balon

Byla jsem překvapena z jištění, že venku jsou krysy a vevnitř myši ale to je klasický humor nejlepší série parodií jaká byla kdy natočena.Prezident v podání Leslieho Nielsena byl zkrátka trefný, neskutečně jsem se bavila :) ()

andydufrsn

Ne tak špatný jako dvojka, ale proti jedničce pořád totální katastrofa. Jasně párkrát se zasmějete, ale jako celek je to hodně slabý! ()

sarah.cs

Zase jsem se hezky zasmála. Sice jsou tam místy i spíš trapná místa, avšak vtipná převažují. '' To vypadá jako...'' ''Cigareta??'' Když jsem sama doma, pustím si parodii, abych se nebála. ()

Sadova302b50

Viděla jsem jedničku (která ušla) a dvojku (která neušla ani dva metry) a na trojku jsem dostala zálusk, až když jsem si přečetla jméno Zucker. Je fakt, že výše jmenovaný má podpis u mnohem silnějších kafí, ale trojka není žádná instantní břečka. Jak jsem váhala, zda u prvního dílu dát dvě, nebo tři hvězdy (a paradoxně to zachránila scéna, která mi oproti záměrům tvůrců připomněla jeden polozapomenutý ostrovní snímek), tady neváhám a bleskem lepím tři hvězdy. Sice se tu vyskytuje pár pitomostí, ale alespoň se tvůrci vyhnuli tomu, co dělalo z druhého dílu skoro odpad. 62% ()

Eviel

Jednotka a táto časť boli jediné , na ktoré sa dalo pozerať ...Charlie Sheen a Leslie Nielsen ma tu vedeli rozosmiať , ale celý film to nepoťahajú dvaja :) ()

vafla05

Jednoznačne najlepšia časť zo všetkých. Filozofické úvahy o myšiach a krysiach alebo o prebudení sa mŕtvy nemali ani najmenšiu chybu. Neskutočne sa pri nich nasmejete a v mojom prípade aj budete opakovať v škole s kamarátmi po celé dni až týždne. ()

bratr_jezek

Charlie Sheen jako parodie na Proroctví a Leslie Nielsen v parodii sama sebe (jako prezidenta :-D) zvedají trojku do lepšího průměru. Pár nelogičností tu je, ale asi nejlepší z celé série "filmíků" Nejvíc se paroduje Kruh a všechny ty sci-fi nálety mimozemšťanů. Cody je opravdu zábavný jasnozřivý spratek a dodává parodii pomyslnou 4 hvězdu. ()

biggerg

Tento diel mám asi najradšej. Tých hlášok čo je tam používam do dnes a neprestávajú ma baviť. Anna Faris je tak neskutočne podarená tupolka že ju nejde nemilovať. Do toho pálky od Simona Rexa a Charlieho no proste je to ono. Nič viac nič menej. ()

MiselB

Hodně dobrá černá komedie. Tento žánr prostě nezklame. U filmu se bát ani nedá, jak je to vtipné. Tenhle film mě nezklamal, naopak. Cindy, teče z televize.. ()

Mountain

Od podobných filmů nelze čekat zázraky. Jen doufat v dobrou nenáročnou zábavu. Je potřeba znát původní dílka, která jsou parodována. Pak je váš smích u televize umocněn. Trocha kanálního humoru a je na světě takové dílko jako Scary movie 3. Já osobně jsem se u tohoto filmu bavila. ()

Wiceman

Tvl už by s tim hip-hopem mohli jít doprdele, ale počkat .... ono to paroduje skvělou osmou míli? Jo tak dobrý. To by ještě šlo. A dokonce to paroduje i můj oblíbenej kruh. To by taky ještě šlo. Dokonce i výborný Znamení. Luxus. Plejáda dobrejch parodovanejch filmů, jenže ty parodie už jsou tak nějak .... vyhaslý. Vyhaslý asi stejně, jako Charlie Sheen, co by šukal i ořezávátka kdyby se dostatečně sjel. Tvl a on v tomhle hraje i Leslie Nielsen. Tak to je fakt konec. V Bláznivejch střelách byl supr, ale tady, i když se snaží napodobit ty blby, co normálně hraje, je spíš otravnej a nudnej. Celej film pak na mě působí spíš jako snaha o přiživení se na vyhasínajícím duchu hororovejch parodií. Už jich prostě bylo dost a další až tak za deset let, až na ně každej zapomene :D Slabší dvě hvězdy za dobrej výběr parodovanejch titulů. ()

mp5991

Bude to určitě částečně tím, že jsem tenhle díl viděl dost dlouho po ostatních a dost brzy po původním Kruhu, každopádně mi ale tenhle přijde nejlepší. Je to samozřejmě hrozná kravina, je to většinou tak blbý až je to vtipný, ale přesně to od parodie očekávám :-) První polovina a kousek by byla na 10/10, je to naprosto dokonalá přehlídka jednoduchého, ale účinného humoru. Ke konci už dobrých vtipů ubývá nebo se opakují, ale pořád dobré. Jen mi není jasné, proč místní popis uvádí, že film především paroduje kromě Kruhu i Matrix, na ten jsem zaznamenal jen asi dvě scény, které ani do celkového děje moc nezapadaly. ()

Jirkacek

Třetí díl série Scary Movie 3 z roku 2003 jsem si vyhledal na HBO, hned poté, co jsem shlédl první část, který jsem ocenil dvěma hvězdami a také druhé pokračování, jenž se mi vůbec nelíbilo a vhodil jsem jej do odpadu. Byl jsem tedy sám zvědav, kam se třetí pokračování zařadí a jelikož jsem předem věděl, že se jedná o parodii, neočekával jsem žádný hluboký umělecký zážitek, ale spíše jsem se chtěl zasmát a dobře pobavit. Při sledování prvního dílu jsem se opravdu několikrtá zasmál, ale u toho druhého jsem byl znechucen sprostými scénami a velice, převelice pokleslým druhem zábavy. Doufal jsem tedy, že se kvalita třetího dílu vrátí alespoň na úroveň úvodní části a že se sem tam zasměji, což se nakonec i stalo. Film začal parodií na film Kruh, když si dvě kamarádky Katie (Jenny McCarthy) a Becca (Pamela Anderson) povídaly a Katie řekla, že viděla videokazetu, po jejímž zhlédnutí lidé za sedm dní zemřou. Becca po pár minutách nalezla Katie mrtvou a komicky zjišťovala, jestli je opravdu mrtvá i poté, co jí upadla hlava. Nakonec z televizoru vylezla dívka z videokazety a zabila i Beccu. Pak jsme se přenesli na farmu nedaleko Washingtonu, kde Toma Logana (Charlie Sheen) probudil ze spaní jekot jeho dcery Sue Loganové (Jianna Ballard). Venku se potkal se svým bratrem Georgem (Simon Rex), který mu řekl, že se psi chovají divně tím, že si hráli si na Caesara, kouřili vodní dýmku a řídili traktor. Pak oba muži objevili velké kruhy v obilí a při pohledu seshora tam bylo napsáno "ATTACK HERE" ("ZDE ZAÚTOČIT"). Mezitím ve Washingtonu šla hrdinka obou prvních dílů Cindy Campbellová (Anna Faris) vyzvednout svého synovce Codyho do školy, kde dělala učitelku její kamarádka Brenda Meeksová (Regina Hall). Seznámila se tam s Georgem Loganem, který šel vyzvednout svou neteř, a pozval ji na rapové klání, kterého se měl večer účastnit. Na tomto klání dělal porotce i Simon Cowell, který hrál sám sebe, a byl zastřelen za svá hodnocení. Cindy pak šla k Brendě domů a ta jí řekla, že nedávno viděla vraždící videokazetu. Brenda si z ní dělala srandu že ji krvácí z nosu atd. Opakovala to pak ještě několikrát, nakonec se na televizní obrazovce objevil kruh, poté začala z televize téct voda, objevila se studna a z vylezla dívka z videokazety, která záhy vkročila do místnosti a zaútočila na Brendu, která volala Cindy o pomoc. Ta byla v kuchyni a už kamarádce nevěřila, takže Brenda vzápětí zemřela. Cindy pak vešla do místnosti a divila se, že je všude voda a za gaučem pak našla mrtvolu kamarádky. Na Brendině pohřbu získala Cindy videokazetu, doma ji zhlédla a potom si ji pustil i její synovec Cody (Drew Mikuska). Aby oba za týden nezemřeli, musela Cindy nepříjemnou situaci začít řešit. Cindy šla s kazetou k vědmě, které se říkalo teta Shaneequa (Queen Latifah), která na pásce odhalila schovaný maják a pak bojovala s dívkou z kazety. Cindy maják našla a když vešla dovnitř, setkala se tam s architektem (George Carlin), který jí vylíčil skutečný příběh dívky z pásky a jak se kazeta dostala na svět. Mezitím se v Bílém domě prezident Harris (Leslie Nielsen) obával invaze mimozemšťanů. Kvůli tomu spolu se svým agentem Thompsonem (Ja Rule) začal hledat Cindy, která o tomto nebezpečí předtím varovala ve zprávách. Doma Cindy zjistila, že televizní stanice, ve které pracovala bude vraždící film pouštět na obrazovce, a tak ho uvidí mnoho lidí, kteří se tak dostanou do nebezpečí. Cindy se tak vydala na Loganovu farmu, o které si myslela, že se tam objeví mimozemšťané. Na farmě se všichni schovali do sklepa, pak šli ale muži znovu ven bojovat s mimozemšťany. Nakonec ale, spolu s prezidentem Harrisem, zjistili, že mimozemšťané nejdou Zemi napadnout, ale chtějí zničit dívku z videokazety, protože také viděli její video. Ve sklepě Cindy poznala záběr z filmu a náhle se dívka objevila za ní. George šel za Cindy do sklepa a našel Cindy a dívku, jak spolu bojují. Dívka se pak na chvíli uklidnila, ale pak se chystala znovu k útoku. Vtom ale přišel prezident Harris, dveřmi ji shodil do studny, kterou pak Cindy s Georgem zavřeli. Nakonec se Cindy a George vzali. Když ze svatby odjížděli, zapomněli s sebou vzít synovce Codyho. Rychle zastavili, zacouvali, aby mohl nasednout, ale v tom ho srazilo jiné auto, on vyletěl do vzduchu a byl konec. Další potrhlé pokračování parodie mne naštěstí nezklamalo jako druhý díl a dokonce jsem na něm našel pár pozitivních věcí. Překvapilo mne opravdu hvězdné herecké obsazení, i když si někteří herci či herečky zahráli pouhé štěky. Nejvíce mne potěšilo, že zase bylo čemu se zasmát jako v prvním díle a že scénář měl jakoustakous hlavu a patu. Suma sumárum, parodie na horory Scary Movie 3 ode mne získala dvě kazetové hvězdy **. () (méně) (více)

