Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když je zavražděna dcera Ronalda Cravena (Bob Peck), Emma (Joanne Whalley), ​​policista Craven zjistí, že byla ve skupině aktivistů GAIA, kteří se zabývali odhalováním úložiště jaderného odpadu v Northmooru kvůli nezákonným činnostem. (sator)

Recenze (5)

snaked 

všechny recenze uživatele

Zvedám na pět hvězd kvůli fenomenálnímu závěru. A postava Daria Jedburgha je naprosto geniální. Takže i přes slabší a nudnější pasáže 5. ()

sator

všechny recenze uživatele

Když je zavražděna dcera Ronalda Cravena (Bob Peck) Emma, ​​policista Craven zjistí, že byla ve skupině aktivistů GAIA, kteří se zabývali odhalováním úložiště jaderného odpadu v Northmooru kvůli nezákonným činnostem. ()

Paul_cz 

všechny recenze uživatele

V době svého vzniku kultovní záležitost, bohužel pro současného nebritského diváka to až taková sláva není...místy nuda a nezanechalo to nějaký hlubší dojem.Na film s Gibsonem se ale těším. ()

thestral 

všechny recenze uživatele

...mám na něj rozporuplné vzpomínky z hodin úvodu do britské kultury, nebylo mi moc jasné, proč se na něj díváme, když jsme zrovna probírali středověkou Anglii, nebo později restauraci...ale asi měl pan profesor důvod.. ()

Související novinky

Mel Gibson se vrací před kamery

Mel Gibson se vrací před kamery

30.04.2008

A že už bylo načase. Naposledy si hlavní roli zahrál v roce 2002 (Údolí stínů a Znamení). Nebýt nějakých vedlejších roliček v nepovšimnutých filmech, dokumentů z natáčení jeho režijních projektů a… (více)

Reklama

Reklama