poster

Šest ran do klobouku (TV pořad)

Soutěžní

Československo, 1981

Scénář:

Pavel Lukeš
 • triatlet
  ****

  Další z oblíbených buřinek, potažmo klobouků. Pohodová soutěž, na jejíž znělku jsem se začátkem osmdesátých let těšíval. Tuším, že klobouk s podpisy vystupujících se dal vyhrát v divácké soutěži. Moderátor Pavel Lukeš vzpomíná na vysílání zde.(20.2.2010)

 • Karlos80
  ***

  Nevím v jakém roku byla poslední klapka tohto soutěžního pořadu, zas tak velký pamětník nejsem, nicméně ukázky nejen pro pamětníky, díky yutůbku jsou zde: http://www.youtube.com/watch?v=Hg5SkHSH0Kw a http://www.youtube.com/watch?v=-85JtUWsvzM. Špatná soutěž to rozhodně být nemusela.(30.1.2010)

 • Hennes
  ***

  Takový ten nezapomenutelný pořad z mého dětství. To házení polystyrenových míčků už mě na závěr moc nebavilo, protože mi často přišli strašně neschopní. Jako dítě jsem byl přesvědčen, že to dokáže každý a oni jsou nešikovní. Průběh pořadu s Pavlem Lukešem byl ale celkem zajímavý a hádání mě bavilo. Poplatné své době.(27.3.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Šest ran do klobouku byla snad jediná soutěž, ve které platilo pravidlo levé ruky. Soutěžící osobnost při ní za své nijak rozsáhlé vědomosti získala míčky a ty pak mrskala po diagonále do světélkujícího klobouku. V době, kdy naše socialisticky vyspělá společnost likvidovala imperialistické vykořisťovatele plamenným řečněním na schůzích, to byla velká zábava.(7.4.2016)

 • kingik
  *

  To už je let. A soutěž to byla taková celkem normální. Celá řada osobností se v ní vystřídala. Pěkně se tam házelo na závěr do obřího "klobouku" balonkama a byla to taková ta zábava, která se prezentovala značnou oblibou u televizních diváků. Bylo to koncipováno zábavně, herci uvolnění, moderátor Lukeš v pohodě, akorát bez napětí a po čase hrozil stereotyp ve zvýšené míře. Dneska by se na to nedalo dívat. 20%(25.4.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace