu starému dobrému Nathanovi nesahá ani po kotníky. Vidět jen první sérii, možná i druhou, hodnotím jednoznačně pěti, takhle se Misfits musí spokojit jen se čtyřmi. ()

jeandepatch

No, naprosto geniální první série, kterou jsem stihl během jednoho dne, Drží se to pořád jakžtakž stejnýho tématu, je to fakt vtipný. Jediná slabina je to, že je to občas předvídatelný. Druhá série je už trochu jiná, snaží se bejt trochu víc mystery. V každý epizodě se řeší trochu něco jinýho a nápad Simona z budoucnosti není nejlíp zpracovanej, ale pořád mě to nutilo jí celou shlídnout v následujícím dni. Skončil jsem u prvního dílu 3. série. Ten mě prostě bez toho skvělýho Nathana (a to mě předtím hodně štval) nebavil a příběh se zvrhnul zase někam jinam. Tvůrci se snaží původní postavy nahrazovat, ale nejde to. Užijte si první dvě série. ()

NightScene

Dobře udělanej serial! Partička "zmetků" dostane veřejně prospěšný práce, ale jednoho dne je zasáhne bouřka, která jim "nadělí" schopnosti. Začnou se s nimi vypořádávat a zjišťovat co všechno dokážou. Hlášky jsou zabijácký a na český dabing se nekoukejte! Naučil jsem se díky originálu celkem dost nových sprostých slov. :D Nejsou superhrdiny nebo tak něco, ale vypořádávají se se svými běžnými životy a zabíjí vedoucí. Strašné náhody, ale bohužel se to tak stává. Ale když odešel Nathan ztratilo to své kouzlo, jelikož on to rozsekával nejvíc! Ale i tak to pokračuje celkem slušně. Prostě serial o tom jak by to vypadalo, kdyby lidé měli schopnosti i ve skutečnosti. ()

DooFooS

Misfits patří mezi mou seriálovou špičku. Pravdou ale je, že po obměnách herců a především odchodu herců Robert Sheehan a poté i Iwan Rheon šel seriál na mém pomyslném žebříčku pomalu dolů. První byl ukázkový nevycválaný zmetek dodávající epizodám šmrc a typický humor a druhý rodící se… asi hrdina :-) Na druhou stranu, je lepší když původní sestava zmizela na vrcholu, než aby mě začala postupem času nudit v původním obsazení. Jen doporučení: Koukejte na to od začátku, nebo postavy nepoznáte a při nahodilém shlédnutí některého z dílů to budete považovat dlouho za blbost, tak jak se to stalo mně. ()

kubilov

Sociálně nekorektní seriál, trochu překvapivě pocházející z konzervativní Velké Británie. Absenci inteligentního děje nahrazuje spousta vtipů a naprosto šílená atmosféra, která donutí nenudit. Originální postavy i jejich schopnosti, které se s přibývajícími sériemi mění a jsou čím dál zajímavější. Oblíbená postava: Rudy Wade ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V