Terror Firmer

Terror Firmer

Komedie / Horor

USA, 1999, 98 min

Ti z vás, kteří neznají Tromácké filmy si řeknou: 'jak tohle může někdo natočit?' Jde o přehlídku fekálního humoru, kde nic nezůstane skryto. Krev stříkající jako z hasičské hadice, umlácení vlastní nohou, vyjmutí plodu z těhotné ženy, znetvořené pohlavní orgány, famózní smrt na eskalátoru, pomočení, nechutné výkaly a mnoho dalšího. To vše můžete vidět v tomto filmu, ale i v mnoha dalších filmech této společnosti. K tomu všemu hraje skvělá hudba. Po shlédnutí tohoto filmu jsem začal mít neskutečně rád zavařované okurky!!!(7.7.2008)

• playboxguest

Vždycky jsem se tak nějak považovala za úchylného diváka, tudíž jsem se na Terror firmera těšila (kór po znalosti Poultrygeista a Kanibalové!muzikál, což jsou podobně ražené snímky, které jsem si užila a oblíbila). Tady už ale i na mě zřejmě bylo těch úchyláren až příliš a i ta dvouhodinová!!! délka byla na tromácký snímek až moc. Pár dobrých scének to mělo, být to minimálně o půlhodinu kratší, uvažovala bych i o třech hvězdách, ale takhle je to víc nastavovaná nuda, než podařená zábava (a spíš než všechna ta nahota, brutalita apod. mě u filmu dokázalo do konce udržet jen to roztomilé, samosebou že záměrné přehrávání všech zúčastněných). Méně je někdy více a tady je toho zbytečně tolik, že jsem se všehovšudy půlku filmu pekelně pronudila k závěru a sebelepší prasárna už to nezachránila.(12.7.2011)

No, to zase byla po dlouhé době divočina jakou znovu hned tak neuvidim. Tohle je ten typ filmu (pokud se něco takového dá považovat za filmařinu) u kterého se hodnocení pohybuje mezi 0 a 100%, jelikož to každý chápe jinak. Někdo možná přistoupí na režisérovu hru a pochopí, že v tohle výtvoru je možné úplně všechno (člověka může sežrat eskalátor, muž je umlácen utrženou nohou, ženě je z těla vyjmut plod dítěte a desítky dalších chuťáren a to ani nepíšu co se zde dělá s okurkama) a bude se výtečně bavit a jiní to nepochopí a budou to považovat jen za sled nesouvisejících prasáren. Já jsem někde mezi a někdy jsem se bavil a jindy nevěřícně zíral.(9.10.2007)

• Tuxedo

Ze začátku jsem se smál každé brutalitce, ale když vám to servírují dvě hodiny, přejde vás pak chuť. Občas se tu sice vyskytne dobrý nápad (např. zmínka o kontinuitě), ale jinak film postrádá tempo a více nekrvavého humoru. Dívat se na průměrné gore, které navíc v rámci příběhu (pokud nějaký je) nemá žádný účel, není nic pro mě.(26.9.2007)

neskutečná prasárna, ve který je možný vidět slepýho režiséra co se všude motá jak hovado, na každým kroku posraný gatě a poblitý dementi, kozy všech velkostí a tvarů, nahej tlusťoch co běhá po ulici a nebo řitní plamenomet, nicméně některý scény jsou fakt cyber brutální, ale mezi nima byly dost těžký hluchý místa, který buď vyzněly z trapných vtipů a nebo to prostě jen nudilo až moc přehnanejma nesmyslama.(12.10.2007)

• - V závěrečných titulcích je pod jmény postav uvedeno, jak postava zemřela. (SeBig)

• - Scéně, ve které vozidlo nabourá, převrátí se a dopadne zpět na kola, byla použita již ve třech filmech společnosti Troma. (SeBig)

• - Kornfleky, které se ve filmu objevovali, se jmenovaly Toxie-Bites, čímž film odkazuje na filmovou sérii Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)