Komentáře uživatelů k filmu (2 257)

 • golfista
  *****

  Nezapírám, že romantická komedie je jedním z mých nejoblíbenějších žánrů, a anglické filmy miluju. O to víc jsem se těšil a o to víc jsem se bál, že budu zklamán ..... Nestalo se ! Je to romantická komedie, která se hned postavila na "bednu" tak pevně, jak to ještě žádná nedokázala. Richard Curtis svými scénáři k Mr. Beanovi, Čtyřem svatbám, Notting Hillu, Deníku B.Jones... dokázal, že je obdařen vzácným citem pro anglický humor. Tímhle filmem dokázal, že je i výborným režisérem, který za vydatné pomoci největších (a mně nejsympatičtějších) anglických filmových hvězd natočil film tak nabitý, že si říkáte že je to plýtvání nápady na jeden snímek.... P.S. Po prvním sestříhání měl film 3 a půl hodiny a většinu scén, které Curtis s těžkým srdcem vystříhnul najdete na DVD.(24.3.2004)

 • POMO
  ****

  Vianočný filmový darček, v ktorom si každý, kto aspoň raz miloval, nájde to svoje. Nech mu je 17 alebo 40, nech je čierny alebo biely, pohľadný alebo nepohľadný. 4 hviezdičky za to, že som sa nestotožnil s úplne všetkými postavami (čo je prirodzené) a tajných 20 hviezdičiek za ten jeden segment, pri ktorom som skamenel a onemel. A tiež za tú celkovú dobrosrdečnosť a lásku, s ktorou tento film točili všetci zúčastnení. P.S.: Ktorý to bol ten môj segment? Nepoviem vám - pre vás to môže byť úplne iný.(11.11.2003)

 • kleopatra
  *****

  Jsem ráda, že jsem film sledovala beze svědků, protože jinak by mě asi neminula svěrací kazajka. Smích/pláč - to byla moje reakce na film, který přes množství postav, emocí a dějových linek nepostrádal prokreslení charakterů, vtip ani laskavost. Přestože se jím line předvánoční atmosféra, byl dalek patetického závaží, jak to známe z amerických filmů. Spousta humorných situací byla naprosto neotřelá a nová, ať už to byl Colin Firth se svou portugalskou služkou v anglickoportugalských rozhovorech, nebo Bill Nighy v roli vyžilého rockera (jak už ho známe ze Still crazy a o to je to vtipnější) s bezskrupulozními hláškami, nebo "Mr.Bean" balící dárek Alanu Rickmanovi nikoli pro jeho ženu v šatech po Pavarottim , atd. atd. Téma " All we need is love" bylo tady zpracované na 1O hvězdiček a ,vám tvůrcům, za to velké díky.(6.8.2004)

 • KevSpa
  *****

  Miluju britské filmy a zejména komedie. A z téhle dýchá tak neuvěřitelně pohodová atmosféra, že mě totálně dostala. Richard Curtis napsal skvělé mikropříběhy, které tvoří takřka dokonalou romantickou komedii o lásce všeho druhu. Jako režisérský debutant dokázal tyhle příběhy oživit a natočit tak, že drží výborně pohromadě. Jde o velmi vtipný a příjemný film, jemuž vévodí nespočet hereckých hvězd a zejména můj velký oblíbenec Colin Firth je naprosto úžasný. Za ním ale nezaostává ani Hugh Grant nebo Alan Rickman.(11.11.2003)

 • Cival
  *****

  Tenhle film má spoustu nedostatků, ale božská, brutálně pozitivní atmosféra je všechny přebije. Láska nebeská není tak kompaktní, přesto je zajímavější a ve výsledku lepší než moje oblíbená Bridget Jones. Je fajn si jednou za čas připomenout, že Love is all around a že člověk kvůli určitým věcem musí překonat vlastní zábrany a skočit do toho po hlavě.(18.11.2003)

 • Lima
  ****

  Nádherně pozitivní film, kterých je v dnešní době, "jenž vymknutá z kloubů šílí", potřeba jako sůl. Bill Nighy je neskutečný šoumen, ale cédečko bych si od něj nekoupil, zpívá strašně :o))(19.11.2006)

 • Galadriel
  *****

  Skvělý, pohodový, milý, optimistický, vánoční film plný britského humoru toho nejpříjemnějšího ražení (já osobně tedy snesu i drsnější legraci, ale ta by zase do romantického filmu neseděla některým puritánům ;-)). Působí krásně přirozeně, přitom ale ne infantilně jako většina ostatních filmů dotýkajících se vánoc a vánočního období, zde navíc smíchaným s romantikou... Opravdu před tvůrci smekám, tak vkusný film na tolik klišovatá témata se moc často nevidí.(11.7.2005)

 • Gemini
  *****

  Absolutní tutovka, která vás rozněžní a zvedne vám náladu nejenom na Vánoce, ale v kteroukoliv roční dobu. Pochybuju, že mě Láska Nebeská vůbec kdy omrzí, pořád mám u některých scén úplně husí kůži, obzvlášť když se přidá Craig Armstrong. Jeho hudba je naprosto dokonalá, ale to je na tomhle filmu snad úplně všechno. I když co se doprovodných písní týká, třeba současná předělávka All You Need Is Love je mi dost proti srsti (narozdíl od té kostelní verze, která je k vidění ve filmu)...na opačném pólu pak stojí úžasná Olivia Olson, která svým podáním All I Want For Christmas udělala z Mariah Carey trhací kalendář. Na tomhle filmu prostě nemůžu najít jediné negativum. Vlastně jedno by tu bylo - ještě jsem neviděl DVD verzi...ale to se změní, a až se tak stane, tenhle chvalozpěv si zopakuju a pěkně ho natáhnu. Jdu pryč, a budu si zas nějakou dobu zpívat Christmas Is All Around Me:))(21.5.2005)

 • Tosim
  *****

  God only knows what I’d be without you. Není mnoho filmů, které by tak neuvěřitelným způsobem dokázaly spojit scény, u kterých vám tečou slzy smíchy, s těmi, u kterých je to kvůli dojetí. Nic víc napsat nehodlám, nerad totiž něco kazím, snad jen - TAK AŤ NÁM LÁSKA NAKOPE PRDEL! Tak a dost. Už dost.(18.4.2005)

 • Matty
  *****

  Láska na první pohled a celý život, které rád odpustím všechna romantická klišé, urputnou snahu zalíbit se, přemíru postav i stereotypní nakládání s ženskými postavemi. 95% Zajímavé komentáře: Dudek, Jeanne, Eddard, Adman, Jordan, Ilicka, Alexis(22.7.2005)

 • Radyo
  *****

  Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

 • Malarkey
  *****

  Nevěřil jsem, že romantická komedie může být především komedie a ne romantika. Láska nebeská je příkladem něčeho, co se tváří jako regulérní slaďák okořeněný průměrným příběhem, vánočním příběhem, s občasným vtipným úšklebkem, ale ve skutečnosti je příběhem několika rodin během Vánočních svátků a co je hlavní, zřejmě jednou z nejvtipnějších komedií roku. Tento film střídá kontrastů jako já ponožek. Je to hezké, je to hodné, ale každý je nějaký jiný. Rozhodně ne zlý. Tato komedie dokonale přivoní k svícnu, který se otáčí na stěně a příjemně sladí s vánoční atmosférou. Krom toho titulní song už je tak otravný, až ho začali dávat do těch nejotravnějších reklam od Vodafonu a ta otravná vždycky je. I když ve filmu jako je tento, být otravným nikdy nemůže a taky nebude. Stejně jako celý tento film. Na vánoční svátky ideální, překvapivě hodně vánoční, hodně vtipný a hodně romantický. Tvůrcům se podařilo něco neuvěřitelného a ačkoliv je Láska nebeská hodně nenápadná dokáže mile pobavit. --- Sakra - To je dobrý, alespoň jste neřekla doprdele - Já věděla, že první den nějak poseru...doprdele.(25.12.2007)

 • Cervenak
  *****

  Najlepšia romantická komédia, akú som kedy videl. Každý herec je tu vychutnávkový, len Bill Nighy je BOŽSKÝ. Zbožňujem dejovú líniu s anglickým mladíkom cestujúcim do Ameriky - každý čaká, že dostane krutú lekciu, namiesto toho sa mu jeho predstavy naplnia nevídaným spôsobom. Je to takmer až dojímavé ;-).(16.4.2007)

 • Djkoma
  *****

  Nejlepší čistý romanták za posledních pár let. Obsazení, kterému nemůže konkurovat žádný film z poslední doby a perfektní spojení všech příběhů a nálady vánoc. Hudba je dalším plusem tohoto filmu, která způsobý, že zapomenete na lehkou průhlednost a opět odhadovatelnost.(10.3.2006)

 • T2
  *****

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $59,696,144Tržby Celosvetovo $248,600,000Tržby za predaj DVD v USA $10,469,623Čistá Fantázia! Veľmi podarený film, plný silných momentiek a trefnej odľahčenej srandy do popukania. Na Anglickú produkciu to je veľmi veľké prekvapenie a asi najlepšia romantická komédia čo som za posledné roky videl. /100%/(29.12.2008)

 • gouryella
  *****

  Krásný miloucký film, plný výborné hudby a skvelých hereckých výkonu - jen toho sentimentu je na jeden film trosku moc. Ovsem to jakym zpusobem se britove "vyporadaji" s americkym prezidentem musim velmi ocenit - bravo!!(19.1.2004)

 • Renton
  *****

  Scénář: Richard Curtis .. Nejkrásnější, nejprocítěnější a vlastně nejlepší romantická komedie! Tenhle film si zamilujete!! Doporučuji. Láska je skutečně nebeská!! ___ Můj každoroční Vánoční evrgrín. _ 100%.(15.3.2004)

 • Superpero
  *****

  The Best of romantická komedie. Opravdu extrémě mě pobavila příhoda s cestováním do Ameriky, jestli tam na každýho čeká Elisha tak jedu taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!(29.6.2005)

 • hirnlego
  ***

  Nadprůměrná romantická komedie, která má své kouzlo, několik opravdu povedených scén (Rowan!) a celkově příjemnou atmosféru. Pro někoho milý film, který člověka hodí do pohody a dobré nálady - pro jiného v závěru trochu hořký pocit podobný tomu při sledování videa z akce "free hugs". Jo, kdyby všechno šlo vyřešit takhle "růžově"... (ke 4* chybí opravdu nepatrný kousek...no třeba po dalším zhlédnutí)(2.6.2007)

 • Nathalie
  *****

  Tři písničky, které v ultimátní vánoční mozaice zazní, nejsou jen kulisou, ale jakýmsi dvanáctým hráčem na hřišti: Christmas is all around....All I want for Christmas is You.... All You need is LOVE. ACTUALLY, nejvíce se mě dotkly dvě linie, jež končí smutně. Mají v sobě něco z té osudové nevyhnutelnosti, jako když poznáte cizího, přesto nepochopitelně blízkého člověka a nějaká překážka vám zabrání poznávat ho dál. Když váš společný příběh končí ve vzduchoprázdnu a vy se marně ptáte, jestli je možné vrátit se do bodu nula, jestli je možné přátelit se s někým, kdo k nám cítí víc. Poprvé jsem LA viděla v kině s někým takovým, a tak pro mě už napořád tou vánoční láskyplností probleskují tu a tam melancholické paprsky a lítost, že i když ten můj příběh skončil šťastně, někoho jiného můj happyend zranil. A proto si k Love Actually musím pouštět ten místy cynicky a shazovačný komentář režiséra a herců, abych se v tom sladkém vánočním těstu neutopila. Venku začíná sněžit. Come on and let it snow...(28.11.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113