Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012–2017, 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Daniel Berendsen

Michael Lembeck

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Gracie Gillam, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassandra Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton, Jaymes Vaughan, Jonna Walsh, Luke Cook, Colin Bryant, Alex Frnka, Brian McGovern, Tiffany Daniels, Brad Lee Wind, Mitchell Clark, Sonya Eddy, Christopher O'Shea, Nicolas Bechtel, Kunal Dudheker, Steven Koller, Alisa Allapach, Peter Katona, Tammy Dahlstrom, Quinn Lipton, Annalisa Cochrane, Terry Sweeney, Matt Merchant, Nicola Lambo, Nikki Tuazon, Davida Williams, Chelsea Harris, Shalini Bathina

Nancy Cohen, David Hartle

Scénografie:

Greg J. Grande, Kelly Berry (set dekoratér)
  • Yardie

Slabších 50%.Docela slabé. Herci nejsou moc charismatičtí, vtípky spíše přihlouplé, nic moc děj, celkem předvídatelné a celkově to nemá moc švih a šťávu. K žehlení budiž, ale že bych u toho trávil čas a musel se na to "soustředit" a užívat si to nerušen, to ne. Občas se člověk zasměje, občas pousměje, ale zbytek ním tak nějak projde. Jeden z nejslabších sitcomů, které jsem viděl. Howgh!(16.12.2015)

Ze začátku mi na tom hodně vadilo, že zápletky jsou nerealistické a přehnané. Ale časem jsem se naučila povznést nad to, že to nereálně prostě bude působit vždy a tak mě to začalo docela bavit. Je to bláznivé, pořád se tam něco děje. Vtipů se tam až tak moc neobjeví, ale třetí hvězdičku dávám za Dereka Thelera (Danny) a Jen-Luca (Ben), protože na ně bych se vydržela koukat, i kdyby hráli v největším propadáku. :D(4.2.2016)

• giovanni3

Další z řady průměrných seriálů. Mnohdy se zde najde dobrý vtip, ale minimálně stejně tak často se zde buď neděje vůbec nic a nebo je zde trapná scénka. Nejvíce mi zde vadí Benova máma od té to je vždy katastrofa ať již skrze trapnost, tak samotný herecký výkon. Naopak mne baví Riley a povětšinou i Ben. U Dannyho to je jak kdy.. je to fakt tupec, ale sem tam pobaví svojí naivitou. Tucker mi přijde jako doplňková postava, ale toho taky beru. Suma sumárum zmíněný průměr, který hodnotím po shlédnutí několika nenavazujících dílů.(6.5.2018)

Tři kluci a nemluvně - tento seriál je super, moc se mi líbí nápad o tatínkovi, který se sám stará o dítě, které se k němu dostalo "nedopatřením", jak si pak malou Emmu oblíbí a má ji moc rád. Pak ji vychovává, ač si myslí, že na to není připravený, tak se o ní dokáže moc pěkně postarat, také se mi líbí část příběhu, kdy se oba dva bratři zamilovali do jedné ženy. Nakonec vše dobře dopadne, škoda, že v českém dabingu jsou nadabovány teprve čtyři ze šesti sérií, ale jinak moc bezva seriál, zábavný, romantický, ale místy i vážný. Pro mě jednoznačně 10/10.(10.12.2017)

Zas taková hrůza to není. Znám i horší věci. Na relax je to opravdu dostačující. Když hodnotím seriál, tak mi nestačí vidět pilot. Mám takové pravidlo, že musím shédnout alespoň jednu celou sérii (aby to bylo poctivé, neukvapené hodnocení) Takže věřte mi, opravdu to je celkem pohoda a někdy jsem se i zasmála,ale u druhé serie jsem se začala trochu nudit. Ono prakticky se v každé epizodě velice nic neděje a pořád se omýlá to samé. Ale jak už jsem řekla, znám horší.(12.8.2013)

• - Všechny hlavní postavy se objevily ve všech sto dílech seriálu. Jedinou výjimkou je Tahj Mowry, který jednu epizodu vynechal. (peeteno78)

• - V epizodě Pilot (2012) je Dannyho a Benův otec jmenován jako Danny senior a heterosexuál. Když se později v seriálu objeví, jmenuje se Ray a je homosexuál. (peeteno78)

• - Dannyho (Derek Theler) prostřední jméno je Mellencamp, podle Johna Mellencampa. (peeteno78)