Forever

(seriál)
  • Slovensko Nesmrteľný
Trailer
Drama / Krimi / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2014–2015), 15 h 45 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Ioan Gruffudd, Judd Hirsch, Alana De La Garza, Lorraine Toussaint, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Barbara Eve Harris, MacKenzie Mauzy, Janice Picconi (více)

Epizody(22)

Doktor Henry Morgan (Ioan Gruffudd) je hviezdou vo svojom obore patológie. Henry má však jedno tajomstvo – má 200 rokov. Keď mal 35, zomrel po prvýkrát. Kedykoľvek však zomrie, znovu sa narodí ako 35-ročný bez toho, aby akokoľvek zostarol. Morbídnymi experimentami sa snaží prísť svojej nesmrteľnosti na kĺb. Byť nesmrteľný má svoje výhody. Henry videl každý kút sveta, naučil sa veľa jazykov, vyšplhal sa na Mount Everest a miloval mnoho žien. Zažil však tiež mnoho zlomených sŕdc - prežil lásku svojho života, Abigail. Pre Henryho už teraz nesmrteľnosť nie je požehnanie, ale skôr prekliatie. (TV Doma)

Trailer

Omnislash

nudne, nablble, bez napadu. nesmrtelnost je tam ciste do poctu a neni ji nijak zajimave vyuzito. hlavni postava je neskutecne iritujici a na nervy lezouci. mate tez radi ten typ "sherlocku", kteri z odplivnuti poznaji, ze dotycny se v detstvi pocuraval, rad si hral s vlacky a ze ve predchozim zivote byl borovice? ne? ja taky ne ()

TaNya_

Po 15 epizodách končím. Ne že by to nebylo zajímavý, ale jelikož se celej seriál začal soustředit na jednotlivý kriminální případ, namísto jediné zajímavé věci, a to Henryho nesmrtelnosti, tak z toho vznikla úplně obyčejná kriminálka. Možní se k tomu ještě někdy vrátím, ale celkem pochybuju. Škoda, náběh tu byl opravdu slušnej. ()

elizabeth_ba

Seriál plný zajímavostí, mně dokonce i ty dedukce ala Sherlock sedí, jak už tady někdo píše, možná jím Henry i v některém ze svých životů byl, jelikož by se tak dal zajímavě vysvětlit Reichenbašský vodopád :-))). Ty návraty do doby z před 200 let sice tak trochu připomínají reklamu na whisky Jameson, a detektivní zápletky jsou občas poněkud průhledné, ale díly s Adamem a ty, kde jsme se stali svědky poučných úmrtí, neměly chybu, takže jsem (až na to multikulti, které naštěstí 20. díl první série ukončil) dost spokojená. Ale vůbec nejsem spokojená s tím, že se ABC rozhodlo seriál ukončit. Závěr byl (na rozdíl od Ringer) dosti povedený (bylo vidět, že byli připraveni, že projekt může skončit), přesto se domnívám, že se tak stalo předčasně. Jak píšu už v diskusi, mohli ve druhé sérii ty neukončené myšlenky (zejména ohledně Adamova úplně prvního úmrtí i jeho totožnosti) rozvinout a vysvětlit (u Henryho to naštěstí udělali včas). Ráda se někdy na seriál znovu podívám v celku, uvidím, zda se některé věci ještě spojí a některé získají jiný pohled, ale za mě si to (zatím) ty na začátku udělené čtyři hvězdičky poctivě zaslouží. Podrobnosti k seriálu v mém milém deníčku (zatím se příspěvek připravuje). ()

Tred2

Zajimavé téma, skvělý představitel hlavní postavy, na seriál této ráže i solidní vedlejší postavy.. Taková povedená vykrádačka zaběhlých předloh (seriál je si toho plně vědom a sám na to přímo naráží). Bohužel se kvuli nízké sledovanosti seriál nedočkal druhé série a tak vůbec finále bylo takové.. poloviční. I tak ta jedna série potěšila. Slabší 4. ()

RedRose

Po prvních dvou dílech, velmi příjemná záležitost! Mentalista a Sherlock v jednom a s trochou toho sci-fi tajemna, to je víc než pozitivní. K tomu sympatická hlavní dvojice a ostatní casting (účast Judda Hirsche potěšila) je zatím hodně v pohodě. Pokud to nějak dějově nezvorají, bude z toho příjemný seriál. Nyní za 77% ()

• Americký seriál vysílaný na teelvizi ABC. Ještě nedávno mu hrozil zánik. Po odvysílání několika slabších dílů se propadl  hluboko na grafu sledovanosti. Pravděpodobný propad byl způsoben nevhodnou hodinou odvysílání. Naštěší vše dobře dopadlo a televize si objednala další díly (konkrétně 9). Forever tedy dosáhne 22 dílů a uzavře tím první řadu. (v.indruchova)