emilkac

SUPER FILM ALE K PLNEMU POČTU MI TAM VADI PAR VECI! MOHLO BY TO BYT O POLHODKU KRATSIE A TIEZ TO ROZPRAVANIE HLAVNYCH HRDINOV DO PRIBEHU ZACNE PO HODINE LIEZT NA NERVY! NORMALNE DIALOGY TAM SKORO VOBEC NIE SU! ()

x_dan

Tezke hodnotit takovy skvost. Rozhodne bych si po zhlednuti chtel vyzkouset vest kasino (nebo si z nej jenom nechat posilat penize?) ;) ()

morricone

Casino je špička mezi filmy o sázení,intrikách a vůbec touze po výhře ať už v jakkékoliv podobě.Velmi dobře zde navíc hrají Robert de Niro,Sharon Stone a Joe Pesci kteří táhnou celý tento vynikající film. ()

Othy

Přímo dokonalá režie Scorseseho a s nemálo dokonalým hereckým obsazením (De Niro a Pesci) dává vzniknout nezapomenutelný skvost tohoto žanru...Bravo Scorsesi:)) ()

gpx

Pěkná gangsterka, ale tak nějak mi splývá se všema ostatníma. Nevim jestli je to tím, že jsou všechny tak dobrý nebo tak stejný... ()

superzurda

I když Joe Pesci nemá chybu, nikterak mě tento neoslovil. Rychlé uvedení do děje by mělo být stručné a ne trvat půl hodiny. A když už to trvá půl hodiny, tak by to mohlo být přehledné. Po celou dobu filmu jsem hledal hlavní nit, a když už jsem jí našel tak se všichni povraždili. Typický závěr Scorseseho filmů. ()

Zeddi

Asi nejlepěí snímek Scorseseho serie o mafii někdejší Ameriky. Drsně způsoby, kterými se tehdy dalo vyřešit vlastně všehcno ve mě zanechává dojem, že kdybych žil v té době chtěl bych být mafiánem. Ale všechno temné má svůj konec, takže nakonec se z prosperity stane zase jen boj o přežití, ale Scorsese to podává tak, že alespoň na krátkou chvíli je velice příjemníé užívat si, když vám život dá na co si jen vzpomenete. ()

Martyyn

Krásná mafiánská freska z prostředí kasina, kde nic není černobílé. De Niro hraje zkušeného bosse kasina opravdu dokonale, nemluvě o jeho společnici Sharon Stone, které je souzeno, že vlastně ani nemůže být nikdy spokojena. Scorsese mě neustále příjemně překvapuje, pokud ovšem pominu délku jeho filmů. Jo a ještě musím poděkovat novinám AHA!, které tento film vydaly v DVD edici. Tohle jsem od nich jaksi nečekal. ()

Simir79

Solidně odvedená práce. Metráž sice trochu hrozivá, ale děj se pomalu ale jistě valí dopředu a je stále na co koukat. Dobré herecké výkony. Dobrá volba pro dlouhé večery. ()

ironivan

Výborný film s Robertem De Niro a Sharon Stone,Joe Pesci jako týpek kterej je trošku od rány ale do tohoto filmu se hodí skvěle. ()

komatsu

U filmů delších než dvě hodiny se běžně začínám v polovině nudit. Ne tak v případě Casina - Scorsese umí a tady to je vidět. A poslední půlhodina, to je klenot (ne že by předchozí část nebyla). Bože, jak já miluji Scorseseho filmy. ()

májovec13

Díky fenomenálním hereckým výkonům zejména Pesciho a Stone prostě musím dát 5. De Niro, ačkoliv je vynikající herec, jim zde dělá jen sekundanta. ()

peaceNwar

Toto je megafilm. CASINO je tak zaujímavý, pravdivý, drsný aj nežný, komplexný, jednoduchý a zložitý príbeh zároveň, že to až bolí. Naozaj sa nenechajte odradiť stopážou, pretože tento megaprojekt je zvládnutý tak šikovne, že vám tie tri hodiny ubehnú ako voda. Naozaj som z filmu nemohol spustiť oči a ani na chvílinku sa nenudil, čo je naozaj veľké umenie. Nebudem prezrádzať dej, pretože by to bola škoda, len Vám hovorím, pustite si to a nechajte sa unášať nezidealizovanou a krutou cestou odkrývajúcou tvár hazardného biznisu v Amerike. Celý tento film je založený na výbornom scenári, ktorý je z väčšej časti zložený z vnútorných monológov, aby divák mohol pochopiť všetky súvislosti a detaily rýchlejšie, než pri normálnej metóde rozprávania. Réžia je výborná, kamera primeraná svojim nárokom, jedine strih občas potkína, no celú záťaž ťahajú dopredu zasa raz excelentní herci Robert De Niro a Danny De Vito. Svoje roly zahrali naozaj na jedničku, nezaháľala ani Sharon Stone, aj keď jej postava bola skôr na okrasu. Na celej autentickosti a uveriteľnosti príbehu pridáva dokumentárne poňatie životného príbehu mafiánov Sama a Nicka a komediálnosť niektorých príhod a scén naopak vytvára uvoľnenú atmosféru, ktorá sa postupne vystupňuje do brutálneho záveru. Ako každému ***** filmu nechýba ani CASINU toľkokrát opakované hodnotné posolstvo, ktoré si hádam naši milí chamtivci a násilníci nikdy nezoberú k srdcu. Martin Scorsese ako scenárista a režisér nám zasa ukázal kto tu je pánom modernej mafiánskej drámy. ()

B3njamin

Když jsem to viděl poprvé tak jsem jenom zíral. Tři hodiny rychle utekly jako nic. Možná můj nejoblíbenější film od Scorseseho. Neni to nejlepší mafiánský film, ale do první desítky patří, možná i do první pětky ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011