Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

Guran

Jako malému klukovi se mi film hodně líbil a pořád líbí dodnes. Možná proto, že tehdy když jsem byl malý mi byl nějaký děj ukradenej a efekty taktéž, no, byl jsem prostě mrňous, ale dnes už se to přehlížet nedá. 1) když jsem viděl příběh hry a tohoto filmu, tak mě zamrzela smrt Johnyho Cagea, který v jedničce měl vysokou roli. 2) Pak nepochopitelná věc, která ve filmu ani nebyla vysvětlena, a to scorpion. V prvním díle padl (doslova vybouchl) a tady bojuje se Sub-Zerem a jakto? 3) Ve hře si Kahn snad nikdy nesundá masku a tady jí má asi jen dvakrát na sobě. 4) Efekty jsou stejná kaše. 5) Vedlejší postavy ve filmu jako Noční Vlk se mohly ve filmu více vyskytovat, stejně jako ve hře. 6) Některé známé postavy ze hry tu nebyly vůbec jmenované, také stejný případ jako v jedničce. 7) Noční Vlk řekl, že Liu musí projít třemi testy, ale vyzkoušel si jen jeden a to ten první s tou sekerou. Jakto, že pak ve smrtelném souboji byl najednou připraven? 8) Shao Kahn ovládal velkou armádu, u konečné bitvy se ale neobjevila. Abych nekritizoval, tak jsem ve filmu našel i pozitiva. 1) Cageovo vtipné hlášky naštěstí nahradil komický Jax. 2) Vylepšená muzika, která se objeví jen na začátku a v duelu Kahn - Kang. 3) Jsem rád, že v českém dabingu se našel Michal Dlouhý pro Liu Kanga, který ho v jedničce nedaboval, což bylo horší. 4) Hlavně díky té muzice dávám 7/10, ale už od vzniku Jurského parku by se filmové triky měli vyrábět stejným způsobem a snímek by tak byl mnohem lepší. ()

horor2

Sice začíná, kde končí první díl, ale všechno je špatně. Ani žádné památné scény. Jako malý jsem jen obdivoval železné ruce Lynna 'Reda' Williamse. Propad propadů a všech propadáků - i když! Znám i horší. ()

Filmaris

Pokračovanie Mortal Kombat dopadlo skrátka veľmi zle. Len veľmi ťažko sa hľadajú pozitíva, ktoré sa oplatí spomenúť. Je to vlastne len dvojica Liu Kang a Kitana, ktorých stvárnili rovnakí herci ako v jednotke. Ďalej čo potešilo bolo predstavenie nových postáv, ktoré bohužiaľ nedostali dostatok priestoru a sú tam len do počtu. A ďalej je to už len opäť dobrá hudba, ktorá doplňuje bojové choreografie, ktoré kvalitou ďaleko zaostávajú za jednotkou. Samotný dizajn alebo výzor postáv je ale veľmi totožný s predlohou začo tvorcom tlieskam, ale tak premárnený potenciál, ako som videl v podobe Raina, Sheevi, alebo Baraku som vážne nečakal. Efekty sú tu oveľa horšie ako v jednotke a príbeh je jednoducho nezmyselný. Naši hrdinovia len chodia z random miesta na miesto bez akéhokoľvek vysvetlenia a opodstatnenia. Na skoro každej zastávke narazia na problém v podobe napadnutia Shao Kahnovich pomocníkov, a to je celý film. Prebojujú sa a idú ďalej. Film má jednu slušnú akčnú sekvenciu, kde Raiden bojuje s Reptileami, ktorá má aj parádnu hudbu no choreograficky okrem akrobacie je dosť o ničom. Veľké sklamanie oproti jednotke. ()

JackBurda

Už nejsem tak přísnej jako kdysi. Je do hovadina, ale celkem zábavná. Bitky nic extra, ale aspoň je jich hodně a jsou ok natočený. Příběh nedává smysl, ale na tom tolik nesejde. Kéž by jen ti záporáci nebyli tak směšní. ()

Grellenort

Jediná hvězdička za Barakku a za to, že během prvních deseti minut zabijou Johnnyho Cage. Ten chlap mě v jedničce neuvěřitelně deptal. Jinak je to strašná bída, která dělá celkem dobré jedničce a obstojné PC sérii jenom ostudu. ()

Kenshin odpad!

Hrozný a hlavně zbytečný film. Nelze než kroutit hlavou nad některými americkými producenty, kteří se snaží vyždímat z jistého tématu, co se dá. Kde však nic není, bohužel ani Raiden nic nevezme... Oproti jedničce, která měla něco do sebe, je dvojka jen něco, co vám naprosto zkazí zbytek dne. (0/10) ()

weasel.p odpad!

Nic než narychlo uplácaná nastavovačka,která se klasicky snaží nahustit všeho víc,ale děj a atmosféra jsou nulové. ()

JasonV

Dvojku už asi ocenia len fanúšikovia hernej série, pre tých je to stále veľmi pozerateľné a navyše sú tam aj postavy z Mortal Kombatu 3!!! ()

xSxEx

Nikdy bych si nedovolil napsat o filmu ODPAD a nechápu, kde se bere ta arogantnost těch lidí. Film hodně špatny. ()

djbarrel

Bohužel naprosto zbytečný film. Jednička byla vcelku originální a zábavná. Dvojka je o ničem. Hrozný herci, hrozný všechno. 10 % ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)