Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012 - 2017, 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Daniel Berendsen

Michael Lembeck

Mikel Neiers

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Gracie Gillam, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassandra Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton, Jaymes Vaughan, Jonna Walsh, Luke Cook, Colin Bryant, Alex Frnka, Brian McGovern, Tiffany Daniels, Brad Lee Wind, Mitchell Clark, Sonya Eddy, Christopher O'Shea, Nicolas Bechtel, Kunal Dudheker, Steven Koller

Nancy Cohen

Scénografie:

Greg J. Grande

Nejprve strach, že půjde o takové sitcomové Tři muže a nemluvně. Máme dítě, jsme chlapy, nevíme co s ním, pleny lepíme izolačkou...ha, ha, ha, hi, hi, hi, ho, ho, ho.....to už tady bylo. Nakonec i jo, ale prioritně jde recyklovanou situační komedii, která jestli něčím na první dobrou praští do nosu, tak svou instantností. Nevím, ale poslední dobou mi přijde, že nám servírované americké seriály vypadají jeden jako druhý....Tři kluci a nemluvně, Mladí a hladoví, Neranditelní....jedna velká pásová výroba. Neříkám, že nepobaví, ale nemají svoji tvář. Slušná kulisa, která rychle zapadne.(23.2.2018)

Tři kluci a nemluvně - tento seriál je super, moc se mi líbí nápad o tatínkovi, který se sám stará o dítě, které se k němu dostalo "nedopatřením", jak si pak malou Emmu oblíbí a má ji moc rád. Pak ji vychovává, ač si myslí, že na to není připravený, tak se o ní dokáže moc pěkně postarat, také se mi líbí část příběhu, kdy se oba dva bratři zamilovali do jedné ženy. Nakonec vše dobře dopadne, škoda, že v českém dabingu jsou nadabovány teprve čtyři ze šesti sérií, ale jinak moc bezva seriál, zábavný, romantický, ale místy i vážný. Pro mě jednoznačně 10/10.(10.12.2017)

• BubbleGum

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.(5.11.2014)

Ze začátku mi na tom hodně vadilo, že zápletky jsou nerealistické a přehnané. Ale časem jsem se naučila povznést nad to, že to nereálně prostě bude působit vždy a tak mě to začalo docela bavit. Je to bláznivé, pořád se tam něco děje. Vtipů se tam až tak moc neobjeví, ale třetí hvězdičku dávám za Dereka Thelera (Danny) a Jen-Luca (Ben), protože na ně bych se vydržela koukat, i kdyby hráli v největším propadáku. :D(4.2.2016)

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat...(14.7.2016)

• - Všechny hlavní postavy se objevily ve všech sto dílech seriálu. Jedinou výjimkou je Tahj Mowry, který jednu epizodu vynechal. (peeteno78)

• - Benovo (Jean-Luc Bilodeau) prostřední jméno je Bon Jovi, podle oblíbeného zpěváka Benovy matky Jona Bon Joviho. (peeteno78)

• - Původně si v epizodě zahrál postavu Bena jiný herec. Až později byl obsazen Jean-Luc Bilodeau a pilotní epizoda byla přetočena. (peeteno78)