Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Twilight Saga: Breaking Dawn: Part Two, The

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2012, 115 min

• swamp

Finální bitva je tady! WTF?! Ano, jedno velké WTF zakončení mizerné gay-upíří série. Nebudu se asi více rozepisovat o tom, jak je Bella jako upírka trapně vyfrajírkovaná, aby všem vzápětí mohla ukázat své citlivé "hraní" v podobě pootevřené pusy a zasklených očí. A proč tam je sakra pořád ten Jacob?!(6.1.2013)

• liskam

Když Jeane Grey konečně dokázala oběvit svou skrytou sílu, kterou samozřejmně použila k ochraně své lásky Logana, a v bitvě proti Erikovy Lensherovy a jeho nohsledům také Ororo Munroe, Kurta Wagnera a Roberta "Bobby" Drakea. Mé náctilété srdíčko opravdu zaplesalo štěstím. Sice jsem po chvilce zjistil, že celá ta (dětsky provedená mela), byl jen trik Carlese Xaviera, ale i tak mi bylo jasné, že ti dobří X-meni zvítězí nad těmi ošklivými a zlými X-meny. A ANO dobře to dopadlo, a já jsem na konci filmu mohl utřít mé uslzené tváře.... ... Počkat........Cože..???...... Tohle nebyl remake na X-men poslední vzdor...??? ... ááááááha......:-( ....tohle byla vlastně Twightlight sága - rozbřesk č.2.. No, takhle jsem to asi vyděl.... tak nějak nemastný neslaný konec. Místo napětí (v knize..ano četl jsem jí) pouhá slaďárna. Z Epické bitvy se stalo dětské hraní s cínovými vojáčky. A to se ani nebudu zniňovat na některými naprosto zbytečnými scénami. Ale to se dalo čekat když někdo z jednoho dělá dvě.. Takže za mě 45%(18.11.2012)

• Marius

Ako sa stretnú na lúke a potom sa rozídu v pokoji medzitým rodina. A rodina a rodina ! Rodina je to najdôležitejšie to je dôležité, to a sloboda. Tak ako nie je káva bez kofeínu kávou, pivo bez alkoholu pivom tak nie je príbeh bez deja príbehom a upíri bez krvi upírmi. Neuveriteľne vyprázdnený septik...všetci vieme, že je to na hovno a predsa to nesmrdí. 1/10(28.11.2012)

• Lima

V dnešní době, plné sociálních, společenských i kulturních nejistot člověk potřebuje aspoň jednu jedinou. A tady jí máte – tou je, že se buřtík Taylor Lautner do 5 minut zase svlékne :o) A jinak samozřejmě, že podle blábolivé a hloupé literární předlohy nemůže vzniknout nic jiného, než blábolivý a hloupý filmový přepis. Tady by nepomohl ani Chris Nolan za kamerou.(28.3.2013)

• HellFire

Bože můj.... po první částí posledního dílu jsem byl strašně natěšen na další dobrodružství kapitána Edwarda a upíra Bellu. První hodinu se opět řeší nepodstatné věci, pak kdosi s kýmsi bojuje a nějak to skončí. Sbohem Twilight. Další díly nás do pěti let neminou, naštěstí u toho nebudu. Kluci mají Pána prstenů, holky mají Twilight. Budu to brát tak.(4.6.2014)

• - Během oficiálního představeníí filmu na Comic-Conu jedna z fanynek ságy zahynula pod koly projíždějícího automobilu poté, co se nerozhlédla, zda-li jede auto. Během prezentace filmu byla na začátku držena minuta ticha. (R´Hell)

• - Druhý trailer k filmu byl uveden 20. června 2012, kdy hlavní postava Edward Cullen (Robert Pattinson) oslavil 111. narozeniny. (kklepkaa)

• - Během natáčení ságy se Kristen Stewart a Robert Pattinson stali partnery. Před oficiální propagací pokračování Twilight sága: Rozbřesk - 2. část se ale rozešli a Summit musel vydat oficiální prohlášení pro vystresované fanoušky, že tato skutečnost nijak propagaci neohrozí. (kklepkaa)