Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

RoxaNie

Jednu hviezdičku za Hilmerovej kabelku a Lojove sako. Ináč je tento seriál obrovským sklamaním. Keby ho skončili jednou, či dvoma sériami, ešte by bol ok, pretože o víne a rozhádaných rodinách sme tu ešte seriál nemali. Pri týchto seriáloch musia ľudia tieto seriály dopozerať len zo zo zotrvačnosti. ()

D1705 odpad!

Tento seriál, kedysi taký ospevovaný sa stal obyčajnou juhoamericko-tureckou telenovelou. Dej je silený, divím sa, že ich baví vymýšľať stále nové zápletky a intrigy, niektoré postavy sú nedôležité a trápne, no prosto seriál, ktorý sa napriek týmto komentárom, stále vysiela a to znamená, že sa stále nájdu ľudia, ktorý túto hlúposť, ktorá nemá konca-kraja sledujú. ()

Moredogs

Nič moc na to že si za taketo serialy musime platit. Scenar klišovity a scenarista ako keby nevedel čo chce, postavy plitke, herci nič moc a neviem čo ešte, sam sa čudujem že som to kukaval a asi aj pre to som dal 3 ()

BaMia odpad!

Tento "super" seriál som sa chystala sledovať už len preto, že sama pochádzam z vinárskej rodiny, tak ma to trošku nabudilo a zapálila sa sviečka nádeje, že slovenská produkcia ešte môže prísť s niečím originálnym. Ale toto? Veď to je na zaplakanie, ten otrasný scenár nemá ani hlavu ani pätu, tam sa skáče z jednej situácie do druhej, na toto ale nestačia slová, toto treba zažiť. Nela je dobrá a hlavne prirodzenejšia skôr v muzikáloch a divadelných predstaveniach. A zmätenosť Juraja Loja? Na nezaplatenie :-) ()

kamysacek

Hvězdička č.1 - mám slabost pro romantiku Hvězdička č.2 - líbí se mi filmy o vínu Hvězdička č.3 - postava Martina Roznera vizuálně připomíná Marca Meyera ze seriálu Deník doktorky Jinak nuda, prach a krindy pindy ()

kochones odpad!

zbytocne vyhodene peniaze, okopirovana juhoamericka telenovela, pociskova nevie hrat. Vydrzal som 1/2 prveho dielu a nikdy viac. ()

The M odpad!

Jednoducho to nefunguje, kedy si to konečne niekto uvedomí? To sa tu na Slovensku nenájde jeden normálny scenárista, ktorý by dokázal vytvoriť inteligentnú dramatickú zápletku, ktorá by jedného dňa aj úspešne dorazila do svojho konca a nepokračovala do nekonečna? Neviem no, keď už, asi by teraz mali zaviesť trend kriminálnych seriálov, tie tuším išli aj Markíze. Alebo ešte lepšie, konečne skúsiť niečo iné, čo by sa dalo prezentovať aj v zahraničí - napr. nejakú minisériu. ()

Lemra332

Ordinácia v ružovej záhrade vo vinárskom prostredí... Pocisková do televízie nepatrí a jej herecký výkon nejako neohúri... Seriál je neoriginálny ale hlavné je, že sa snažia nalákať diváka na známych slovenských hercov, čo si myslím nejako nepomohlo a jednoducho markíza šliapla vedľa... ()

vybka

Oceňujem vynikajúce herecké obsadenie (až na preafektovanú Nelu Pociskovú, ktorá strúha jednu grimasu za druhou a je veľmi nepresvedčivá). Dej nie je až taký nudný ako sa zdal v prvých dvoch častiach, vždy to chce trochu trpezlivosti od diváka, kým sa seriál naplno rozbehne. Ľuboš Kostelný - klobúk dole pred stvárnením úplne odlišného charakteru, na aký sme u neho zvyknutí. Výborný nápad obsadiť skvelých hercov Oľhovú, Emila Horvátha, či Ivana Letka. Kostymérky si tiež dali záležať, nie je to odfláknuté. S českými seriálmi sa to stále nedá porovnávať ale keď neprší, aspoň nech kvapká. Nie každý má možnosť ísť sa na slovenských hercov pozrieť do divadla. Takže vďaka aj za tento seriál, i keď nechápem načo až 109 častí. ()

