poster

Mortal Kombat 2: Vyhlazení

 • USA

  Mortal Kombat: Annihilation

 • Slovensko

  Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *

  Omg. Film, který začíná smrtí Johnnyho Cage nemůže být dobrý. A to také není. Vůbec nechápu proč začali točit bez účasti některých herců z jedničky (zvlášť Rayden to nehorázně koupil) Kde je Christopher Lambert a další? Nechápu proč do toho vůbec šel např. Robin Shou, když v té době měl evidentně na víc. Místo toho se dočkáme asi nejtrapnějšího záporáka v dějnách kinematografie. No prostě sračka sračka shit shit.(24.10.2005)

 • kaylin
  *

  Tohle je opravdu hodně zlé Už od začátku je vám jasné, že je to pád dolů oproti prvnímu dílu, a to ani ten nepovažuji za nijak geniální. Je to strašně levné a film se přesto snaží vypadat draze, což se mu ale ani trochu nedaří. Příšerné efekty, které jsou tady opravdu na škodu, špatné postavy hrané jinými herci než v prvním filmu - proč asi? - a blbý příběh, který si protrpíte.(27.4.2015)

 • lennyd
  odpad!

  Ač hrdinové pod vedením Raydena vyhráli turnaj a tím zachránili Zemi, vládce vnějšího světa se rozhodl porušit pradávná pravidla, a přece jen přenést veškeré zlo na Zemi. Naštěstí zde je stále Rayden a jeho přátelé, a společně zůstávají poslední nadějí pro budoucnost... I když bych z objektivního pohledu možná jednu hvězdičku přece jen dal, tak za zprznění oblíbené počítačové hry nedám. Ani náhodou. A když to vezmu konkrétně - herci naprosto otřesní (kde vyhrabali toho herce co hrál Raydena fakt netuším), příběh budiž, vizuální efekty otřesné a vůbec. Od tohoto filmu se radši držte dál...(26.10.2011)

 • Ertai
  odpad!

  No teda, to zas bylo utrpení. Už od prvních chvil je jasné, že to jako jednička asi nebude, pročež nás v tomto dojmu utvrdí "bojová sekvence" Raidena s trapným záporákem. Říkal sem si wtf? a nebylo to rozhodně naposledy, pak už to jen jelo - padouši v ponožkách na hlavě, hrůzné triky, rádoby hláškující postavy, především ten negr "silná ručka", maglajz postav atd. atd. Kdyby to byl film neprznící skvělý MK1 možná bych tomu dal tak 3*, za to jak je to špatný až je to dobrý. Tady sem se ale nesmál a na tvůrce byl jen nasr..., především za to, co udělali z mého oblíbence Lorda Raidena.(11.6.2007)

 • Gimli
  odpad!

  Musim souhlasit s Frantou Fukou, ktery jednou rekl, ze cinemyckych 0% se dava filmum, ktere jsou tak hrozne, az jsou vrcholne zabavne. To je pripad i pokracovani Mortal Kombatu. Krome srandovni akce, film hyri neuveritelne stupidnimi dialogy a velice nepovedenymi triky. Pokud se chcete poradne zasmat, jdete do toho! :-)(23.5.2002)

 • - Aj napriek žalostnému prijatiu druhej časti Mortal Kombat u divákov sa plánovalo ďalšie pokračovanie. Na režisérsku stoličku mal zasadnúť Russell Mulcahy, avšak všetky práce na filme boli zastavené po tom, čo hurikán Katrina zničil pripravené kulisy. A tak sa príbeh, v ktorom sa mal vrátiť znovuoživený Johnny Cage, nikdy nedočkal sfilmovania.

  (beso74)

 • - Ray Park se na filmu podílel jako dabler Raydena. (HellFire)

 • - Dana Hee, která hraje Mileenu, byla v prvním díle dablerkou Kitany. V příběhu z počítačové hry je Mileena klonem Kitany. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace