Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Nivenx

Prní díl Scary Movie je občas trapný a občas nesmírně vtipný. Ale po dokoukání bohužel zjistíte, že z celého filmu nemáte skoro nic a velice rychle zapomenete co tam vůbec bylo. 50% ()

vesper001

Film, který mě přiměl k zamyšlení, jestli je nechutně uječený nebo uječeně nechutný. No, hlavně je to parodie na desítky filmů, z nichž jsem většinu neviděla a ani po tom netoužím. ()

URBAN

Pro moje vrstevniky a mě je to komediální kultovka. Ne že by to bylo nějak výjimečné, ale je to svým způsobem jedinečné. Mam tuhle parodii zkrátka rad. Některé ze scén zkrátka neomrzí. ( 4.1.16/MAC ) ()

Deyw

:D ten bezdomovec doprdele :D prej nemate dolar..tady mate jidlo pane dobra svacina a jak na to ten debil cumi a pak to po ni hodi a rekne ji ja chtel dolar kravo :D:D ja ztoho chciju i po letech proste..supr parodie ()

hans500

Občas docela povedená parodie (hlavně "Vřískotu", ale pobaví i narážky na "Matrix" nebo závěr ve stylu "Obvyklích podezřelích"), ale těch trapných fórků bylo bohužel příliš moc. ()

filmmovier

Záruka opravdu příjemného filmového tlemení od začátku do konce. Hlavně scény s Vřískotem, jak si čte Playboy a schovává se pod koberec jsou geniální. ()

LeoH

Parodovat se dá chytře – vzít žánrová klišé a dotáhnout je ad absurdum – nebo hloupě – opakovat věci doslovně a dělat u toho blbé ksichty. Asi netřeba říkat, který případ je Scary Movie, a ještě k tomu se tu parodují předlohy z velké části samy o sobě tak připitomělé, že žádné parodie nikdy nepotřebovaly. ()

Remivsremi

Ideální party film. Poběží v pozadí a nikdo si nebude stěžovat. Jinak jako parodie to funguje dostatečně. Opravdové příšernosti přišli až o několik let později. ()

Motinski

Vydarená komédia, cielená ale hlavne pre teenagerov. Niektoré scény sa stali legendárnymi, no veľa vám vyfuci z hlavy hneď po dopozeraní. Lepší dojem určite zabezpečí aj znalosť filmov ktoré sú parodovane. Mne osobne sa prvé Scary Movie páči hlavne preto že som ho videl hneď jak vyšlo a stalo sa (aspoň v mojom okolí) takým menším kultom. Baví ma aj s odstupom rokov a medzi paródiami celkovo ide jednoznačne o nadpremer ktorý sa nebojí občas prestreliť. ()

Mrkvič

V době vzniku to byla velká sranda (a v tom mém věku). Ted se u toho pořád zasměju, ale je tam i spousta trapných míst. Hodně bolí vědomí toho, že tohle odstartovalo tu zatuchlou záplavu parodií. Tady jsou ale vcelku fajn herci, parodování se drží ve většině případů jednoho žánru a dá e najít nějaká ucelenější rovina, i když je stejná jako u Vřískotu ()

skrblik007

Mám rád takovéhle ztřeštěné komedie, bohužel mnoho z nich se nepovede a působí spíš trapně, ale u téhle jsem se opravdu bavil. Sice tam jsou některé hlášky a gagy slabší nebo předvídatelné, stále se však jedná o kvalitní oddechovku. ()

danco123

Vtipná komédia s vtipnými scénami no miestami v snahe o nútený vtip ktorý nie vždy bol najvtipnejší. Predbieham ,ale SM 2 je oveľa vydarenejšia. Ale ako večerná komédia v kruhu priateľov určite pobaví. Dávam 40%. ()

Lachtaan

Co jeeeeeeeee? Scary Movie byla takovým startovačem ujetých parodií milénia a dodnes jim také vévodí (lepší kousky, které si utahují z jiných koutů kinematografie, najdete už jen ve filmografii Leslieho Nielsena či pod názvem Žhavé výstřely). Celá série je šíleně béčková a některé vtipy mi dneska přijdou opravdu přepálené, ovšem jako normální šesťák-sedmák základky jsem si je všechny naprosto peckově užíval a nad těmi nejšílenějšími scénami se při vzpomínání pousmějeme dodneška. ()

LUKICKK

Nevím, proč jsem to viděl až teď, ale každopádně jsem pár scén viděl již dříve na youtube. Je to ujetá píčovina, a to miluju. Shortyho vibuju af, zhulenecká grupa, ujebával jsem. 10/10 ()

Lebron

Jedna z nejlepších parodií co sem kdy viděl... u některých scén sem se fakt válel ve smíchu na zemi a řechtal sem se ještě 10 minut po nich, takový vypečený gagy se jen tak nevidí... ale je pravda že když to člověk vidí 2x 3x tak už to zná nazpaměť a nezasměju se tomu, ale vidět to poprvé je fakt zážitek... ()

xerno

Hned po první scéně mi bylo jasný, že se jedná o docela dobrou parodii, na začátek řady Scary Movie to bylo dost dobrý, proto 5*, ale dle mého mínění je to jen nadprůměrná komedie... ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů