Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012, 22 min

Michael Lembeck

Mikel Neiers

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Tahj Mowry, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Grace Phipps, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassie Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton
  • Tommassi3

Další teenagerovský ABC recyklát hned několika motivů, co ve velkém opisuje od Přátel - A místy je i skutečně prachsprostě vykrádá.. - a zároveň ždímá laciné téma Tří mužů a nemluvěte, které mělo především dík těm dvěma zoufalým francouzským kouskům, co nesahají těm s triem Selleck, Dancy, Guttenberg ani po plíny, raději zůstat u ledu.. Ačkoli je Chelsea Kane opravdu kočka, skutečným králem téhle série se rychle stává obrovitý sympaťák Derek Theler se svou joeyovskou kreací.. ;)(17.12.2015)

• Yardie

Slabších 50%.Docela slabé. Herci nejsou moc charismatičtí, vtípky spíše přihlouplé, nic moc děj, celkem předvídatelné a celkově to nemá moc švih a šťávu. K žehlení budiž, ale že bych u toho trávil čas a musel se na to "soustředit" a užívat si to nerušen, to ne. Občas se člověk zasměje, občas pousměje, ale zbytek ním tak nějak projde. Jeden z nejslabších sitcomů, které jsem viděl. Howgh!(16.12.2015)

Tak jsem dokončil první polovinu páté série a až na pár zaváhání jsem nadšenej. Komediální seriál jak má být, navíc to nemá pitomej děj... Snad ta laťka nespadne a tvůrci to ukončí ve chvíli, kdy to ještě nepřeroste v trapnost (ahoj, HIMYM). Takhle je pořád fajn sledovat osudy hlavní pětice + jejich péči o Emu.(15.4.2016)

• riza-do

Hlavní postavy mohou svým americkým předchůdcům (Selleck, Guttenberg, Dancy - Three Men and a Baby) závidět opravdu mnoho, včetně herectví, charizma, zábavnosti. Seriál je plný prvoplánových vtípků a působí až na vyjímečné situace nuceně. Kladný protiklad je roztomilá Riley (Chelsea Kane) a rádoby-mladistvá mamina paní Whealler v podobě Melissy Peterman, známé ze sitcomu Reba, kde ztvárnila tuctovou a otravnou Barbaru-Jean.(1.2.2016)

• BubbleGum

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.(5.11.2014)

• - Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)