Jak vydělat miliony na touze lidí vidět krev? Protřelý sadistický obchodník (Samuel L. Jackson) to dokázal, když vybudoval impérium pomocí internetové stránky, na které spolu novodobí gladiátoři svádí souboje na život a na smrt. Jeho nejnovějším objevem je David Lord (Kellan Lutz), požárník, kterého unesli, uvěznili a donutili bojovat o vlastní život. Aby se David dostal na svobodu, je ochotný utkat se v sérii krvavých zápasů. Své soupeře zdolává jednoho za druhým, ale nejtěžší bitva ho ještě čeká. Teprve během ní rozpoutá skutečné krveprolití a odhalí tajemství, kvůli kterému se může celý výdělečný podnik zhroutit. Ve vedlejších rolích se představují Daniel Dae Kim (TV seriál “Ztraceni”) a Nina Dobrev (TV seriál “The Vampire Diaries”). (oficiální text distributora)

Lama.Lama

Řekla jsem si, že se mrknu na Ninu a ona mi hned na začátku umře. A co mi zbylo? "Akční" kravina. A to mám akčňáky ráda, ale co je moc, to je moc. Teda v tomhle případě nedostatek. Co to sakra bylo za bitky? LAME. ()

Marsik

PRIMA - Totální sračka. Ani nevím, proc jsem vydržel do konce. Na arkádovku si to jenom hraje. Hlavní hrdina totální neherec, akce amatérské a CZ dabing taky jedna velká hrůza. 29% ()

Andersis

Líbí se vám arénovky z 80. let ? Tak tohle vám sedne. Líbí se vám arénovka ve stylu Undisputed ? Tak se tomuhle vyhněte obloukem. ()

FFilipCZ

Arénovky mám rád, ale pro krista pána! Jsme v 21. století! V kinech za chvíli bude běžně vyskytovat 4Dčko, každý vyhazuje nekřesťanský prachy za digitální efekty a vizuální stránku filmu a Loop si dovolí natočit tohle? :O Asi by si měl domluvit spolupráci s těmi dvěma japonkami, co seděly u pultu a měli na starosti vykreslování jednotlivých arén :D - i když popravdě..byly tam dvě!? Tak ono se to jmenuje Arena - já čekám desítky rozličných prostředí a dostanu jen jednu kopku, na začátku nějakou louku a na konci "pískoviště". Tohle si nezaslouží ani označení Béčkový film. ()

schizmo

Občas přemýšlím nad tím, proč tak charismatickej herec jako je S.L. Jackson bere každej brak, co se mu postaví do cesty. Aréna je klasickej případ škatulky "video film" - tj. snímek, který se nedostal do kin a zřejmě ani do televize a je naštěstí k dostání jako výprodejové DVD v pošetce v každé dobré trafice :D. Aréna je ale také zároveň ten typ filmu, který je sice mizerný, ale ani se mu nemůžete zasmát - vratký příběh, no name herci, spousta pofidérních efektů, ale hlavně že krve je všude pokokot :D. ()

blackrain odpad!

Nechápu, jak se k tomuto závratnému veledílu dostal Samuel L. Jackson. To nečetl scénář? Vždyť tohle je pořádná kravina. Zřejmě tvůrci potřebovali někoho charismatického se zvučným jménem, kdo by dokázal s přehledem přitáhnout diváky k obrazovce. Na druhou stranu je zase jediný, kdo tady něco hraje. Tenhle film se prostě objevil ve velmi špatnou chvíli. ()

vegetol.mp

Solidní béčko, který je brutální a dobře zahraný i natočený. Prostě všechno, co od filmu podobný kategorie divák očekává. Tenhle film splnil, co slíbil a tak to má bejt. ()

Dubro

Nazvať túto zlátaninu akčným B-čkom je prečinom proti súdnosti. Jonah Loop môže byť majstrom vizuálnych efektov, poprípade režisérov pricmrndávač, no jeho samostatný počin v podobe Arény je ťažko dopozerateľné C-čko. Úbohé dialógy, úbohý dej, úbohý Samuel a samozrejme úbohý divák. ()

Martin741

Dalsia retardovana konina, ktorej sa upisal Samuel L. Jackson /Pulp Fiction, Die Hard 3/. Asi mal zlutovania sucit s Kellanom Lutzom a jeho "karierou". 20 % ()

M.i.k.e

podprůměrné a snadno zaměnitelné akční béčko,které se mění v akční céčko vždy,když se na plátně objeví ovarová hlava Kellan Lutz (takže vlastně pořád).Ten už dokáza nevyniknout v tolika filmech a ani tady to není vyjímka.Existuje přitom spousta béčkových hvězd,jejichž vrcholem hereckého výraziva není póza pracově zvaná průjem.Jak už to tak bývá,zachránit to nedokáže ani hvězdná berlička v podobě Samuela L.Jacksona a tak jediným kladem je tu a tam nahá Katia Winter,na kterou se dá aspoň koukat...20% ()

O´Neill

Vzhledem k tomu, že je to céčko, s námětem, které je X krát ohrané klišé, mým jediným důvodem sledovat byla Nina Dobrev. Bohužel již po pěti minutách se mi dostane nepěkné rány, v podobě, že postava Niny umírá. Nadruhou stranu je zde alespoň Vanessa Branch, které to neskutečně sedí, a vzhledem k tomu, že nemám ve zvyku něco začít, a pak nedokončit, dal jsem tomu šanci. Bohužel ale tento film má pouze dva klady - perfektní hlavní herce, a úžasné zvukové efekty (doporučuji pustit s DTS zvukem na domácím kině). Tím to ovšem končí. Není zde pořádné napětí, zápletka je jedno velké klišé, a samotná akčnost nemá ty pravé grády. Celkově lehký podprůměr. ()

Pajky3

Jedna z hvězdiček Twilight sagy v hlavní roli, ale bohužel jí neutáhla. Alespoň mě teda tenhle film moc nezaujal, Samuel L. Jackson je prototypem ukazujícím, že peníze nesmrdí. Protože jinak opravdu nechápu co tady dělal. Pár seriálovejch tváří ve vedlejších rolí to nezachrání. Do hlavní ženský role musíme dát holku co se ráda svleče (chce totiž prorazit), no a máme vyhráno. Navíc všechno přenádherně zazdívá konec. Takhle si teda arénovku nepředstavuju ani v nejmenšim. Souboje nula, jen zbytečná nechutnost a krev. ()

SniperG1 odpad!

Tohle je nehorázná hovadina!! Nechápu, že jsem to dokoukal !! Příběh úplně o ničem, trapné souboje a debilní dialogy!! Ani Samuel to nezachránil !! Hrozný, fakt hrozný... 10% aspoň za toho Samuela :) ()

Johnny.ARN

Čakal som večší odapad a bol som milo prekvapený. Tento film ma aj niekoľko pozitív, tak napr. Keller Lutz. Emmet ano TEN Emmet, čiernovlasý, vymakaný upir ( po Taylerovy a Nikky tretia najobľúbenejšia postava z Twilightu ) jednoducho zabil. Keby ze neviem ze to je on, ani ho nespoznám. Blonďák, emočne disponovaný, no neni o čom. Zahral, pobil sa , zabil a to všetko za doprovodu jeho nabitej postavy. Ďalšia vec za ktorú ma tento film plus je krv. Je jej tam veľa, stále a nevyzerá tak umelo ako napr. v Centrionovi. Pôsobilo to na mna dost realisticky. Ďalej .... dej? no ... nič moc, klasika ale prekvapila ma pekne na konci rozuzlená zápletka. To som fakt nečakal. Ešte spomeniem uja Jacksona ktorému tieto "ja som tu pán a som ten najhorši" ulohy sedia. A posledné plus tohto filmu : porno. Či už Kate Winter, ktorá tam bola skoro stále nahá ( aj keď na druhej strane, je to velmi pekná žena, myslim komplexne, teda aj tvár aj telo ) alebo feriš zábavky s Asiatkami či dokonca bloďavá šľapka odchádzajúca z jeho postele. Bolo sa načo pozerať. A minus : Keď som videl v hercoch napísanu Ninu Dobrev, povedal som si, že to cchem vidieť. Predsa veď je pekná, možno ju ukážu aj v inej polohe ako v UD. Žiaľ. Nina hrala do kopy 5 minút v úvodnej scene. A raz sa objavila vo flashbacku. No nemal som slov na to. To ma sklamalo. Keby mal film lepšiu choreografiu, o stupeň lepší scenár a menej zbytočných, nikde dej neposúvajúcich scén, mohla to byť pekna podívaná. Takto len veeeeľmi slabé 3 z 5. uvažoval som aj nad 2 z 5 ... ale výkon Kellera a realistické spracovanie zranení a krvy ( a Katie ) ma presvečilo že aj keď slabé ale predsa : 3 z 5 ()

Ryuuhei

Problém tohoto filmu je ústřední téma soubojů - duely zkrátka nebaví a jsou odsouvány na druhou kolej. Záporák nemá pořádný charakter. A zbytek je už zajeté klišé - hrdina se zaplete do nějaké konspirace a nakonec hru zboří tím, že je zkrátka výjimečný. Jedno malé plus za docela překvapivý vývoj děje, rovnou ve dvou případech, z nichž jedna je konečná pointa. Jinak? Absolutně žádný zázrak. 30% ()