Yellowstone

(seriál)
Trailer
Drama / Western
USA, (2018–2022), 45 h 43 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy (více)

Série(5) / Epizody(53)

Yellowstone sleduje rodinu Dutton, ktorá ovláda najväčší ranč v Spojených štátoch pod neustálymi útokmi jeho susedov - stavebných developerov, Indiánskej rezervácie a Amerického Národného Parku. Yellowstone je intenzívna štúdia násilného sveta, ďaleko od očí a záujmu médií, kde nie je otrávená pitná voda a nevyriešené vraždy ničím novým. Yellowstone je to najlepšie a najhoršie z Ameriky, videné očami rodiny, ktorá predstavuje oboje. (Real Tom Hardy)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (40)

Yellowstone (2018)

1. Serie: Pro me jde o serialovou pecku roku. Soucasny western z kraje, kde vsichni musi byt drsni jak smirkovy papir, ktery vsech devet dilu paradne slape, to si necham libit. Skvele obsazeni v cele s Costnerem a Reilly, skvela atmosfera bezutesneho kraje, kone, auta, pusky a helikoptery, to vse Sheridan namichal do paradniho westernoveho koktejlu, u ktereho se nemuzu dockat dalsi serie. 2. Serie: Stale me to strasne bavi. Lepsi western jsem dlouho nevidel (mozna od prvni serie). Bavi me to, skvele se na to kouka a je to napinave jak byvaji nejlepsi thrillery. To vse v opravdu neokoukanem prostredi, kde i ta nejvedlejsi pribehova linka me proste bavi. Sheridan je borec a v druhe serii to ukazuje nejen za psacim strojem, ale i v sedle! ()

Season 1 (2018) (S01)

Pro me jde o serialovou pecku roku. Soucasny western z kraje, kde vsichni musi byt drsni jak smirkovy papir, ktery vsech devet dilu paradne slape, to si necham libit. Skvele obsazeni v cele s Costnerem a Reilly, skvela atmosfera bezutesneho kraje, kone, auta, pusky a helikoptery, to vse Sheridan namichal do paradniho westernoveho koktejlu, u ktereho se nemuzu dockat dalsi serie. ()

Daybreak (2018) (S01E01)

Nikdo dneska nepise a netoci takove chlapske filmy jako Sheridan. Vsichni jsou drsni jako smirkovy papir, ale zereme jim to i s navijakem. Tak to mam rad a prvni hodina a pul bylo luxusni uvedeni do deje, ktery pohaneji fakt zajimave charaktery. Na konci to krasne vygradovalo a jestli tak bude gradovat celych deset dilu? Uff. ()

Kill the Messenger (2018) (S01E02)

Pomalejsi a hloubavejsi vypraveni je mnou u westernu vyzadovano. Zde jsem ho dostal, ale i presto se dej a postavy prijemne posouvaji dal. ()

No Good Horses (2018) (S01E03)

Paradni dil se spoustou deje a napeti. A pak, ze westerny musi byt pomale? ()

The Long Black Train (2018) (S01E04)

Dramaticky oblouk pomalu ale jiste houstne a mame tu serialovou pecku leta! ()

Coming Home (2018) (S01E05)

Stale to je pecka. Paty dil se venuje spis vedlejsim linkam, ale o to je osobnejsi a mozna i pusobivejsi? ()

The Remembering (2018) (S01E06)

No vida, to byl zajimavy twistik a i fakt necekany. Jsem moc zvedav, co z nej vykresou v dalsich dilech. Snad ho sem Sheridan nedal jen pro to aby mel twist, ale hezky ho rozehraje v dalsich dilech. ()

A Monster Is Among Us (2018) (S01E07)

To byl ale depresivni dil. Vypada to, ze se vsechno pred finale radne podela. Btw. zase jsme tu meli klasickou westernovou proprietu moc zajimave pouzitou! ()

The Unravelling: Part 1 (2018) (S01E08)

Vsechno se to Johnovi sere a ja se nemuzu dockat finale. Jak tohle skonci? To nemuze skoncit dobre, bohuzel. ()

The Unravelling: Part 2 (2018) (S01E09)

Fajn finale, ktere moc hezky rozehralo karty pro dalsi sezonu, ktera prijde doufam asap. ()

Season 2 (2019) (S02)

A Thundering (2019) (S02E01)

Neo-cowboyove jsou zpet a ja mam radost. Mam tu vsechno, co me bavilo na prvni serii a peknou porci dramatu navic. Trosicku tu chybi stinger jako v prvnim dilu prvni serie, ale i tak jsem moc zvedav, kam se druha serie ubere. ()

New Beginnings (2019) (S02E02)

Nove charaktery, nove dynamiky, jen doufam, ze z toho nebude telenovale. Moc me nezajima, jestli mlada pani skonci s plavcikem, nebo ne. ()

The Reek of Desperation (2019) (S02E03)

Dva brachove z casina vypadaji zajimave a maji celkem potencial, kam se asi vyvinou? No a ten twist s pravnickym brachou Jamiem, neprisel vam moc uspechany a na silu? ()

Only Devils Left (2019) (S02E04)

Super policejni prace, to me bavilo moc a take brachove z casina? Ja jsem rikal, ze budou zajimavi! ()

Touching Your Enemy (2019) (S02E05)

Jo, libi se mi to. Mrtve kravy, bouchacky, vyhrozovani a i kovbojske srandicky. A dokonce i sam tvurce Sheridan se stavil ukazat zac je toho konske sedlo? Parada. ()

Blood the Boy (2019) (S02E06)

Bavi me to cim dil tim vic. Jamiemu konecne hrablo, hlavni story se paradne zamotava, vsichni jsou proti vsem a zaroven spolu proti ostatnim. A i vedlejsi storky jsou fajn, Jimmymu se proste musi fandit, ne ze ne. ()

Resurrection Day (2019) (S02E07)

Zbyvaji tri dile do konce a nabira to slusne obratky. Tluste jde do tenkeho, krev na rukou vsech a bude hur! Tak se mi to libi, jen houst! ()

Behind Us Only Grey (2019) (S02E08)

Schyluje se schyluje. K necemu velkemu. Nakouknuti do indianske kultury bylo celkem necekane a super. A ja si nemuzu pomoct a jdu hned na dalsi dil. ()

Související novinky

Míří k nám další velká streamovací služba

Míří k nám další velká streamovací služba

11.09.2022

V Česku je dnes možné předplatit si desítky streamovacích služeb, prorazit na poměrně saturovaném trhu se ale pokusí další. A může mít dobrou šanci na úspěch. Jde totiž o SkyShowtime, výsledek…

Prequel Yellowstonu s Fordem a Mirren nabírá posily

Prequel Yellowstonu s Fordem a Mirren nabírá posily

10.09.2022

Po westernovém osídlování Montany v seriálu 1883 se tentokrát nový prequel seriálu Yellowstone vydá do roku 1923, do období prohibice, kterak Jacob a Cara Duttom poprvé bránili svůj ranč před okolním…

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování…