REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

fefee

Zďaleka nie sú to kvality nosiace predchodcov Rec ani Rec 2. Ale je to hororová komédia,...je to úlet,...je to proste Plaza. 2/5* ()

pravdovravny

Tak toto bolo také menšie sklamanie, po vydarených predošlých častiach som videl časť ktorá stratila nádych hororu, parazituje na úspechu minulých dielov, vôbec tento film napasuje mi do tejto série. ()

huli601

Nevadilo mi až tak, že REC 3 nebol natáčaný v štýle jednotky či dvojky, čo mi však veľmi vadilo je necitlivé zaobchádzanie s humorom, na čo som ,pri tomto type filmov, alergický. Film by sa dal rozdeliť na 3 časti ktoré kebyže ohodnotím tak by to bolo 70%, 0%, 60%. ()

R1CH1E

Tohle si prostě dělá z předchozích dílů REC nefalšovanou parodující prdel. A já se jen modlím, že to tak režisér opravdu zamýšlel, protože jestli ne, bude 4. díl asi totální sračka. ()

ghatos odpad!

Hodně hutný chrchel jsem inkasoval přímo do ksichtu od Paca. Co to mělo být? Tahle nepodařená parodie neměla nikdy vzniknout. REC to rozhodně není. 20%. ()

Ichabod

Debilita, která nemá s REC mnoho společného, zejména není handy-cam a hlavně není děsivá ani vlastně napínavá. Postavy se chovají jako američtí idioti, s původní satanistickou tématikou se to neobtěžuje a je to celé takový spin-off a protože je zcela debilní je i zbytečný a původní skvélou sérii tedy nijak neobohacuje, naopak sráží někam mezi SAW 5-15... ()

Deryll

Než spadne kamera na zem a napišese že koukáme na REC 3 tak to je Slušnéé ale to co nasleduje potom je spiše Směšnéééé škoda no :( ()

Lukyn007

Sice odklonění od prvních dvou filmů, ale je to odklonění velice zajímavé. Docela slušnej krvák. A myslim si, že Ash nejspíš našel družku :) 60% ()

KASUGI

Po prvních dvou nadhodnocených filmech jsem si říkal, co kdyby se vykašlali na found footage styl a natočili to jako normální film, nebylo by to lepší? Tak se u třetího dílu vykašlali na found footage styl, natočili to jako normální film a ne, není to lepší. V podstatě zmizela poslední věc, která ty předešlé díly dělala zajímavé a zbyl jen tuctový horor o "zombících" jakých jsou mraky. ()

Linkyc

Jasně, značný odklon od původního konceptu tady je, není tady tolik napínáků, kamera se oddělí od party hlavních aktérů a nejedná se tak o found footage záběry, ale stále tady je ona atmosféra a styl jakým jsou odvyprávěny i předešlé (následující) díly. Silné 3 hvězdičky. Stále si myslím, že [REC] je jedna z těch kvalitnějších horor/thriller sérií. Jen ať to neskončí jako SAW, kde se divák začal ztrácet od 3. dílu... ()

TonySad odpad!

Hodnocení předchozích dílů a tohoto, je myslím dostačující důkaz, jak hodně klesla kvalita této hororové série. Až na jednu větu a jeden záběr na televizi nevidím žádnou souvislost. [REC] je film, ve kterém má být ruční kamera a určitě Manuela Velasco. Už jen proto tomu nemůžu dát ani jednu hvězdičku. ()

manonfire

Ne zase tak tragické, ale stále nikoliv důstojné předchozích dílů. Tohle je nepovedený levoboček Paca Plazy, z něhož řadovost čiší a ta burtonovská romantika mezi španělským Janem Šťastným a jeho Mrtvou nevěstou(Jen se podívejte na ty oči) to určitě nevytrhne. Zombie jednou skáčící a sprintující a druhdy se klasicky belhající, nevtipně komediální prvky, a hlavně absence atmosféry......nic z toho do značky REC nepatří. Jaume Balaguero příjde určitě se zajímavější věcí. EDIT: Tak ne, nepřišel. 40% ()

TroiMae

Moje velká tlustá zombie svatba. Bezva. (Nejde o prequel, ale paralelní sequel k oběma předchozím filmům. Děj se odehrává před, během a po ději prvních dvou dílů.) ()

KeithMaxwell

Tohle má být pokračování dvou užasných předchozích dílů? Neskutečný pokles kvality, navíc když druhý díl je snad ještě lepší než ten první. Scéna s motorovou pilou byla jak z nějaké trapné komedie, o několika záchranách na poslední chvíle nemluvě... pokud máte tuhle sérii rádi opravdu to nesledujte. ()

KR4T4S

Tvůci (tvůrce) se trochu utrhli ze řetězu... Svatba napínavá, posledních pět minut oslavy boží, po zlomu zvykání si na klasickou kameru, několik super vtipných momentů (Quentin by měl radost) a zrůdiček, konec pade na pade. Je to přesto docela chytré (občas nějaké hry s očekáváním, utahování si ze sebe sama, snad bez laciných lekaček, ...), tudíž lepší tři páč dvojka byla (i přes recyklaci a přišmrncnutí několika novinek ze skvělé originální jedničky) lepší. 65% ()

Marty89

Sice to pořád relativně dobře funguje, ale vzhledem k tomu, že je to film ze série, tak opravdu nechápu proč vlastně vznikl. Celkový děj nikam neposouvá a ani nic významného nevysvětlil. Jinak ale musím říct, že narozdíl od jiných filmů podobného ražení se mi celkem líbil racionální přístup postav k nakaženým lidem. Hlavní postavy jiných filmů často řeší nakažení přátel způsobem - potáhneme je sebou, dokud nás taky nenakazí, případně zombíci pokousali a odtáhli našeho kámoše, zkusíme ho osvobodit. Tady jak je někdo nakažený, tak se na něho skupinka vykašle a jde dál - to se mi líbí. Kdyby to teda byl samostatný film, rozhodoval bych se mezi 3 a 4*, takhle ale jenom 2 - přece jenom je to až moc velká recyklace. ()

toffy odpad!

Ako moze film, na ktory cakate tri roky a je dokonca od toho isteho rezisera takto spadnut dole? Nepoviem, keby tam boli male chybicky krasy, pretoze v trojke uz fakt nebolo v com pokracovat z predchadzajucich casti, ale toto? WTF?! SHIT! Btw, 20 minut do konca som to musel vypnut, to sa uz nedalo... ()

Forsberg11

Tento paskvil s pôvodnými a dnes už kultovými prvými dvoma časťami RECu nemá nič spoločné. A to som sa na to tešil ako malý už dva roky dopredu, REKu to bude dobrý zombie horor. A ono prd. Je z toho nejaká hatlanina v kombinácii nevydarený "zombie" horor + španielska romanca + trápna komédia + nevhodný splatter. Tak sa mi zdá, že Plazovi to bez kolegu nejako netočí a hlavne nemyslí. Dúfam že Apocalipsis napravý pokazený dojem zo série... 40 %! ()

slovan1

Zdejší hodnocení a moje pocity po shlédnutí se rozcházejí. Počátek to nevysvětlí a popisek u filmu je mimo. Nechal bych děj tam kde začal a tam kde měl úspěch. I přesto, když se člověk dostane přes svatbu v kostele tak jsem se solidně bavil. Spojitost s jedničkou a dvojkou jsem absolutně nevnímal a bral Genesis jako jiný film, bez spojitosti, nebýt záběru v TV, když seňor hledá svou seňoritu. Doufám, že čtyřka a návrat Manuely Velasco nebude zklamáním. ()