poster

John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad)

 • USA

  Last Week Tonight with John Oliver

Komedie / Talk-show

USA, 2014, 30 min

Scénář:

John Oliver

Hrají:

John Oliver, Chen Drachman, Stephen Hawking, George R.R. Martin, Steve Buscemi, Ashley Blankenship, Patrick Stewart, Sarah Silverman, Kathy Griffin, Richard Branson, Alex Webb, David Carranza, Tim Gunn, Edward Norton, Vincent D'Onofrio, Hope Davis, Michael Gaston, Dan Hedaya, Josh Lucas, Campbell Scott, David Kaye, Edward Snowden, Helen Mirren, Colin Hanks, Michael Bolton, Jason Jones, Robert John Burke, Kevin Chapman, Rachel Dratch, Regina King, Danny Pino, Dennis Quaid, Jeremy Sisto, Sonja Sohn, Mario Van Peebles, Mike Myers, Mike Birbiglia, Kathryn Hahn, Seth Rogen, Adam Pally, Martin Starr, B.J. Hendricks, Peter Jackson, Anderson Cooper, Jerrod Carmichael, Lisa Loeb, Lin-Manuel Miranda, H. Jon Benjamin, B.D. Wong, Adrienne Warren, Michael Torpey, Billy Eichner, Kristin Chenoweth, Sheryl Crow, Josh Groban, Cyndi Lauper, John Mellencamp, Usher Raymond, Dan Reynolds, Jason Sudeikis, Rose Byrne, Mahershala Ali, Dylan Baker, Bobby Cannavale, Brian Doyle-Murray, Suzanne Savoy, Moujan Zolfaghari, Keegan-Michael Key, Bob Balaban, Johnathan Fernandez, Yo-Yo Ma, Eric Holder (a.z.), Amy Schumer, Larry David, Weird Al Yankovic, Nick Offerman, Megan Mullally, Larry Wilmore, Jeffrey Tambor, Franco Vega, Thomas Kopache, dalajláma Tändzin, Ryan Cooper, David Cameron (a.z.), Taliyah Whitaker, Steve Schirripa, Michael McKean, James Cromwell, Laura Linney, Anna Kendrick, Josh Charles, Samira Wiley, Shannon Woodward

Producenti:

Liz Stanton

Scénografie:

Neil Patel, Tricia Robertson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davered
  ****

  Nulova originalita a John Oliver ma zhruba 1% komedialniho talentu Jona Stewarta (nevypipana sprosta slova humor sama o sobe nedelaji), ale ano, urcity investigativni prinos se tomu uprit neda. Pro me ale Oliver i tak navzdy zustane ve stinu sveho mentora, nejgenialnejsiho politickeho satirika moderni doby.(22.10.2015)

 • drake31
  *****

  Aká relácia ma potenciál na to aby bola lepšia ako The Daily Show ? Presne táto. "Ale aké máš dôvody by si povedal takéto tvrdenie?" môže sa niekto spýtať. Tak za prvé: je to na HBO a HBO doesn´t give a shit, a dôkazom toho je Real Time. Za ďalšie John Oliver je neskutočne talentovaný chlapík. Skvelý komik, skvelý timing vtipov, a kto ho sledoval v TDS keď zaskakoval za Jona Stewarta vie, že má na to aby utiahol vlastnú show, a ja mu to len prajem. Dúfam že nielen on ale aj celý tým nadviažu na skvelú prvú epizódu, a budú prinášať "spravodajstvo" na ktoré sa dá v skutočnosti pozerať.(28.4.2014)

 • Inferio
  *****

  100 % - být Američan, tak dám 110 %, občas se holt najdou témata, která nejsou pro Evropany úplně nejzajímavější. Nicméně to nic nemění na tom, že John Oliver je podle mě absolutně to nejlepší, co se dá v televizi kdekoli na světě najít. Nejde jen o to, že se u toho směju víc, než u jakéhokoliv komediálního seriálu. Tvůrci pořadu se snaží zvedat ta nejpalčivější témata a HBO jim povoluje i ta, která by na většině ostatních televizí asi neprošla. Prostě naprosto ideální forma k distribuci důležitých problémů do povědomí širší veřejnosti. Týden začínající pondělím bez Olivera si zkrátka už moc nedokážu představit.(22.4.2015)

 • noriaki
  *****

  Vážná témata s vtipem a sarkasmem. Překvapivě dobře argumentovaná sit-down comedy probírající Ameriku zase z trochu jiného úhlu, se štiplavou sebereflexí a přitom laskavě. John Oliver kombinuje přístup evropského liberála a americkou šou a ono to kupodivu k sobě sedne. Jen někdy je toho řevu a přehánění až moc.(24.8.2014)

 • Eddard
  ****

  Oliver možná není tak jedinečně charismatický komik, jakým je jeho (pseudo)mentor Jon Stewart, ale má agendu, páru a hlavně - oproti Stewartovi - má v zádech HBO, kde si opravdu nemusí brát s nikým a ničím servítky. A taky si je nebere - s gustem zapřísáhlého agresivního liberála šije do politiků, institucí, témat jako korupce, smrt žurnalistiky v médiích, lidská blbost atd. Jde o upřímně přiznanou opinion show, kde je Oliverův osobní pohled na věc stejně důležitý jako téma, které právě řeší - své názory však prezentuje s takovou fazónou, tak vyargumentovaně, trefně a vtipně, že mu vždycky dáte rádi za pravdu - nebo taky ne, v tom případě velice rychle zjistíte, že to není show pro vás. Já se na tuhle půlhodinku těším každý týden jak na tlačenku s cibulí. 80%(11.6.2014)

 • - John Oliver podle většiny fanoušků pořadu vypadá jako papoušek. V jednom díle na to dokonce naráží v reakci na komentáře diváků a sám jej posléze napodobuje. Po této epizodě začali fanoušci moderátora také přezdívat "papoušek". (P. J. D.)

 • - Úvodní znělka pořadu je začátkem písně "Go" americké powerpopové skupiny Valley Lodge. (mikiqex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace