Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

mine.slayer

Lepší herecké obsazení, ale ztráta na příběhu. Překombinování některých charakterů bere filmu přímočarost, kterou by podobný film měl podle mě mít. ()

B.e.r.n.y

Ach jo. . . Hůř to dopadnout snad ani nemohlo. Stejnojmennou hru jsem hrál a stále hraji. Proto mi dost trhalo srdce zpracování charakterů. Sindel má snad skutečně vypadat jako ztělesnění smrti a ne jako "bordel-mamá" v Transylvánii. Ermac má mít mocné telekinetické schopnosti a ne jen možnost se naklonovat a k Raidenovi, Smokeovi, Cyraxovi se snad ani vyjadřovat nebudu. Další co mě vyloženě vytáčelo, byly zvuky blesků. Jednu hvězdu dávám za odvahu režiséra pustit se do druhého pokračování filmu založeného na bojové/brutální hře a sem tam za pěkné prostředí. ()

Djflash

Dva roky po první části se na svět vyrojilo druhé pokračovaní Mortal Kombat s podtitulem Vyhlazení. Vyhlazení to bylo dokonce tak dokonalé, že na tomto snímku není zhola nic dobrého. Vždyť už samotné úmrtí jednoho z hlavních hrdinů z předešlého dílu hned v úvodních minutách dalo tušit, že to s tímto počinem půjde od deseti k pěti. Scénář je totiž nehorázná slátanina, a pak není divu, že příběh nestojí ani za zlámanou grešli. Pokud jsem psal v komentáři k první části, že bojové souboje jsou zvládnuté solidním způsobem tak zde se jedná o pravý opak. Pohyby bojovníku jsou snad naskriptované. (Divák už dopředu ví, kam hrdina udeří ještě před tím, než to sám udělá) což shledávám jako jednu s největších chyb vůbec, a to zvláště proto, že právě tento typ snímku je na bojových soubojích založen, leč realita je hodně vzdálena skutečným představám. Jestli jsem utrousil nějaké to slůvko o laciných efektech směrem k prvnímu dílu, tak to jsem ještě netušil s čím, se vytasí druhé pokračování. To jsou efekt\y snad třetí cenové kategorie, které by skupina amatérských nadšenců hravě zvládla. Postavy zde vypadají a působí průměrně. Sama za sebe mluví postava Lorda Raydena, která ztratila charisma i kouzlo zároveň. Co na tom, že autoři chtěli osvěžit děj novými postavami s počítačově hry. Ve výsledku je to jen chabý pokus zamaskovat veškeré neduhy, kterými film disponuje. Fanoušci série Mortal Kombat si zřejmě po zhlédnutí druhého dílu asi plně od plic zanadávají a nutno říci, že právem. Jednu hvězdu dávám jen z úcty k autorům počítačové gamesy. Jinak, ale doporučuji se této podivnosti vyhnout velkým obloukem. ()

salokin

*Falešný kašel*...sračka *falešný kašel*...jedna hvězdička za hromadu mých oblíbených postav, jinak je to fakt hrůza. ()

Ag.Sournamek

tento film je plný skvelých nápadov, dokonalých kostýmov a výpravy, prepracovaných choreografií, mortalnej atmosféry a zničujúcich efektov. jednotku som nevidel, no ani nechcem a nemusím, lebo toto je ultimátny nárez! ()

Finitto

MK jsem hrávám celkem hodně a když jsem viděl jedničku, přišla mi ne tak úplně dobrá, tenhle film je sice špatnej od počátku do konce, herecké výkony nula, logika soubojů nula, vztahy nula, ale člověk si čas od času rád pustí a kochá se některými postavami, MK by si zasloužil rozhodně kvalitní remake. MK9 má tolik videí, že to vyjde na celovečerní film a je to dost chytlavé. ()

koldin odpad!

Film plný hekání, sykotu a dalších neidentifikovatelných zvuků. Celou dobu vám jen vyvstává otázka, jestli herci jsou opravdu herci. Na to, že to je z roku 97, tak efekty příšerné, hlavně teda souboj draka a hydry na konci. Dialogy by taky stály za vymazání z paměti. Ale co tomu naprosto dává korunu a jestli se někdo dobrovolně chce utrápit, pusťte si to s dabingem, to je teprve pecka. ()

DannyBurino

Pane bože co je to za sračku? Pršící ninjové? To jako fakt? Johnny Cage umře hned na začátku? jakého debila tohle napadlo? Shao Khan je narozdíl od herní verze prťavej, tlustej a trapnej. Raiden tam bude prakticky zbytečnej, narozdíl od jedničky. Většina soubojů tam bude trapná skákačka, to není mortal kombat to je mortal balet. A věta,, mami-ty žiješ? Máš smůlu-zemřeš". A scorpion o kterém jsem si myslel že chcípnul se vrátil jen proto aby se porval s bratrem sub-zera a unesl kitanu s větou ,, SUCKERS" v anglickém jazyce, taky Shao Khan až skope Liu Kanga bude v AJ jazyce asi 3 vteřiny štěkat. Jediný plus jsou některé dobré bitky jinak je to sračka všech sraček a animality je vrchol ubohosti a trapnosti ( a raiden tam aniž by předvedl slušný souboj zemře ). Pokud se rozhodujete jestli škola nebo tohle volte školu. ()

Kubasino

Brak, shit, blbost, ptákovina. Jediná věc, která mě těší, je oživení pár postav z mé oblíbené hry. Jinak je to neskutečná bída a dělá ostudu jménu Mortal Kombat. ()

Van odpad!

Mortal Kombat byl nejlepším filmem podle hry.Tohle je nejhorší pokračování "kvalitního filmu"všech dob a byl to i nejhorší film podle hry než přišel Uwe Boll.Na prvním díle mě nejvíc bavily Lambert a televizní "hvězda" Ashby a jsem rád že tady nejsou. ()

CrazyWolf

Jednička je skvělá. Dvojka mi učarovala jen představením mých oblíbených postav z legendární hry. Ale zajímavé kostýmy a masky nejsou všechno. Kde je kouzlo prvního dílu? Kde je ten dějový spád? Jak to, že se z tak nadějného béčkového materiálu stala Cěčková kravina? ()

==T=P=M==

Největší špína a hnus, který dělá ostudu vynikající počítačové hře a snesitelnému prvnímu dílu.Soubojové scény trapné, herci trapní, český dabing příšerný... ale zasmál jsem se královsky, když sem to viděl už posté a to mi na pět hvězdiček stačí :-D ()

luken2000

Annihilation som videl pred niekolkymi rokmi a uz vtedy ma nejak prilis nezaujala ta deckost a celkova naivita, pred par tyzdnami som si ho chcel pozriet znovu, bohuzial moje nervy to nevydrzali a po zhruba 30 minutach som to musel vypnut. Tolko nelogickosti a prehranosti u hercov, to sa naozaj nedalo. Jedine co tento film deli od odpadu je obsadenie aspon dvoch postav z povodneho filmu a snaha priblizit sa hre. Takze 1 * ()

Jakub999

Ako paródia na Mortal Kombat geniálne, hlavne s úžasným českým dabingom. Film by som charakterizoval takto : "budete sa smiať alebo plakať". Niečo podobné ako Dracula 3000. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)