poster

Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Hrají:

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová, Lukáš Matěj
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (86)

 • subic
  odpad!

  No tak to je na prázdniny velká výzva jít radši nějak do škopkovny, (pro pražáky prostě někam do putyky, do nálevny) navíc když v Benátkách nad Jizerou to docela znám. Přesto jsem u toho vydržel asi 30 minut. Je tu hned na první pohled znát autorská ruka stejná jako u seriálů Ordinace v růžové zahradě, Rodinka, Obchoďák a dalších TV průserů.(1.7.2014)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Takový HUMBUK na takovou SRAČKU! A vrcholem drzosti je, že si člověk koupí časopis s televizním programem TV STAR a mrdiál "Svatby v Benátkách", je v programu zaškrtnutý červeným fixem, abychom ho náhodou nepřehlédli.(12.7.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Poněkud mne iritují seriály, které mají figur jak na orloji a já nemám tolik času, abych si prostudoval jejich životopisy a chorobopisy. Do Benátek jsem zkrátka nezavítal tak často, abych se nadšeně ponořil do víru události, ale patrně to bude proto, že jsem nenašel žádný pádný důvod k častějším návštěvám. Přesto si troufám napsat, že tento seriál je o dost méně odpadovější, než jeho nekoneční konkurenti.(20.3.2015)

 • castor
  *

  Napoprvé skoro milion diváků, otázkou nicméně zůstává, zda zvědavost přeroste ve věrnou sledovanost. Já věrný určitě nebudu, protože tahle přihlouplá, laciná a jednoduše další řadová vztahovka pásové výroby je atraktivní tak akorát pro.. však vy, sterilní diváci, se tam určitě najdete!!(3.8.2014)

 • hammer_head
  ***

  JASNÉ je to kýč, ale byl bych sám proti sobě, kdybych dal "odpad", když na to čumim. :D(4.9.2014)

 • GeusX

  Po prvním díle...jsem dostal (bohužel) přesně to, co jsem očekával... Pro příznivce tv serálů typu Doktoři z Počátků, Obchoďák, Velmi křehké vztahy, Ordinace v růžovce... atp. Dívat se nebudu, tudíž ani hodnotit.(1.7.2014)

 • J009
  odpad!

  Po pár minutách můžu říct, že je to totální sračka, která dělá negativní reklamu našemu městu a ještě, a to už je vrchol, tim obtěžujou občany Benátek. Výjezd na Prahu asi v pohodě najdete, sbohem...(16.7.2014)

 • Baronne
  odpad!

  Superextraultimátní MEGASRAČKOIDNÍ HOVADINA. Díky čus(26.5.2015)

 • rt12

  Odpudily už upoutávky, ztráta času, alespoň pro mě.(21.7.2014)

 • k4n9ur
  *

  Jenom když dávají ukázky s tou protivnou cizí písničkou, (neuměj si vymyslet aspoň vlastní a kdyby ji tam necpali možná by mi ani nevadila) vaří se ve mě krev. Už s tím přestaňte, aspoň někdo už dostaňte rozum. A když chcete toto vysílat pro pár důchodkyň, vytvořte jim na to extra program - co třeba Prima senior nebo Senil TV ??? Jednu * z lítosti...(29.3.2015)

 • gabin(a)
  odpad!

  Já jsem myslela, že v Česku je vysílání porna v TV zakázáno!!! Ale pro duševní porno to evidentně neplatí. U "hrají" by měli povinně za jménem uvádět výši hypotéky, ať všichni vědí, proč se herci takhle prostituují. I když Alice Bendová to dělá asi fakt z přesvědčení, blbá je na to dost. Ale proč Petr Kostka? Terka si nemohla....(27.4.2015)

 • Tryskomyš
  *****

  Nechápu to hodnocení. Za co 29 %. Vždyť je to taková letní pohodovka na prázdniny.(21.7.2014)

 • tuntavala
  odpad!

  Nepochopil.(2.4.2015)

 • skinny
  odpad!

  Martin Kraus opravdu neumí hrát, a když, tak rozhodně ne zubaře(28.8.2014)

 • Asmodin
  odpad!

  Tohle nemusím ani vidět, abych českou tvorbu hodnotila jako odpad. Začíná se tu rozvíjet vietnamský trend, který rychle a levně, horkou jehlou slátané, vypustí do hlavního vysílacího času cosi co má být seriál, který ovšem ze svých diváků dělá úplný kretény. I ❤ cz tvorbu - nudnou a neoriginální.(22.10.2016)

 • Chajimwitz
  ****

  Na mě to nijakým odstrašujícím dojmem nepůsobí,viděl jsem dohromady dva a půl dílu a spíš to vidím na zcela neškodný relax.Doposud se tam neobjevili Etzler ani Zounar,tak nevidím důvod na špatné hodnocení.(14.8.2014)

 • herr_carter
  odpad!

  Posraná hovadina.............moje hodnocení = 0 z 10.(11.9.2014)

 • loki666
  odpad!

  Další dílo,které je o hovně.Já se divím že se pořád točí takové hovadiny,už nevím co bych dodal.(4.8.2014)

 • RomeroIsGod
  odpad!

  Dal bych aspoň jednu *, ale je to fakt sračka.(8.10.2014)

 • honajz2
  odpad!

  Bylo velice hrozné, dívat se na nový typ serialu Ulice a přitom ztrácet čas. Mistrovské dílo tohle.(13.7.2014)

 • Ydrosten
  odpad!

  To se opravdu nenajde nikdo, kdo by nás podobných sraček konečně zbavil ? Dneska u toho moje partnerka brečela. Když jsem se Jí ptal co se zase stalo ( jsem ochotej si ji pokaždém takovém debilním seriálu vyslechnout ) tak mi řekla že tam jakásik postava přišla o dítě. Neuvěřitelné sračky. |||||| Kdyby místo podobných hovadin, vysílaly reklamní bloky o hodině a půl, udělá to víc radosti. Jóó a ještě by mněly pořádně psát kolik minut to má, protože hodinu to nemá na 100%. Když započítáme i reklamy, tak nám to udělá krásných 90 a více minut. Což je bohužel dost blbý v případě že jste v čase vysílání zvyklí chodit se psem na procházku a venku zrovna pršá. To by mně trefil šlak. Je velkou škodou, že se Český národ neumí chovat jako ve světě, kde by po pár peticích, byly takové seriály dávno zrušené. Zajímalo by mně kolik milionů KČ, platí těm statistickým firmám, které tvrdí že se na to dívá 945 771 díváků. Kdyby šlo dát mínus, tak ho dám. Pro podobné seriály je slovo ODPAD, vlastně ještě hezké pojmenování. PS : mnělo by se zavést ještě hodnocení " Dno žumpy "(18.11.2014)

<< předchozí 1 2 3 4 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace