poster

Need for Speed

 • USA

  Need for Speed

 • Slovensko

  Need for Speed

 • Velká Británie

  Need for Speed

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Indie, 2014, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Patřím k těm nejadrenalinovějším týpkům, kteří si to se sešlápnutým plynem umí pořádně užít. Důkazem budiž skutečnost, že jsem v posledních letech nejméně dvakrát překročil nejvyšší povolenou rychlost v obci a jednou jsem dokonce na dálnici odvážně zařadil trojku, ale to je jen pro ty největší hazardéry. Tobey samozřejmě není takový bourák jako já, ale adrenalinu mi nabídl celkem dost a kdyby se logika příběhu několikrát nepřevalila přes kapotu, tak bych snad zařadil i čtvrtý hodnotící stupeň.(6.11.2014)

 • SeBig
  *

  Once upon time... jsme si to pustili s kámošema a já předpoveděl po deseti minutách koukání celej film a jak to dopadne.. tak sme tu mrdku vypli a radši šli hrát plejstejšny nebo nevim co už sme dělali to je jedno... o několik let později, když jsem se fakt nudil, pomalej net, nemohl jsem si nic stáhnout ani pustit online.. tak se koukám nějak do složek co tam a mám a EJHLE starej známej načatej NÝD FOR SPÝD, no tak tomu teda tu šanci dám, když tady nad tim někteří doslova masturbujjí v komentářích.. tak koukám.. a co ztoho vzešlo? Naprosto trapný, nezáživný, s nejtrapnějším humorem a tou nejotravnější rádoby vážnou hudbou co hrála snad celej film vkuse hovno.. jediná hvězda za ten záávod na konci. Jinak prostě TRAPNÝ.(18.1.2018)

 • Frajer42
  ***

  Ihned po zhlédnutí má člověk chuť rozžhavit gumy pořádného autíčka. V garáži mu nic vhodného zřejmě neparkuje. Naštěstí je tu mnoho dílů stejnojmenné hry. Přiznám se, že dodnes si každý nový titul s chutí zahraji. Film mi žádný titul nepřipomínal. Scénář mi přišel maximálně ubohý a musím konstatovat, že i každý díl hry má propracovanější příběh. Na film jsem ovšem rozhodně nekoukal kvůli příběhu. To bych musel být retoš. Docela mě zklamalo i obsazení. Koukat se dalo snad pouze na tu blonďatou herečku. Celá ta automechaničská parta se mi extrémně nelíbila. Rozhodně však film nabízí krásná auta, velkou rychlost a moc pěkně nasnímané závodní scény. A o to tady šlo především. Ve víc jsem upřímně ani nedoufal.(6.8.2014)

 • verbal
  **

  Film především pro ty, kteří místo té prsaté brunety ze čtyřky, co vždycky tak lascivně zavrtí prdelí, když jde s košem, raději s gustem ojedou své pečlivě garážované éresko, co vždycky tak lascivně zavrtí výfukem, když mu polaskají spínací skříňku. Pro ty, kteří místo čerstvé rybiny preferují očichávat motorové zplodiny a lubrikační gel používají k tomu, aby lépe vklouzli do rozkošně zarudlé, vilně se otevírající a tou nejjemnější kůží ladně obepnuté sportovní sedačky, prsty při tom jemně polaskali vnadné křivky ergonomického volantu, tvrdě tam vrazili jedničku, s blaženým zakvílením prodřeli gumu o asfalt a udělali si smutný osobák - necelých sedm vteřin. Přitom s tou brunetou by to v pohodě zmákli za pět. Ale co taky čekat od debilní počítačové hry pro motohoniče, že? A tak totálně nesympatický boreček naloží do děsně kůl Mustangu, jenž vypadá skoro jako vytuněná Oktávie, nějakou plasticky omlazenou Bridžit Džounsnovou, načež ho (Pozor, nikoliv ji!) položí na záda a brutálně rozmrdá. Ale to jen proto, aby mohl ihned přesednout do bezpohlavního Itala, jemuž se dveře otevírají frajersky nahoru, a za mohutného hnn, hnnn, hnnnn, hnnnnnnnnn předjel čtyři podobně vyteplená auta, porazil toho zlého, záporného a veskrze prohnilého řidiče, zajistil vítězství dobra a získal lásku Bridžit, protože někdo mu tu palubovku leštit musí. Jo, a málem bych zapomněl. Taky umožnil Majklu Kítnovi udělat ze sebe na stará kolena pěkného kokota.(31.7.2014)

 • Pepinec
  ****

  Jo, párkrát jsem to hrál, ale právě že jen párkrát, nemyslel jsem si, že by mě film mohl nějak extra uchvátit. No a zaplať pánbůh, že se taky někdy seknu jako Kalousek v odhadu státního rozpočtu. Ono to totiž mělo větší drive než kdejaký Drive, a to i přesto, že zajímavost Aarona Paula je na stupnici od jedné do deseti lehce pod nulou. Pochválit bych chtěl 3D zpracování; takhle nenásilně a rafinovaně zároveň si to představuju. Jasně že jo - v posteli taky... (Motueka, NZ)(19.7.2014)

 • Imogen Poots

 • - Skladbu "Hero" na soundtrack narapoval Kid Cudi, ktorý si vo filme zahral Bennyho. (deathmoon)

 • - Pomenovanie "Maverick" je narážkou na jedného z najznámejších filmových letcov, ktorého stvárnil Tom Cruise v snímke Top Gun (1986). (MikaelSVK)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo na autentických miestach po celom území USA. (MikaelSVK)