Terror Firmer

Terror Firmer

Komedie / Horor

USA, 1999, 98 min

Pro slepého režisera, kterého hraje sám mistr Kaufman, je poslední šancí jak se udržet na špici natočit nové skvělé pokračování Toxic Avangera. Takže film o natáčen Troma filmu. Jako správný tromácký film obsahuje litry krve a tuny sraček + další tělní tekutiny v míře jakou nenajdete ve všech teenegerovských komedií posledních 10 let dohromady. Navrch celkem dost povedených vtípků a i toho sexu dostatek. Nezapomenutelná je scéna kdy slepý režiser močí na záchodě na souložící dvojici. Ale ta zbytečná roztahanost filmu a natahování děje. Ach jo.(19.6.2006)

Makabrózny humor, perverzity, veľké kozy, absurdné hlášky, afektovaní herci a do nechutnosti predlžované gore scény, takto možno charakterizovať Kaufmanov Terror Firmer - film o filme, v ktorom sa režisér stáva jednou z filmových postáv. Ako inak: slepým nezávislým režisérom, ktorý stráca kontrolu nad svojou novou snímkou. Vcelku logické až na to, že výsledkom je takmer dokonalý chaos, v ktorom hľadanie masového vraha sotva stmeľuje príbeh. Na Terror Firmer treba mať v prvom rade silný žalúdok.(21.1.2010)

• Gilmour93

Living in Oblivion pro milovníky perverze, manifest úchylnosti a nebo jen okurkové soft porno..? Mám takový pocit, že film Terror Firmer, který jinak veskrze sympatický štáb slepého režiséra natáčel, by byl jen o kyblík zvratků slabší než tato One Giant Tribute to all Troma films.. Rozhodně se o mně nedá říct, že jsem nějaký puritán, ale po celkem ucházejícím Toxickém mstiteli nyní pouštím Tromu k Hudsonu, protože se prostě většinu času nebylo čemu smát. Když pominu náklady, jaký je rozdíl mezi tímto a trapnými vylučovacími komediemi poslední dekády?(7.1.2010)

• MrPierc

Tohle je strašný humus, potraty, zvracení, fekálie, špatné triky, špatní herci, ale je to tak brutální až to člověka pobaví ( hlavně pan Hermafrodit či jak to nazvat ). Nepouštějte to dětem ani babičkám, strýčkům ani tetičkám. Herecky zaujmula jen Alyce LaTourelle, která už nikde jinde nyní nehraje :-((6.6.2009)

Troma ! a to totálně přeplácaná samýma neskutečně bizardnima, krvavýma a brutálníma nápadama. Díky tomu se stane to, že všechny nemusí být tak dobrý. Po prvním shlédnutí jsem neměl dobrý pocit, ale po druhé když jsem shlédl první 4. díly Toxiho, tak se mi na to dívalo lip. I tak mi to přijde jako nejzvrácenější film od Tromy.(24.6.2011)

• - Kornfleky, které se ve filmu objevovali, se jmenovaly Toxie-Bites, čímž film odkazuje na filmovou sérii Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

• - Scéně, ve které vozidlo nabourá, převrátí se a dopadne zpět na kola, byla použita již ve třech filmech společnosti Troma. (SeBig)

• - V závěrečných titulcích je pod jmény postav uvedeno, jak postava zemřela. (SeBig)