poster

Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014–2015, 76 h 14 min (Minutáž: 53–69 min)

Hrají:

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Špilauer Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová, Lukáš Matěj, Marek Dobeš, Stanislav Macháček, Matyáš Flek, Michaela Marečková, Tereza Režnarová
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (83)

 • ajfelka
  *

  Je to vztahový bordel, na který už mají české seriály asi copyright... Ale pár dílů jsem viděla, když nebylo co dělat... Stejní herci se točí pořád dokola, zápletky jako přes kopírák z jiných seriálů, Krause vůbec nemusím - jak ho někdo může označovat za českého Belmonda??? - ale sem tam pár vtipných momentů. Kdyby ty se vystříhaly, tak jeden díl by měl asi jen pět minut, a to by bylo vhodnější než minut 60, ve kterém se jen ukazuje scénáristická bezradnost...(28.6.2015)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Takový HUMBUK na takovou SRAČKU! A vrcholem drzosti je, že si člověk koupí časopis s televizním programem TV STAR a mrdiál "Svatby v Benátkách", je v programu zaškrtnutý červeným fixem, abychom ho náhodou nepřehlédli.(12.7.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Poněkud mne iritují seriály, které mají figur jak na orloji a já nemám tolik času, abych si prostudoval jejich životopisy a chorobopisy. Do Benátek jsem zkrátka nezavítal tak často, abych se nadšeně ponořil do víru události, ale patrně to bude proto, že jsem nenašel žádný pádný důvod k častějším návštěvám. Přesto si troufám napsat, že tento seriál je o dost méně odpadovější, než jeho nekoneční konkurenti.(20.3.2015)

 • castor
  *

  Napoprvé skoro milion diváků, otázkou nicméně zůstává, zda zvědavost přeroste ve věrnou sledovanost. Já věrný určitě nebudu, protože tahle přihlouplá, laciná a jednoduše další řadová vztahovka pásové výroby je atraktivní tak akorát pro.. však vy, sterilní diváci, se tam určitě najdete!!(3.8.2014)

 • hammer_head
  ***

  JASNÉ je to kýč, ale byl bych sám proti sobě, kdybych dal "odpad", když na to čumim. :D(4.9.2014)

 • GeusX

  Po prvním díle...jsem dostal (bohužel) přesně to, co jsem očekával... Pro příznivce tv serálů typu Doktoři z Počátků, Obchoďák, Velmi křehké vztahy, Ordinace v růžovce... atp. Dívat se nebudu, tudíž ani hodnotit.(1.7.2014)

 • J009
  odpad!

  Po pár minutách můžu říct, že je to totální sračka, která dělá negativní reklamu našemu městu a ještě, a to už je vrchol, tim obtěžujou občany Benátek. Výjezd na Prahu asi v pohodě najdete, sbohem...(16.7.2014)

 • Marze
  *

  Mě to přijde úplně zaměnitelné s Ordinacema, Růžovýma zahradama a podobnýma závislostma. Ale když to někoho za dlouhých zimních večerů baví, tak nic proti.(15.9.2017)

 • Tryskomyš
  *****

  Nechápu to hodnocení. Za co 29 %. Vždyť je to taková letní pohodovka na prázdniny. Ovšem to platí pouze u 1. série. 2. série je jakoby o něčem jiném, jako kdyby to byl jiný seriál. Tam bych těch 29% klidně dala.(21.7.2014)

 • rt12

  Odpudily už upoutávky, ztráta času, alespoň pro mě.(21.7.2014)

 • k4n9ur
  *

  Jenom když dávají ukázky s tou protivnou cizí písničkou, (neuměj si vymyslet aspoň vlastní a kdyby ji tam necpali možná by mi ani nevadila) vaří se ve mě krev. Už s tím přestaňte, aspoň někdo už dostaňte rozum. A když chcete toto vysílat pro pár důchodkyň, vytvořte jim na to extra program - co třeba Prima senior nebo Senil TV ??? Jednu * z lítosti...(29.3.2015)

 • Baronne
  odpad!

  Superextraultimátní MEGASRAČKOIDNÍ HOVADINA. Díky čus(26.5.2015)

 • gabin(a)
  odpad!

  Já jsem myslela, že v Česku je vysílání porna v TV zakázáno!!! Ale pro duševní porno to evidentně neplatí. U "hrají" by měli povinně za jménem uvádět výši hypotéky, ať všichni vědí, proč se herci takhle prostituují. I když Alice Bendová to dělá asi fakt z přesvědčení, blbá je na to dost. Ale proč Petr Kostka? Terka si nemohla....(27.4.2015)

 • tuntavala
  odpad!

  Nepochopil.(2.4.2015)

 • skinny
  odpad!

  Martin Kraus opravdu neumí hrát, a když, tak rozhodně ne zubaře(28.8.2014)

 • herr_carter
  odpad!

  Posraná hovadina.............moje hodnocení = 0 z 10.(11.9.2014)

 • honajz2
  odpad!

  Bylo velice hrozné, dívat se na nový typ serialu Ulice a přitom ztrácet čas. Mistrovské dílo tohle.(13.7.2014)

 • Asmodin
  odpad!

  Tohle nemusím ani vidět, abych českou tvorbu hodnotila jako odpad. Začíná se tu rozvíjet vietnamský trend, který rychle a levně, horkou jehlou slátané, vypustí do hlavního vysílacího času cosi co má být seriál, který ovšem ze svých diváků dělá úplný kretény. I ❤ cz tvorbu - nudnou a neoriginální.(22.10.2016)

 • Chajimwitz
  ****

  Na mě to nijakým odstrašujícím dojmem nepůsobí,viděl jsem dohromady dva a půl dílu a spíš to vidím na zcela neškodný relax.Doposud se tam neobjevili Etzler ani Zounar,tak nevidím důvod na špatné hodnocení.(14.8.2014)

 • Johny303
  odpad!

  Pár nešťastníků u nás doma na to kouká, takže když jsem si (bohužel již několikrát) špatně načasoval cestu do obýváku kolem televize a kousky z toho shlédl, došel jsem k jednoznačnému názoru.... to je ale neskutečná sračka.(4.11.2014)

 • lubospoti
  *

  Tradiční seriálová "kvalita" natáčená tuzemskými komerčními televizemi. Vydržel jsem asi 15 minut ze zvědavosti.. A tím jsem i se seriálem nadobro skončil.(2.7.2014)

<< předchozí 1 2 3 4 5