edkritik2000

Myslim si, osobne, ze vacsina z vas ma pravdu... Preco??? Pretoze herecke obsadenie je ubohe (napr. slavna Nela Pociskova a jej hlupy napadnik...), no musime vziat do uvahy, ze oproti ostatnym inym debilnym slovenskym serialom (nevyjadrujem sa ktore), je tento serial najlepsi a najsledovanejsi... Nech si hocikto hovori, co chce, dej tohto serialu je sam o sebe velmi zaujimavy (hoc skopirovany priblizne z Romea a Julie...). Mne osobne sa paci, a ked sa pozriete na facebook na fanklub tejto stranky, oproti tomu co tu pisete, aky je blby serial, tak vas celkon prekvapi aj ten pocet fanusikov... ()

smirec1 odpad!

Tak toto sa neda pozerat. Je to zumpa s nadpriemerne zarabajucimi hercami....zevraj za mesiac si pridu na 6000E za toto....aj ja chcem byt hercom!!!!! ()

Yelush odpad!

Óda na úbohosť slovenských tvorcov a hlavne hercov s ich dramatickými pauzami a extrémne preafektovanými "hereckými výkonmi". Jedinou výraznou postavou je naozaj pán herec Emil Horváth, ktorý tu jediný hrá, inak absolútne nepozerateľná blbosť. Ja len nepochopím, ako je možné, že toto sú väčšinou vyštudovaní herci s nehoráznymi platmi. Už by v tejto spoločnosti fakt mal niekto zasiahnuť, aby sa prestal nakrúcať tento monstrózny odpad, ktorý nás zahlcuje na všetkých dostupných československých TV staniciach... PS: Čo tu dokazuje HILMEROVÁ, tak si dovolím tvrdiť, že je to s úplným prehľadom to najhoršie "herectvo", aké som kedy v živote videl. ()

misiacik odpad!

Prvé diely bez reklamy aby nalákali nič netušiaceho, jednoduchého slovenského diviaka a keď už divák, zvykol si a jemne potešil sa... ná tu máte. zo tri kusy. Nie, nie nebojte, nie že by ma dostali, žena sa na to kuk no a mne nezostáva nič iné ako trpieť. Rozhovory ktoré sú umelé ako slovenske celevritné kozičky, teplej Al ktorý chce vyrejdiť jaskynku Nelinke ktorá skúša na popud pána Ďurovčíka herecké umenie, ale ako sa dalo čakať jej "herectvo" je naozaj veľmi ďaleko. Dá sa povedať, že Hubblov teleskop by ho len ťažko videl a ak, iba ako mlhovinu dákej dávno neexistujúcej planétky, planétočky. No tento teplej Al bol najatý na zvýšenie sledovanosti tohto nového Slovenského klenotu ktorý rozslzí srdiečko a kundičku nejednej devy hlavne po zistený, že teplej Al je naozaj teplej, už iba to srdénko. Klasické herecké portfólio je naozaj pestré no a tie herecké výrony... že mám pocit, že kukám na PORNO. Dosť mi to pripomínalo Twajlajt. Dvaja samčekovia, jeden vypracuvaný druhý vyblednutý vešák a medzi nimi ( neviem čo otáľa veď má dva votvúrky ) Nela. Jeden žebrák druhý boháč. Obaja rovnako prijebaný. ()

razo01 odpad!

Musím dať odpad . Pre tento a podobné seriáli "made in slovakia" by mali zaradiť nový žáner (neuroticko-hektické). A pre negatívny až chorobný kultúrny zážitok zakázať. (Slabším a starším povahám môže spôsobiť šok). No ale čo potom by potom robili tieto slovenské pseudohviezdy ? (česť vínimkám). Nepozeratelné ! ()

Hrmak odpad!

Absolútne nezaujímavý seriál. Všetci vieme ako to skončí a všetko medzi prvým a posledným dielom seriálu je iba vata bez akejkoľvek hodnoty. PS.: k*rva to sa tam nikto doma nevyzúva? kto im tam boha upratuje!!?? ()