Proč? 13x proto

• USA 13 Reasons Why
Drama / Mysteriózní
USA, (2017–2020), 47 h 32 min (Minutáž: 49–99 min)

Tvůrci:

Brian Yorkey

Předloha:

Jay Asher (kniha)

Série(4) / Epizody(49)

Recenze uživatele jatt k tomuto seriálu (10)

Šestá kazeta, první strana (2017) (S01E11)

Nádherný príklad toho, čo všetko si musí človek vytrpieť kvôli láske, najsilnejšej komodite na svete... ()

Malá holka (2018) (S02E08)

Dlho som čakal, kým tie kazety pustia do éteru, konečne. Tajomstvá sú na to, aby sa odhalili. ()

Bryce a Chloe (2018) (S02E11)

Hromadná bitka mala grády, už bola na čase. Koniec ako sa patrí, Bryce by mohol už umrieť, ale čo by bolo ďalej? ()

Lež je neodmyslitelnou součástí života (2019) (S03E02)

Bryce je mrtev, at zije novy kral. Uz mi liezol na nervy, bude asi menej napatia, ale nastal cas na nove veci, aj ked Ani by tiez mohla odist. ()

Člověka poznáš podle jeho zármutku (2019) (S03E06)

Na to ako veľmi sa posledné mesiace Bryce snažil byť lepším človekom, si nezaslúžil takto pokaziť pohreb. Začína mi chýbať. ()

Školní výlet (2020) (S04E04)

Tie halucinácie ma už serú. Polovicu epizódy spravia vymyslenou, to už prestáva človeka aj baviť sledovať. Začínam sa tešiť na koniec tejto halucinogénnej série. ()

Večírek (2020) (S04E05)

Začínam mať podozrenie, že rodičia napichli vlastné detí a sledujú ich a to ešte nie som ani v tretine epizódy. Tie kamery v Zachovej izbe už predpovedajú príliš veľa, dúfam, že sa len mýlim. ()

Přijímací pohovor (2020) (S04E07)

Zach sa nemal nechať. Akonáhle na neho ten kretén zaútočil ako prvý a bola krv, mal ho zabiť. V takom prípade sa život ukončuje férovo. ()

Ples (2020) (S04E09)

Taktiež nemám nič proti LGBT, ale kráľ a kráľovná plesu boli vždy pár muž a žena. To už mi príde v dnešnej dobe, že normálny biely muž hetero s bielou hetero ženou (alebo černoch + černoška, aziat + aziatka) je už prežitok a ak nie si LGBT alebo netvoríš mix pár ideálne černoch - beloška a naopak, tak nepatríš medzi normálnych ľudí. Opakujem, nemám nič proti odlišnostiam, ale kedysi normálne veci sa tlačia stále viac do úzadia. Príroda má aspoň zatiaľ obyčajný názor a množenie bez absencie opačného pohlavia nefunguje. ()

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney