Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

• klerik

No, boli tam pekné herečky... Ale inak fakt bieda. Vsadenie na príbeh bola najhoršia voľba. A snažiť sa vysvetliť vsťahy medzi figúrkami na bojovanie bol vrchol. A čo urobili najlepšiemu mlátičovi z hry Johnnymu, je neodpustiteľné... Tie 2** sú za tých niekoľko nových postáv vo finále - nostalgicky som si zaspomínal na hru...(10.3.2006)

,,Země byla stvořena za šest dnů! Tak bude také zničena!" ,,to není dobrý.." Je to tak blbej trash, až to uplně miluju. Baví mě ty hlášky jako ,,máš smůlu zemřeš!", nespočet postav z Mortalu (nejoblíbenější byl pro mě Motaro), hodně fightu s parádní hudbou, béčkovej vizuál..stejně jako Batman a Robin je to sračka, ale já to zbožnuju protože jsem si na tom ujíždel jako malej a vždy rád pustím znova. Škoda že neudělali trojku.(26.6.2010)

• Le_Chuck

Ďalší z rodu príživníkov na úspešnej jednotke, ale asi na 3 vydarené zábery však parazití mizerne. Triky slabé (30 millónový rozpočet - fuck me !!!), súboje bez nápadu, bez šťavy a celé je to mdlé, seriálové. Ak kedysi Tomáš Baldýnsky definoval 4 syndrómy zlého pokračovania tak naozaj nepoznám učebnicovejší príklad: 1. Preplácanosť (snaha narvať do filmu čo najviac herných postavićiek bez ohľadu či to má logiku) 2. Hysterická opatrnosť 3. Zmrtvýchvstanie hrdinu 4.Debilný podtitul (ešte aj debilne prekladaný - rozdrvenie). Ako fanúšik MK som veľmi smutný...(24.6.2006)

• Nivenx

Tak oproti Andersonovu prvnímu dílu znatelný pokles kvality. To, že Raidena nehraje Lambert mi až tolik nevadilo, tento herec taky tak špatný nebyl. Nemůžu tomu dát úplný odpad, jelikož jsem docela fanoušek hry a postavy byli vymyšleny dobře. Příběh také docela ušel, i když to nebylo to pravé ořechové. Bohužel zde totálně selhal režisér a efekty byly totálně k smíchu a kazí celý film. 35%(29.9.2013)

• Ded@M@tes

Mortal Kombat 2: Vyhlazení Jeden z mnoha nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Po skvělé jedničce, která měla i výborný příběh, se dvojka vůbec nedá srovnávat s jedničkou. Boje ( trapné ), kostými ( směšné ), herecké výkony ( hrozné ) a scénář ( nudný ) naprosto ničí atmosféru, a že hlavní hrdiny hrají jiní herci byla poslední kapka, teda kromě ¨Robin Shou¨, co se mi na dvojce líbilo byla maximálně melodie... Pro ty, který tento film neviděli doporučuji vůbec si ho nepouštět., kazí dobře udělanou jedničku. ( Hodnocení: 0/10 )(20.11.2009)

• - I když se populární postavy z počítačové hry jako Mileena a Noob Saibot objeví ve filmu, nikdy nejsou osloveni jménem. (HellFire)

• - Christopher Lambert se chtěl vrátit k Raydenovi, ale v té době byl svázán s filmem Beowulf (1999). (HellFire)

• - Dana Hee, která hraje Mileenu, byla v prvním díle dablerkou Kitany. V příběhu z počítačové hry je Mileena klonem Kitany. (HellFire)