Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012, 22 min

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat...(14.7.2016)

• BubbleGum

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.(5.11.2014)

• Tommassi3

Další teenagerovský ABC recyklát hned několika motivů, co ve velkém opisuje od Přátel - A místy je i skutečně prachsprostě vykrádá.. - a zároveň ždímá laciné téma Tří mužů a nemluvěte, které mělo především dík těm dvěma zoufalým francouzským kouskům, co nesahají těm s triem Selleck, Dancy, Guttenberg ani po plíny, raději zůstat u ledu.. Ačkoli je Chelsea Kane opravdu kočka, skutečným králem téhle série se rychle stává obrovitý sympaťák Derek Theler se svou joeyovskou kreací.. ;)(17.12.2015)

Baby Daddy je zajímavý sitcom o mladém klukovi, který pracuje v baru a bydlí u svého nejlepšího kámoše. Jenže v jeden krásný den, se k nim nastěhuje jeho větší a silnější bratr, který profesionálně hraje hokej a také se mu před dveřmi objeví mimino, které je udajně jeho dcera, o kterou se matka nemíní starat. A tak náš hlavní hrdina se stává otcem mimina, které se stává hlavním problémem seriálu, díky němuž se v mladíkově životě opět objevuje trošku bláznivá matka a nejlepší kamarádka jeho bratra, která studuje práva. První série nás skvěle seznamuje s hlavními hrdiny sitcomu a snaží se nás pobavit na klasických věcech – tři chlapy s jedním miminem. Kromě toho se série odehrává v bytě této trojice, na balkóně, na chodbě u výtahu, v baru (kde pracuje mladík) a na hokejovém stadionu. Do toho každý z nich si hledá přítelkyni a matka nějakého pěkného přítele. Do toho se setkáváme i se samotným otcem těchto bratrů a zjišťujeme zajímavou zápletku pro druhou sérii – Benovi se líbí Riley, ale bojí se jí to říci, protože si myslí, že ona ho nemá ráda. Riley se líbí Ben, ale říká to jen Dannymu, protože se bojí, že by jí Ben neměl rád. A Dannymu se líbí Riley, ale neříká jí to, protože ví, že jí se líbí Ben. Za docela povedenou první sérii sitcomu (u kterého jsem se bohužel zdaleka nesmál jako u Community, Himym či TBBT) dávám krásných 60%. Fajn sitcom před spaním :)(26.9.2013)

• Yardie

Slabších 50%.Docela slabé. Herci nejsou moc charismatičtí, vtípky spíše přihlouplé, nic moc děj, celkem předvídatelné a celkově to nemá moc švih a šťávu. K žehlení budiž, ale že bych u toho trávil čas a musel se na to "soustředit" a užívat si to nerušen, to ne. Občas se člověk zasměje, občas pousměje, ale zbytek ním tak nějak projde. Jeden z nejslabších sitcomů, které jsem viděl. Howgh!(16.12.2015)

• - Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)