poster

Terror Firmer

 • USA

  Terror Firmer

Komedie / Horor

USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Ti z vás, kteří neznají Tromácké filmy si řeknou: 'jak tohle může někdo natočit?' Jde o přehlídku fekálního humoru, kde nic nezůstane skryto. Krev stříkající jako z hasičské hadice, umlácení vlastní nohou, vyjmutí plodu z těhotné ženy, znetvořené pohlavní orgány, famózní smrt na eskalátoru, pomočení, nechutné výkaly a mnoho dalšího. To vše můžete vidět v tomto filmu, ale i v mnoha dalších filmech této společnosti. K tomu všemu hraje skvělá hudba. Po shlédnutí tohoto filmu jsem začal mít neskutečně rád zavařované okurky!!!(7.7.2008)

 • playboxguest
  **

  Vždycky jsem se tak nějak považovala za úchylného diváka, tudíž jsem se na Terror firmera těšila (kór po znalosti Poultrygeista a Kanibalové!muzikál, což jsou podobně ražené snímky, které jsem si užila a oblíbila). Tady už ale i na mě zřejmě bylo těch úchyláren až příliš a i ta dvouhodinová!!! délka byla na tromácký snímek až moc. Pár dobrých scének to mělo, být to minimálně o půlhodinu kratší, uvažovala bych i o třech hvězdách, ale takhle je to víc nastavovaná nuda, než podařená zábava (a spíš než všechna ta nahota, brutalita apod. mě u filmu dokázalo do konce udržet jen to roztomilé, samosebou že záměrné přehrávání všech zúčastněných). Méně je někdy více a tady je toho zbytečně tolik, že jsem se všehovšudy půlku filmu pekelně pronudila k závěru a sebelepší prasárna už to nezachránila.(12.7.2011)

 • Chrustyn
  ***

  No, to zase byla po dlouhé době divočina jakou znovu hned tak neuvidim. Tohle je ten typ filmu (pokud se něco takového dá považovat za filmařinu) u kterého se hodnocení pohybuje mezi 0 a 100%, jelikož to každý chápe jinak. Někdo možná přistoupí na režisérovu hru a pochopí, že v tohle výtvoru je možné úplně všechno (člověka může sežrat eskalátor, muž je umlácen utrženou nohou, ženě je z těla vyjmut plod dítěte a desítky dalších chuťáren a to ani nepíšu co se zde dělá s okurkama) a bude se výtečně bavit a jiní to nepochopí a budou to považovat jen za sled nesouvisejících prasáren. Já jsem někde mezi a někdy jsem se bavil a jindy nevěřícně zíral.(9.10.2007)

 • Tuxedo
  **

  Ze začátku jsem se smál každé brutalitce, ale když vám to servírují dvě hodiny, přejde vás pak chuť. Občas se tu sice vyskytne dobrý nápad (např. zmínka o kontinuitě), ale jinak film postrádá tempo a více nekrvavého humoru. Dívat se na průměrné gore, které navíc v rámci příběhu (pokud nějaký je) nemá žádný účel, není nic pro mě.(26.9.2007)

 • Shit
  ****

  neskutečná prasárna, ve který je možný vidět slepýho režiséra co se všude motá jak hovado, na každým kroku posraný gatě a poblitý dementi, kozy všech velkostí a tvarů, nahej tlusťoch co běhá po ulici a nebo řitní plamenomet, nicméně některý scény jsou fakt cyber brutální, ale mezi nima byly dost těžký hluchý místa, který buď vyzněly z trapných vtipů a nebo to prostě jen nudilo až moc přehnanejma nesmyslama.(12.10.2007)

 • - V závěrečných titulcích je pod jmény postav uvedeno, jak postava zemřela. (SeBig)

 • - Scéně, ve které vozidlo nabourá, převrátí se a dopadne zpět na kola, byla použita již ve třech filmech společnosti Troma. (SeBig)

 • - Kornfleky, které se ve filmu objevovali, se jmenovaly Toxie-Bites, čímž film odkazuje na filmovou sérii Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace