Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012, 22 min

Michael Lembeck

Mikel Neiers

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Tahj Mowry, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Grace Phipps, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassie Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton, Jaymes Vaughan
  • Yardie

Slabších 50%.Docela slabé. Herci nejsou moc charismatičtí, vtípky spíše přihlouplé, nic moc děj, celkem předvídatelné a celkově to nemá moc švih a šťávu. K žehlení budiž, ale že bych u toho trávil čas a musel se na to "soustředit" a užívat si to nerušen, to ne. Občas se člověk zasměje, občas pousměje, ale zbytek ním tak nějak projde. Jeden z nejslabších sitcomů, které jsem viděl. Howgh!(16.12.2015)

Ze začátku mi na tom hodně vadilo, že zápletky jsou nerealistické a přehnané. Ale časem jsem se naučila povznést nad to, že to nereálně prostě bude působit vždy a tak mě to začalo docela bavit. Je to bláznivé, pořád se tam něco děje. Vtipů se tam až tak moc neobjeví, ale třetí hvězdičku dávám za Dereka Thelera (Danny) a Jen-Luca (Ben), protože na ně bych se vydržela koukat, i kdyby hráli v největším propadáku. :D(4.2.2016)

• BubbleGum

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.(5.11.2014)

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat...(14.7.2016)

Tak jsem dokončil první polovinu páté série a až na pár zaváhání jsem nadšenej. Komediální seriál jak má být, navíc to nemá pitomej děj... Snad ta laťka nespadne a tvůrci to ukončí ve chvíli, kdy to ještě nepřeroste v trapnost (ahoj, HIMYM). Takhle je pořád fajn sledovat osudy hlavní pětice + jejich péči o Emu.(15.4.2016)

• - Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)