Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Režisér měl snahu dát do filmu co nejvíce postav ze hry. To se mu možná povedlo, ale rozhodně se mu už nepovedlo ty charaktery zakomponovat do děje. Takže se někteří záporáci nebo hrdinové filmem jen mihnou aby v zápětí byli hned zabiti. Z původních herců snad zůstal jedině Liu Kang. Jediné plus co to má, je snad Jax a ty roboti. Ty se celkem povedli.(29.1.2007)

• SOLOM.

Tak v tomto případě mi samozřejmě nezbývá nic jiného, než souhlasit, že toto pokračování se opravdu hrubě nepovedlo. Většinu děje jsem se dokonce dost nudil a to jsem se těšil na další slušnou akční nálož. Některé souboje byli ještě dobré, ale v tomto případě nejvíc zklamali digitální efekty, přeobsazení a svým způsobem i samotný příběh. Už to prostě nebylo ono. Takže tentokrát nedám ani průměrné ohodnocení…(9.12.2018)

• klerik

No, boli tam pekné herečky... Ale inak fakt bieda. Vsadenie na príbeh bola najhoršia voľba. A snažiť sa vysvetliť vsťahy medzi figúrkami na bojovanie bol vrchol. A čo urobili najlepšiemu mlátičovi z hry Johnnymu, je neodpustiteľné... Tie 2** sú za tých niekoľko nových postáv vo finále - nostalgicky som si zaspomínal na hru...(10.3.2006)

• Ded@M@tes

Mortal Kombat 2: Vyhlazení Jeden z mnoha nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Po skvělé jedničce, která měla i výborný příběh, se dvojka vůbec nedá srovnávat s jedničkou. Boje ( trapné ), kostými ( směšné ), herecké výkony ( hrozné ) a scénář ( nudný ) naprosto ničí atmosféru, a že hlavní hrdiny hrají jiní herci byla poslední kapka, teda kromě ¨Robin Shou¨, co se mi na dvojce líbilo byla maximálně melodie... Pro ty, který tento film neviděli doporučuji vůbec si ho nepouštět., kazí dobře udělanou jedničku. ( Hodnocení: 0/10 )(20.11.2009)

• Ertai

No teda, to zas bylo utrpení. Už od prvních chvil je jasné, že to jako jednička asi nebude, pročež nás v tomto dojmu utvrdí "bojová sekvence" Raidena s trapným záporákem. Říkal sem si wtf? a nebylo to rozhodně naposledy, pak už to jen jelo - padouši v ponožkách na hlavě, hrůzné triky, rádoby hláškující postavy, především ten negr "silná ručka", maglajz postav atd. atd. Kdyby to byl film neprznící skvělý MK1 možná bych tomu dal tak 3*, za to jak je to špatný až je to dobrý. Tady sem se ale nesmál a na tvůrce byl jen nasr..., především za to, co udělali z mého oblíbence Lorda Raidena.(11.6.2007)

• - Kvůli nedostatku času a peněz museli herci a kaskadéři zahrát více rolí. Například Ray Park si zahrál Raptora, Tarkatana a kaskadéra, J.J. Perry pak Scopriona, Cyraxe a taktéž kaskadéra. (HellFire)

• - Dana Hee, která hraje Mileenu, byla v prvním díle dablerkou Kitany. V příběhu z počítačové hry je Mileena klonem Kitany. (HellFire)

• - Tony Jass v několika scénách dabloval za Robina Shoua. (HellFire)