Tři kluci a nemluvně

(TV seriál)
  • USA Baby Daddy
Komedie
USA, (2012–2017), 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Daniel Berendsen

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, (více)

Série(6) / Epizody(100)

Z Bena se ze dne na den stane táta, když před svým vchodem objeví odložené malé dítě, které tam nechala jeho bývalá přítelkyně. Ben se rozhodne holčičku vychovávat. Pomocnou ruku mu podá jeho máma, bratr Danny, nejlepší kamarád Tucker a jeho dobrá kamarádka Riley, která je do Bena v skrytu duše zamilovaná. (TV Nova)

Olík

Nejprve strach, že půjde o takové sitcomové Tři muže a nemluvně. Máme dítě, jsme chlapy, nevíme co s ním, pleny lepíme izolačkou...ha, ha, ha, hi, hi, hi, ho, ho, ho.....to už tady bylo. Nakonec i jo, ale prioritně jde recyklovanou situační komedii, která jestli něčím na první dobrou praští do nosu, tak svou instantností. Nevím, ale poslední dobou mi přijde, že nám servírované americké seriály vypadají jeden jako druhý....Tři kluci a nemluvně, Mladí a hladoví, Neranditelní....jedna velká pásová výroba. Neříkám, že nepobaví, ale nemají svoji tvář. Slušná kulisa, která rychle zapadne. ()

Tommassi3

Další teenagerovský ABC recyklát hned několika motivů, co ve velkém opisuje od Přátel - A místy je i skutečně prachsprostě vykrádá.. - a zároveň ždímá laciné téma Tří mužů a nemluvěte, které mělo především dík těm dvěma zoufalým francouzským kouskům, co nesahají těm s triem Selleck, Dancy, Guttenberg ani po plíny, raději zůstat u ledu.. Ačkoli je Chelsea Kane opravdu kočka, skutečným králem téhle série se rychle stává obrovitý sympaťák Derek Theler se svou joeyovskou kreací.. ;) ()

peeteno78

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat... ()

Yardie

Slabších 50%.Docela slabé. Herci nejsou moc charismatičtí, vtípky spíše přihlouplé, nic moc děj, celkem předvídatelné a celkově to nemá moc švih a šťávu. K žehlení budiž, ale že bych u toho trávil čas a musel se na to "soustředit" a užívat si to nerušen, to ne. Občas se člověk zasměje, občas pousměje, ale zbytek ním tak nějak projde. Jeden z nejslabších sitcomů, které jsem viděl. Howgh! ()

giovanni3

Další z řady průměrných seriálů. Mnohdy se zde najde dobrý vtip, ale minimálně stejně tak často se zde buď neděje vůbec nic a nebo je zde trapná scénka. Nejvíce mi zde vadí Benova máma od té to je vždy katastrofa ať již skrze trapnost, tak samotný herecký výkon. Naopak mne baví Riley a povětšinou i Ben. U Dannyho to je jak kdy.. je to fakt tupec, ale sem tam pobaví svojí naivitou. Tucker mi přijde jako doplňková postava, ale toho taky beru. Suma sumárum zmíněný průměr, který hodnotím po shlédnutí několika nenavazujících dílů. ()

• Původně si v epizodě zahrál postavu Bena jiný herec. Až později byl obsazen Jean-Luc Bilodeau a pilotní epizoda byla přetočena. (peeteno78)
  • Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)