poster

Terror Firmer

 • USA

  Terror Firmer

Komedie / Horor

USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brain-D
  ***

  Troma ! a to totálně přeplácaná samýma neskutečně bizardnima, krvavýma a brutálníma nápadama. Díky tomu se stane to, že všechny nemusí být tak dobrý. Po prvním shlédnutí jsem neměl dobrý pocit, ale po druhé když jsem shlédl první 4. díly Toxiho, tak se mi na to dívalo lip. I tak mi to přijde jako nejzvrácenější film od Tromy.(24.6.2011)

 • Laxik
  **

  Ježiši Kriste, tohle snad není možný. Po Surf Nazis a Toxiem je to třetí TROMÁCKÁ slátanina a musím smeknout před Panem Úchylem Kaufmanem. Jen tak se mi nestane, aby mi bylo z něčeho šoufl nebo abych odvacel pohled. Ale tady se to povedlo hned několikrát, protože i když triky stojí za starou bačkoru, dokážu si až moc živě představit, co se má dít. A nelíbí se mi to. Ale jinak se mi kupa věcí líbí a byl bych schopný tomu dát i o jednu dvě hvězdy víc, protože pro hovadiny největšího kalibru mám pochopení, ale ta stopáž... ta zatraceně přemrštěná stopáž to zabila. Ani jsem to nezvládnul dokoukat napoprvý, to se vážně nedalo. LET'S MAKE SOME ART! * BYE BYE, BIG BOOBIE BITCH!(5.7.2011)

 • Skejpr
  ****

  Tak jsem se odhodlal ke svému prvnímu seznámení se s legendární Tromou a.. FUCK ME JESUS ON A POGO STICK! Ultimátní brak oscilující kdesi mezi Peterem Jacksonem a upoceným pornem, chaos od začátku do konce a přehlídka toho nejšílenějšího, nejbizarnějšího a nejzvrhlejšího humoru, jaký si vůbec dovedete představit. Grandiózní hlášky ("Právě jsem byla pochcána slepým nezávislým režisérem") střídá absolutní sebeironie a navrch spousta a spousta totálního dada!! Paradoxem pak je, že režisér, který dokázal ukočírovat takovýhle guláš, narvat ho takovým množstvím detailů (hrátky s druhými, třetími, čtvrtými a dalšími plány) a ještě si v něm sám zahrát, musí být absolutní génius!!! Je tedy jen škoda, že ke konci to začne být zdlouhavé a už jenom podivně divné a silně tomu tedy dojde dech... Jako manifest toho, co to znamená být nezávislým filmařem ovšem dokonalé... Okurku?(1.12.2010)

 • Kusko.t2
  **

  TROMA film, v ktorom však je viac trápnosti ako zábavy. Miestami je tento film o filme zábavný, niekoľko scénok sa celkom podarilo, nahota a všelijaké čvachtavé zvuky tiež nechýbali. Samozrejme keď to bolo od Tromy, bolo to všetko také lacné s množstvom nehercov. S príbehom sa Lloyd Kaufman taktiež moc nepáral (u takýchto druhov filmov je to bežné a plánované). Lacné zábavné nechutnosti sa diali počas filmu, v ktorom si Lloyd zahral režiséra a točil ako inak podobnú slátaninu. „Movie people are disgusting.“ Proste Lloyd Kaufman :–). Ja som videl nie tú 98 minútovú verziu ale tú 114 min unrated verziu, čo je trochu moc na takýto druh filmu..........PS. hirnlego: – aj ja som si vážne myslel, že tá scéna s dievčatkom dospeje do orálu, nie si v tom sama. Asi podobné filmy narušili moju psychiku :)(8.9.2007)

 • Slasher
  ****

  [TROMA] Spousty moči, blitek, hoven, vnitřností, sexu, koziček... Prostě klasika. Kaufman (který tady hraje samotného režiséra nadšence) poslal běžte doprdele všem kdo se do něj kdy naváželi, aneb jak to asi vypadá na place během Troma natáčení:) Svým způsobem je to geniální, ale hlavně je to skvělá zábava. It's a horrible world! Starvation, dismemberment, torture, rape, cornholing. It's horrible out there, but it's worse here in a movie set!(25.12.2007)

 • - V závěrečných titulcích je pod jmény postav uvedeno, jak postava zemřela. (SeBig)

 • - Kornfleky, které se ve filmu objevovali, se jmenovaly Toxie-Bites, čímž film odkazuje na filmovou sérii Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

 • - Scéně, ve které vozidlo nabourá, převrátí se a dopadne zpět na kola, byla použita již ve třech filmech společnosti Troma. (SeBig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace