Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Série(5) / Epizody(35)

corpsy

Zrejme splnený sen divákov odchovaných na filmoch spoločnosti Amblin a horormi z 80tych. V dobe, keď sa nostalgia stáva pocitom na dennom poriadku, je toto životodárny prameň. ()

liquido26

Svou dokonalou atmosférou naprosto unikátní seriál. Nejednou mě přitom zamrazilo. Původně jsem si během posledního dílu říkal, že druhá série je asi úplně zbytečná, ale nakonec se na ní těším. ()

Torision

Výborní dětší herci, neuvěřitelná atmosféra a hudba. Naprosto TOP seriálový počin, který patří zaslouženě na piedestal mezi Breaking Bad, první 3 séfie Dextera a první sérii True Detective. ()

Cubinho

Wow. Dlouho mě nic takto nechytlo. Seriál jsem zvládl za dvě noci. První polovina je neskutečně hutná (úchvatná hudba!), žel s odkrýváním tajemna hutná atmosféra řídne. Také díky skvělému obsazení - zejména mladí herci (nejen dětští) excelují - se jedná rozhodně o nejlepší mysteriózní dílo za hodně dlouhou dobu...A El? Úchvatná...Jo a divím se, že to tu ještě nikdo nenapsal - Natalia Dyer je úplná Keira Knightley! ()

PauloZ

Hutný mix super8 a Silent Hillu, který funguje na 100%. Co díl, to pořádná dávka tajemna, napětí, svižného tempa a výborné hutné atmošky. Všechno pěkně odsýpá a v ničem se neplácáme. Dlouho se mi nestalo, abych na něco čučel 5h v kuse s takovým zapálením a vtažením do děje. Zasazení do 80. let je velmi fajn a spolu s Driveoidním cool soundtrackem to celé nádherně funguje a rozdává silné pocity napříč celou sérií. Mám k tomu jen to, že nemusel být v posledních 3 dílech kladen tak velký důraz na "smart" partičku školáků. Byť jsou jejich charaktery v čele s bezzubým Dustinem velmi dobré a věřím, že děcka s předměstí budou technicky zdatnější než měšťáci. I tak bych dal přednost dospělejším, tedy Šerifovi s Joyce a Nancy s Jonathanem. Stranger thing je vytříbeným mixem z žánru! ()

ledzepfan

Dokonale vybalancované a přesně nadávkované.. zábavné, napínavé, dojemné.. O co se křečovitě snažil Abrams se Spielbergem v zádech u zoufalého Super8, to se tady povedlo naprosto přirozeně a hladce. Dufferovic kluci někde v podzemní laboratoři smíchali sentimentální(v tom nejlepším slova smyslu) synťákovský retro feeling s esencí toho nejdůležitějšího (a ještě nedevalvovaného) z Kinga, rozlili to do osmi zkumavek a nechali hodinu pomalu vařit.... A funguje to. Funguje to tak jako už dlouho skoro nic.. Nevím jestli se to kouzlo dá udržet druhou (nedejbože třetí) sérii, ale tady a teď (po první sérii) je to neuvěřitelná záležitost.. ()

spaceboyCZ

Ty osmdesátky jsou naprosto, ale naprosto dokonalé!! A upřímně, po dlouhé, dlouhatánské době film/seriál, u kterého jsem cítil brnění a takový ten úplně nejspodnější strach..jako když jsem byl sedmiletý kluk a viděl jsem poprvé Noční můru z Elm Street.. Díky, The Duffer Brothers za tento masterpiece. ()

hous.enka

Opravdu nerada rozkoukávám roztočené seriály. Ke Stranger Things jsem přišla přes kamarádku, která z něj byla nadšená, a tak jsem si řekla, že mu dám šanci. A stálo to za to. Od první do dosud natočené čtvrté řady nelituji jediné minuty a možná se na seriál kouknu za pár let znovu. V centru příběhu stojí parta děcek, jakými jste možná byli i vy - milují Dračí doupě, svůj poklidný život, hry a věří, že "Přátelé si nelžou." Vše se změní s příchodem podivné dívky El, která partu napřed naruší, aby ji záhy o to silněji spojila. Zlo v Hawkinsu číhá na svou chvíli a El a její kamarádi se budou muset zatraceně snažit, aby zachránili svět. Mou nejoblíbenější postavou je samozřejmě Jim Hopper, ale ve třetí řadě to byla i Robin a ve čtvrté sérii určitě Eddie a Max. Připojování nových postav se děje naprosto přirozeně, nenásilně a prostě si je nejde nezamilovat. ()

maddy

Welcome to the Eighties. The Golden Era of Steven Spielberg's family movies and John Carpenter's horrors. Stranger Things je originálny v tom aký je vlastne neoriginálny. Toto totiž nie je iba pocta osemdesiatkam, toto (vynímajúc pár CGI záberov) totiž sú tie osemdesiatky ako si ich väčšina z nás pamätá. A vôbec tu nejde iba o zasadenie príbehu do tohto obdobia, to je v podstate vedľajšie, ale o to aké to je celé až naivne jednoduché, ale pritom maximálne funkčné. Štýlový soundtrack, presná réžia, jemne cheesy scenár, ale práve v tej jednoduchosti toho Béčkovo ladeného námetu je tá krása. Dnes, keď musí byť všetko buď prekombinované tak, že v polovici sa v tom stratí aj samotný scenárista alebo je to až tak jednoduché, že sa stáva hlúpym prichádza Stranger Things. Ten hlúpy rozhodne nie, ale presne vystihol tú esenciu jednoduchých, ale účinných hororov z osemdesiatich rokov, ktoré nepotrebovali rozvíjať zbytočne komplikovanú mytológiu, aby boli účinné. Celé to ladenie do osemdesiatok nie je iba o prvoplánovom pokuse o vyvolanie nostalgických pocitov. Stranger Things, napriek množstvu rôznych zdrojov, z ktorých čerpá, totiž dokáže byť v plnej miere dostatočne svojský, avšak zároveň celkom zámerne miešať úmyselné žánrové klišé z tohto obdobia a vytvoriť tak príjemný žánrový mix takmer rodinného filmu resp. seriálu s tým pravým detským (nezamieňať za detinským) dobrodružstvom ako za najlepších čias Spielberga (E.T.) a hororu s jemnými prvkami sci-fi ako za čias Carpentera (The Fog, The Thing, Prince of Darkness), prípadne knižného Kinga (It, Pet Sematary). Celý zážitok nakoniec dotvára fakt, že Stranger Things ani raz nepôsobia epizódnym dojmom a seriál ani raz netrpí rozdelením na osem častí, ale pôsobí ako jeden osemhodinový film, ktorý plynie v jednotnom rovnako vyváženom tempe a atmosfére. Všetkých osem epizód je tak dokonale vyrovnaných, žiadna nevyčnieva, ale ani nepôsobí, že je tu iba do počtu na vyplnenie času. Pár chybičiek na kráse by sa síce našlo, napríklad osobne by som ocenil keby sa v určitých momentoch predsa len jednalo viac o pravý horor, pretože priestor tu bol alebo keby monštrum v závere bolo vytvorené skôr praktickými efektmi, než CGI, aby ten feeling osemdesiatok bol priam dokonalý, a taktiež by sa dalo ešte vypilovať pár dejových lapsov, ale načo vlastne, keď toto sú tie najlepšie „osemdesiatky“ aké sa v dvetisícšestnástom dajú zažiť. A to ich ani nijako zvlášť neadorujem, aj keď na hororoch z tohto obdobia som vyrastal, no Stranger Things som si užil každým záberom a každou sekundou. O Eleven chcem čo najskôr znova počuť, určitým spôsobom mi pripomínala malú Nataliu Portman v Leonovi. Nevinná, sympatická a zároveň skvelá detská herečka. I keď vlastne ono tu je celá osadenstvo dostatočne sympatické a detské postavy ani raz neotravujú a idú ruka v ruke s ostrieľanými dospelými hercami, kde hlavne Winona Ryder dokazuje, že je veľká škoda, že sa vytratila z celovečerných filmov, pretože po decentnej úlohe v inak skvelom minuloročnom Show Me a Hero ukazuje, že dokáže uhrať čokoľvek. Aj mierne potrhlú a hysterickú matku, no pritom nebyť v takejto úlohe ani raz otravná alebo zbytočne afektovaná. Netflix jednoducho RULZ! Má čuch ako na neopozerané námety, tak na výborných hercov, ale aj nových talentovaných režisérov (od tvorcov seriálu vrelo odporúčam checknúť aj ich celovečerný debut Hidden). Nie tak dávno prekvapili Daredevilom, ktorému po filme s Affleckom už asi nikto neveril, že môže dopadnúť tak dobre a teraz dokázali, že celú seriálovú tvorbu dokážu posunúť ešte ďalej. V súčasnej dobe sa Netflixu skutočne nemôže rovnať žiadna televízia (áno, vrátane HBO). CELKOVO: Season 1 = 4* (8/10) / Season 2 = 4* (8/10) / Season 3 = 3* (6/10) / Season 4 = 3* (6/10) () (méně) (více)

agentmiky

Bože, jak já ten Netflix miluji. Už u Daredevilu mě přesvědčili, že jsou to opravdu mistři, co se týče seriálové tvorby. Popravdě jsem si nebyl jistý, co od Stranger Things mám očekávat. Seriály s nádechem hororu ještě nemám pořádně prozkoumány, ale po zhlédnutí Stranger Things se ně určitě budu soustředit více. Herecké obsazení sice neoplývá tak známými herci kromě pár výjimek, ale všichni zahráli na své poměry brilantně. Ani nevím, kde mám s klady začít. Atmosféra a příběh jsou excelentní. Přišlo mi, že s každým novým dílem rostla samotná kvalita jednotlivých dílů. První polovina série je spíše taková výpravnější s prvky mystična, zatímco druhá půlka je trochu více akčnější. Právě toto vyvážení se mi líbilo a zamlouvalo. Samotný konec mě již navnadil na druhou sérii, které se snad dočkáme příštího roku. Za mě prozatím seriál roku. Hodnocení: 90% ()

zdepapepa

1. řada: Bylo to něco jako sledovat 4 dvouhodinové filmy, které do sebe ale tak krásně zapadají, že to prostě funguje. S dětmi je to takové coming-of-age Goonies/ET dobrodružství, s puberťáky je to teen romance/monster drama, s dospělými je to detektivka/thriller o hledání zmizelé osoby a je to často i solidní Kingovsko/Silent Hillovský horor, ve kterém se ale najde i čas na humor. Všechny postavy jsou skvěle napsány, až jsem měl pocit, že místo seriálu koukám na dokument. Takže kdo čeká díry v příběhu a chování postav, ten má smůlu. Kdybych mohl dát 11 hvězdiček, asi je i dám. 2. řada: Více toho samého jako bylo v první řadě, což je jen dobře. Dokonce i internetem tolik nenáviděná 7. epizoda, kterou já považuji za krásnou clip show/breather epizodu, se mi líbila. Posily v hereckém sboru (hlavně Samvěd Křepelka) mě kromě Max nenadchly. Chudák Will a jeho rodina, snad si ve třetí řadě odpočine - každopádně na to, jak Noah Schnapp moc nebyl v první řadě, tak zde herecky září a má spoustu prostoru. I celkově je krásně vidět kamarádský vztah se zbytkem party. 3. řada: Stále více toho samého, je to ale pořád dobře? Nezačíná se z toho pomalu stávat ohraná píseň se stejnými "akordy"? Výjimku bohužel tvoří odklon od hororu k nudnějším "popcornovitějším" žánrům. Líbí se mi, že jak se blížíme současnosti, tak přibývají odkazy na věci, se kterými jsem více sžitý. Zcela chápu Willa v prvních epizodách - romantickým subplotům přičítám kradení času, který mohl být věnován sourozeneckým duům (Jonathan-Will, Billy-Max; Lucas-Erica a Nancy-Mike něco málo měli) Pěvecké vystoupení Nekonečného příběhu mi přišlo daleko hloupější než internetem nenáviděná Lost Sister. Teď jen nevím, jestli bych v Hawkins chtěl bydlet (zábava jako v Silent Hill nebo Raccoon City) nebo nechtěl bydlet (vysoká úmrtnost). ()

Adasin

Fuckin' Awesome! Tak vynikající seriál jsem dlouho neviděla, je o HODNĚ lepší, než jsem čekala, nechápu, že mě tak dlouho míjel. Jen málo seriálů na mě zapůsobilo tak moc jako právě Stranger Things.  A to především díky výtečné atmosféře, která mě držela v napětí již od první epizody první série a do konce té (teď už) třetí mě nepustila, a jejíž nemalou součástí je i vypiplaný soundtrack od Kyla Dixona a Michaela Steina, který nejen úvodní (příliš krátkou!) znělkou občas připomíná soundtrack Tron: Legacy a přitom ho (na rozdíl od marvelovského Iron Fista nevykrádá, o výběru dalších songů z osmdesátek nemluvě. // Bohužel musím konstatovat, že koncert hudby ze Stranger Things v rámci Film Music Prague Festival byl (nejen) pro mě zklamáním: i přes účast obou skladatelů - byl tak jako úvodní znělka příliš krátký a ani neobsahoval moc motivů, na to, jaký prachy to stálo... // Po marvelovských Runaways (2017) opět skláním poklonu dětským hercům, především Millie Bobby Brown, ústřední chlapecké čtveřici - Finnu Wolfhardovi, Gatenu Matarazzovi, Calebovi McLaughlinovi a Noahu Schnappovi a pak Charliemu Heatonovi s Joem Keerym, ti totiž často překonávají dospělé herce, a já jim přeji do budoucna hodně dobrých rolí. Samozřejmě i dospělí herci jsou skvělí - třeba David Harbour a Wynona Ryder (nepřišlo mi, že by zas tak hysterčila). Všichni ve všech sériích jsou skvělí. Část komentáře věnovaná jednotlivým sériím (týká se hlavně té třetí) může obsahovat SPOILERy! -------------------- PRVNÍ série: znáte ten pocit, kdy už od první scény víte, že tohle je ono, že tohle se Vám trefilo do vkusu a bude to srdcová záležitost? Tak přesně to se mi stalo u pilotu a při sledování všech osmi epizod to vydrželo. Pátrání po zmizelém kamarádovi, tajný vládní objekt a projekt, uprchlý "experiment," jiná dimenze, příšery... Příběh je po celou dobu skvěle vyprávěn, nechybí napětí, různá odhalení ani rozepře mezi jednotlivými protagonisty a je tu i můj oblíbený motiv nenávisti a touhy po pomstě. Závěr byl naprosto fantastický a oceňuji hlavně to, že to nebyl úplný happyend. Zároveň byl udělaný tak, že by fungoval i jako závěr celého seriálu, když pomineme jistou scénu. Seriál ale naštěstí pokračoval dál. ------------------- DRUHÁ série pokračovala v nastavené úrovni a dle mého i o kousek překonala tu první. Příběh rozvinula ještě dál a přidala další skvělé postavy, u některých mě fakt mrzelo, že je zase odstranili (hlaně u Boba v podání sympatického Seana "Samvěda" Austina)... A co se týká té "slabší" sedmé epizody věnované Eleven - berte to třeba jako spin-off, bonus, nebo dělejte, že nikdy nevznikla. -------------------- TŘETÍ série: Opět smekám před bratry Dufferovými. Třetí série je zase nářez! Bylo to poslední dny skoro až k nevydržení (těšila jsem se i víc jak na mé oblíbené Agenty S.H.I.E.L.D.), ale i zde se dlouhé čekání vyplatilo. Po skvělé úvodní scéně (která mi připomněla příchod Lokiho na Zemi v prvních Avengers) sice následovali dva o trochu slabší úvodní rozjezdové díly, od třetího však není na co si stěžovat, sjela jsem všechny epizody za sebou, jak rychle to jen bylo možné… Nepřítel je vlastně pořád stejný, i když to vypadalo, že po minulé sérii už je uzavřený nadobro. a teď se vrátil. Líbí se mi, jak jeho návrat tvůrci logicky vysvětlili. Ano, brána je znovu otevřená, ale tentokrát to mají na svědomí Rusové. I když jsou jinak Rusové v amerických filmech a seriálech tak trochu klišé, jak je v této sérii vidět, pořád se s nimi dají vymyslet zajímavé věci a skvěle je zapojit do příběhu. Navíc jsou jen jedna část skládačky, protože z jejich malé brány by se asi nic nedostalo. Oni otevřeli bránu a k životu se probrala část Mind Flayera, která předtím vyšla z Willa. No a potom už stačilo jen sledovat jednotlivé příběhové linky, jak se spojují dohromady, což mě hodně bavilo. Do toho namíchané „teenagerské problémy“, hlavně randění, což se týká i chudáka Hoppera („Chci, abys zapomněla na prodávání a šla pracovat ke mně na Policii Hawkins.“ „A vidět tě každý den? To asi ne.“) a popkulturní odkazy (za mě vede ruský „Terminátor“ – chvíli jsem myslela, že je to fakt Arnold Schwarzenegger, ale i třeba Návrat do budoucnosti a Nekonečný příběh byly super). Tvůrci plnili i sliby, které nám dali, třeba Lucasova sestra Erica dostala víc prostoru a vůbec se skvěle zapojila do party. To ostatně i Robin (btw. je mi líto Steva) nebo Rus Alexej. Možná postava Jakea Buseyho (Bruce) mi přišla lehce nevyužitá… Nemám ráda, když některé moje oblíbené postavy na konci odjíždí, i když to dává smysl, mě s nimi prostě těžko loučí. Nicméně věřím, že tvůrci opět vymyslí, jak je v další řadě dát zase dohromady. Ve výsledku parádní jízda a já doufám, že čekání na čtvrtou sérii už nebude tak dlouhé jako na tu třetí. A že se konečně dočkám někoho ze svých oblíbených herců! ---------------------------------------- ČTVRTÁ série: Natahovaný - nejvíc tuhle série charakterizuje slovo natahovaný. Stopáž jednotlivých epizod tu narostla do na seriál obludných rozměrů. Někdy je to ku prospěchu, tady to ale znamená zbytečně dlouhé scény, které mohly skončit daleko dřív. Neúměrně dlouhé jsou zejména scény, kdy se postavy vykecávaj, kdy řeší vztahy, city atd. - tyhle kecy po chvíli začnou nudit, protože postavy melou furt to samý dokola nebo trvá x minut, než se ráčí vyjádřit. Při těhle scénách mě nejednou svrběl prst, abych nepřetáčela dopředu. Mít epizody stejnou délku jako v předchozích sériích, tyhle scény by tam buď nebyly nebo byly podstatně kratší. S tím souvisí i práce s postavami, kdy tady jich začíná být až moc a některé (zejména z těch "služebně starších") už jsou prostě zbytečné, jejich vývoj se zastavil a dělají jen křoví těm ostatním. Pak je tu i problém, kdy spousta postav má až nechutnej plot armor, což krásně zabíjí napětí a člověk se o ně už nebojí. I tak se ale na čtvrtou sérií vyplatilo počkat. Mytologie světa se zase posunula o kus dál a ukazuje se, jak skvěle to maj bratři Dufferovi vymyšlený a promyšlený. Všechny nový odhalení krásně zapadají do již odprezentovaného loru, aniž by došlo k nějakýmu popírání, retconování atd. (snad s výjimkou té jedné nenáviděné epizody z druhé série, což je v tomhle případě jen dobře). Konečně byl odhalen skutečný nepřítel a Vecna je určitě jedním z těch lepších záporáků. Finální střet jistě bude stát za to. 9/10 () (méně) (více)

kareen

V podstatě souhlas se zdejšími nadšenými komenty, co se týká zpracování, výborných dětských hereckých výkonů a pocty různým žánrovým trhákům let osmdesátých. Jen ta tajemná mysteriózní zápletka mě malinko zklamala. Asi jsem čekala víc Akta X a dočkala se spíš Stephena Kinga. Podle toho zakončení mi připadá, že si tvůrci nechávají otevřená vrátka pro pokračování (úspěch seriálu tomu samozřejmě neuškodí), takže bych to tipla na další sérii. ()

Paxxx.cz

Povedený seriál těžící především z výborného retro vykreslení 80tých let. Pár věci je tu trošku nedomyšlených (nechci spoilerovat) nicméně seriál díky skvělým herekým výkonům a napětí, které cítíte u každé epizody (nejlepší byla podlě mě epizoda číslo 3) stojí za zhlédnutí. Seriál navíc při pohledu na 4 mladé chlapce ve člověku evokuje příjemný pocit, díky kterému by se zase rad vrátil do dětských let. Už se moc těším čtvrtou sérii...9/10. ()

MICHAEL73

Bratři Dufferovi mě dokázali přenést do abnormálního světa plného napětí a záhad. Dnes se to jen tak někomu nepovede a tomuto seriálu se to daří od desíti k patnácti. Jedná se o velmi vzácnou srdcovku a s každou další sérií, událostí, novou postavou a zápletkou se svět pocházející z hlav nesmírně nadaných tvůrců rozrůstá a já nestíhám pobírat  všechnu tu krásu, kterou stvořili. Jak moc bych si přál, aby postavy byly mými skutečnými kamarády a mnohdy mi některé charaktery připadají i více skutečné, než někteří lidé, které znám. A pokud se vám podaří vytvořit něco tak mocného a silného, tak v kinematografii už nejde více. Příběhy mění svět a jedná se bezpochyby o jeden z nejsilnějších příběhů, který mi proměnil život. Možná pěji až moc velkou ódu, ale já nemohu jinak. Nedovedu si představit, že by kdo dovedl relevantně kritizovat jediný aspekt tohoto seriálu. Ať už mají Dufferovi jakýkoli rozpočet na sérii, vždy ho umí využít především ve prospěch příběhu, a proto smekám... Moc jim děkuji za to, co stvořili. Miluji tento fiktivní svět a je pro mě mnohdy reálnější, než ten, ve kterém žiji. ()

ArsenalEagle

Prostě jsem propadl.. tak skvěle vystihnutou dobovou atmosféru, aby pohledal. Skvělý casting, seriál táhnou jak zkušení herci tak děcka plná talentu, úžasná hudba a atmosféra hustá tak, že by se dala krájet. To vše podpírá už tak silný příběh a skvěle napsané charaktery. Dlouho jsem si držel rezervu, ale se třetí sérií končí i má resistence a já smekám. A i když je třetí série plná nelogičností (pomineme-li fakt, že existují různé světy, mozkožrouti, demagogorgoni a podobně), hlavně co se ruských přátel týká a jejich neschopnosti zlikvidovat tlustýho Ramba a partu fakanů, nemůžu si prostě na nic stěžovat. Skvělé nové postavy (Robin, Alexej...), spousta scén u kterých jsem se opravdu smál, pak i ty vážnější a smutné. Další série musí být, MUSÍ! ()

GodComplex

Prvni pulka prvni sezony naprosta dokonalost a jedna z nejlepsich veci co jsem v poslednich letech videl. Melo to nabeh na zarazeni mezi legendy typu Twin Peaks, 80's atmosfera, skvely soundtrack, napeti.... S odkryvanim pravdy se ale zacne vytracet mysterioznost a cele to zacne kapku upadat. Tzn. druha rada neni nutna, to nejlepsi uz ma show za sebou. 8/10 ()

JJ.Gibson

Dávám plný počet! Prostě mě to chytlo a nepustilo až do konce! Konečně něco zajímavého, nevšedního a povedeného. Netflix válí :) a ještě k tomu 90léta, moje krevní skupina! Občas mě sice malinko zarazilo chování některých postav. Jdeme "killnout" monstrum, pač zrovna nemáme, co jiného na práci a vlastně to nikdo moc neřeší. Nikdo nehlídá děti a nikdo se skoro ani nestará o ně. Ale to jen drobná výtka. A ještě jedna věc mi přišla malinko škoda, ono monstrum, je evidentní, že scénaristi mají radi sci-fi a hry! A velmi se inspirovali Silent Hillem - svět se změní, stvůra leze ze zdi, navíc je to říznuté Vetřelcem - vajíčko, lidi zarostlí do stěny a monstrum vypadalo jako by z oka vypadlo z Last of us. Chápu, že v dnešní době, je trochu těžké vymyslet něco nového a poutavého, ale i tak mi to přišlo lehce okopčené. Ale to nevadí, protože vše ostatní bylo skvělý!!!! Doufám, že druhá série bude stejně tak dobrá jako první!!!! Oblíbenec série: Dustin! ()

SonGokussj

Na jedno posezení. Usedl jsem, zapnul jsem a prakticky jsem nevstal, dokud to neskončilo... Úžasná podívaná, která se jen tak nevidí. Slabší konec ničemu nevadí, trochu zamrzí, ale neurazí. Celkově na mě zapůsobila dávka mysterie, která až do 4. episody vyvolávala takové emoce, co málokterý seriál/film, co jsem poslední dobou viděl. Úžasná kamera, super střih, herci, rozmazlení kluci, teenage děcka, dospělí, všechno tak nějak zapadlo a vytvořilo skvělou podívanou. "Where are you?" "R I G H T H E R E"Nervy-rvoucích 90% ()

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu