Sheridan úvodnú časť natiahol až príliš, čím možno niektorých od tohto svojho moderno-westernového kúsku odradil, ale tí čo zostali a majú podobné príbehy radi, určite neľutujú. Vrátane mňa. Krásne yellowstonské prostredie lemované intrigami, rodinnými perimepetiami, vyhrážkami a vybrúsenými konfliktmi v minimalistickom balení a tempe, v ktorom sa režisér doslova vyžíva. Zaujímavý príbeh, ešte lepšie zahraní výbornými hercami, nielen Costnerom, ktorý sa proste pre tieto postavy narodil, ale tiež Reillyovou, Grimesom a prekvapivo aj Hauserom. Chytilo ma to prakticky okamžite, som zvedavý na ďalší priebeh.(29.8.2018)

Moderní western, který díky dvěma prvním, ne příliš vydařeným dílům, působí zprvu jako přehnaná a nabubřelá fraška, jdoucí po povrchu, plná umachrovaných, rádoby drsných postav. Teprve až s přibývajícími díly a především díky flashbackům do minulosti, se postavy stávají hlubšími a divák začíná chápat jejich chování a motivace k činům. Nic převratného, ale rovněž nic stupidního, či nekvalitně natočeného. Mimochodem Kelly Reilly si svou Beth Duttonovou dává s takovou chutí, že jí přeju minimálně nominaci na nějakou cenu, její postava v podstatě táhne celý děj.(3.9.2018)

• Hoffmanos

Pilot - Scénář jak z béčkového filmu občas postrádal logiku, podobně jako u Sheridianova druhého sicaria. Odfláknuté dialogy, nesympatické postavy, a kamera taky nestála za moc. Už je to nějakých pár let, co jsem nevydržel dokoukat do konce pilotní díl nějakého seriálu, takže jedna hvězdička za Costnera, který to u mě zachránit nedokázal.(2.10.2018)

Yellowstone je takove drsnejsi, westernovejsi Billions. Casting je skvelej v cele s drsnym Costnerem (John Dutton), Kelly Reilly postava mrchy (Beth Dutton) vylozene sedla. Taylor Sheridan proste umi napsat kvalitni scenar a jeste si to zrezirovat, takze nemam obavy o druhou serii, ve ktere jak predpokladam, to bude jeste vetsi a temejsi jizda nez v 1. serii.(28.8.2018)

"40 TOURS IN AFGHANISTAN AND I GOT TO DEAL WITH THIS SHIT IN FUCKING MONTANA." ------------- Fantastická seriálová záležitosť, ktorá sa nesie v duchu všetkého, čo od Sheridana môžeme očakávať - prítomnosť drsnej atmosféry, náležite zvolené prostredia, silná hudba, špičková akcia, chladné postavy, svojský štýl rozprávania príbehov a ich s ničím sa nemaznajúca nátura. Yellowstone je presne ako jeho božská American Frontier Trilógia, len roztiahnutá na 8 hodín. Nie je ale úplne bez chýb. Aj napriek všetkým chválam musím uznať, že seriál sa nesie naozaj v pozvoľnom tempe, má pomalý drajv, chýba mu kontinuálna intenzita, frekventovanosť akčných situácií a ich dopad je zväčša veľmi slabý. Prekvapivo sa ale na druhú sériu teším oveľa viac, ako na druhú sériu Tin Star a/alebo Mr. Mercedes, a to už je čo povedať.(9.9.2018)