Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

mirec2211 odpad!

Herecké výkony, ktoré jednoducho divák nemôže zjesť, sú príliš tabuľkové a konzervatívne. Môžeme však s "hrdosťou" vyhlásiť, že už aj Slováci robia telenovely, avšak miesto tabakových plantáži máme vinice. ()

macherano

Jediny slovensky serial ktory pozeram pravidelne krasne prostredie dobre obsadenie a vzdy sa tam nieco deje najlepsia hlaska 'skoda ze to nie je jednoduche ako vo filme ,, ale my nie sme vo filme' normalne som to nele uveril .. ()

lenulapenula

Nie je to zasa to najhoršie čo tu bolo. Ale kde kto zobral že je Pocisková herečka, tak to bol neuveritelný snílek. Myslím si že 99% divákov ktorí to pozerajú by ocenili výmenu hlavnej hrdinky, lebo na tú sa nedá pozerať. Tvrdá, preafektovaná a nikto jej to nežerie. * za Švidraňovú, Hilmerovú a Mickovičovú. ()

Kongu odpad!

Zase pičovina. Tak to je horšie ako nejaká telenovela z Turecka. Jeden deň má svadbu tá kurva a druhý deň sa trtká s dakým iným. To je horšie ako tisíc a jedna noc. A herecké výkony? Ancikristické natriasanie kokotmi a štetkami, to je všetko čo tam robia. ()

Holy Johnson odpad!

Čo k tomu dodať. Ten seriál je blbosť najväčšieho kalibru. Postavy nudné, možno preto, že herecké výkony sú úbohé... Modelky v reklamách vedia lepšie hrať, než 90 % hercov v tomto seriály... ()

zsh3 odpad!

zaplať pánbůh, že takovou obludnou věc někdo stvořil a dávají ji každý den večer. Člověk má alespoň hodinku a půl pro sebe :-DDDD ()

CrashHP

Vcelku príjemný seriál, ktorý si rád vychutnám počas voľných dní. Trošku sa divím negatívnemu hodnoteniu vzhľadom na vysokú sledovanosť seriálu, ale to bude asi tým, že sem neprispievajú ľudia nad 30 :) ()

Recoba odpad!

opilecké reči v 5 cenovej, kde som zhliadol kúsok tejto TVperli boli zábavnejšie. úroveň porovnateľná ()

emma18 odpad!

Na mňa dosť silná káva, či už prostredie - na jednej strane chápem že chcú diváka upútať krásnym prostredím, ale kto takto žije? jedno percento slovákov má haciendu o rozlohe futbalového štadiona, herecké výkony nepresvedčivé, hlavná postava ako keby mala v ústach zemiak, alebo bola nonstop zachrípnutá, dve rozhádané rodiny - Mexiko to zažilo pred 10 rokmi a teraz nám to ponúkajú naše produkcie. To ešte nehovorím o seriáloch na Tv Doma, z tých seriáloch sa musí človek ak ho sleduje dlhšie ako deň, resp. večer zblázniť. Nechápem ako to môže mať takú sledovanosť. ()

BratrCadik odpad!

Takhle to dopadá, když si chce středoevropský stát hrát v kinematografii na Latinskou Ameriku. "Vo Vínnom" je možné všechno. Je vidět, že se nudí i herci, a tak si z času na čas prosadí velký skok ve scénáři (např. Mickovičová už nechtěla být za tu "hodnou, napravenou"). Všechno se dá předvídat, jak už to v telenovelách bývá, ale tady si říkám, že tak stupidní lidé snad ani po světě běhat nemůžou. U některých herců mám pocit, že vymetají všechny možné seriály - nejspíš splácejí vysoké hypotéky (ať zapnu jakýkoliv slovenský sitcom nebo telenovelu, vyskočí na mě Kostelný a Krajčiová). Chtěl bych najít jediný pozitivní prvek v celé nekončené sérii, ale nepodařilo se mi to. Nechci věřit, že Búrlivé víno má byť jen průměrnou sledovanost. ()

macejo

Námet a myšlienka na seriál skvelá...herci dobrý...ale kvalita upadá každým natočeným dielom...v najlepšom prestať...lebo sa s toho stane dalšia trápna Slovenská telenovela...inak Erik Halada je najlepší ()