Reklama

Reklama

Tři kluci a nemluvně

(seriál)
  • USA Baby Daddy
USA, (2012–2017), 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Dan Berendsen

Hrají:

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(100)

Obsahy(1)

Z Bena se ze dne na den stane táta, když před svým vchodem objeví odložené malé dítě, které tam nechala jeho bývalá přítelkyně. Ben se rozhodne holčičku vychovávat. Pomocnou ruku mu podá jeho máma, bratr Danny, nejlepší kamarád Tucker a jeho dobrá kamarádka Riley, která je do Bena v skrytu duše zamilovaná. (TV Nova)

Recenze (49)

Petra.Dusbab 

všechny recenze uživatele

Tři kluci a nemluvně - tento seriál je super, moc se mi líbí nápad o tatínkovi, který se sám stará o dítě, které se k němu dostalo "nedopatřením", jak si pak malou Emmu oblíbí a má ji moc rád. Pak ji vychovává, ač si myslí, že na to není připravený, tak se o ní dokáže moc pěkně postarat, také se mi líbí část příběhu, kdy se oba dva bratři zamilovali do jedné ženy. Nakonec vše dobře dopadne, škoda, že v českém dabingu jsou nadabovány teprve čtyři ze šesti sérií, ale jinak moc bezva seriál, zábavný, romantický, ale místy i vážný. Pro mě jednoznačně 10/10. ()

FIAT 500 

všechny recenze uživatele

Tak jsem dokončil první polovinu páté série a až na pár zaváhání jsem nadšenej. Komediální seriál jak má být, navíc to nemá pitomej děj... Snad ta laťka nespadne a tvůrci to ukončí ve chvíli, kdy to ještě nepřeroste v trapnost (ahoj, HIMYM). Takhle je pořád fajn sledovat osudy hlavní pětice + jejich péči o Emu. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Další teenagerovský ABC recyklát hned několika motivů, co ve velkém opisuje od Přátel - A místy je i skutečně prachsprostě vykrádá.. - a zároveň ždímá laciné téma Tří mužů a nemluvěte, které mělo především dík těm dvěma zoufalým francouzským kouskům, co nesahají těm s triem Selleck, Dancy, Guttenberg ani po plíny, raději zůstat u ledu.. Ačkoli je Chelsea Kane opravdu kočka, skutečným králem téhle série se rychle stává obrovitý sympaťák Derek Theler se svou joeyovskou kreací.. ;) ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Nejprve strach, že půjde o takové sitcomové Tři muže a nemluvně. Máme dítě, jsme chlapy, nevíme co s ním, pleny lepíme izolačkou...ha, ha, ha, hi, hi, hi, ho, ho, ho.....to už tady bylo. Nakonec i jo, ale prioritně jde recyklovanou situační komedii, která jestli něčím na první dobrou praští do nosu, tak svou instantností. Nevím, ale poslední dobou mi přijde, že nám servírované americké seriály vypadají jeden jako druhý....Tři kluci a nemluvně, Mladí a hladoví, Neranditelní....jedna velká pásová výroba. Neříkám, že nepobaví, ale nemají svoji tvář. Slušná kulisa, která rychle zapadne. ()

Dusty56 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Největší chybou seriálu je herecké obsazení. To je fakt příšerný. Ani jeden z hlavní čtveřice Tucker, Ben a Danny neumí pořádně hrát. Ale jsou to aspoň sympaťáci, to Dannyho a Bennova máma není ani to. Na druhou stranu seriál v každém díle obsahuje nějaké vtipné situace, díky kterým je to rozhodně více než koukatelné. Ve výsledku existuje dost lepších sitcomů (Friends, TBBT, HIMYM, Moderní Family, ...), ale pokud jste je všechny už viděli a chcete něco jinýho na vypnutí, tak tohle není úplně nejhorší volba, přestože ty herci jsou fakt strašní. ()

Galerie (954)

Zajímavosti (9)

  • Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)
  • Původně si v epizodě zahrál postavu Bena jiný herec. Až později byl obsazen Jean-Luc Bilodeau a pilotní epizoda byla přetočena. (peeteno78)

Reklama

Reklama