sourekm odpad!

Scary Movie 1 a 2 byly filmy na kterých jsem procházel svou pubertou a tak by bylo ode mě pokrytecké, když bych o nich mluvil nepřiměřeně kriticky. Co se ale týče trojky, tak mě poměrně dost zklamalo to, že i když se práce ujal režisér *Bláznivé střely* a *Připoutejte se, prosím*, tak je smutné, že nepřišli s něčím novým. Filmů ke zprznění bude rok co rok dost a dost. Jenže Scary Movie je spíše než film jakýsi karikační formát kde je jasná šablona co se má jak zprznit a v tom je každý nový díl v podstatě předvídatelný a tím pádem v podstatě čím dál tím víc nudný. Nadsázka zaměstnané matky která nemá čas na své dítě natolik, že ho zapomene na chodníku a srazí zadkem auta při couvání mi opravdu vtipná nepříjde, zvlášť když vtípky tohoto typu znám z podobných bláznivých komediíí osmdesátých let. Navíc tenhle pseudogeg s dětskem jako otloukánkem je v celým filmu a bylo to použito v tolika bláznivých komediích, že to je čistý trapas. Lépe nedopadne ani krátká scénka s úchylným pastorem který má to dětsko hlídat. Stereotyp o úchylných pastorech už tenkrát byl tak profláklý, že taková scénka opravdu nikoho nešokuje. Hloupé smlouvání s démonem ze studni o odkladu smrti, homosexuální mimozemšťani co mají genitálie v prstech se kterými obtěžují ostatní... V podstatě ten film je jako opilý kámoš co vůbec není vtipný, ale snaží se bavit ostatní tak, že papouškuje nějakého průměrného komika či vymýšlí na každou věc rádoby vtipy za každou cenu. ()

BigJohn02

Asi nejlepší díl. Některý fóry jsou nezapomenutelný (např. rap battle). Jasnovidnej prcek Cody byl skvělej - až mi ho bylo líto, jak ho tam furt vobouchávaj. ()

leafroller

Jednoznačně nejlepší díl série a to včetně 4 a 5. Nepřekonaný proud smíchu a zábavy. Dokonalé spojení Charlieho a Leslieho. Hurá! ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé