Farmacia de guardia (TV seriál)

• slovenský

Lekáreň

Komedie

Španělsko, 1991

Eva Isanta, Antonio Mercero, María Adánez, Luis Marías, Isabel Ayúcar, Guillermo Ortega, Lolita Flores, Miguel Palenzuela, Saturnino García, Silvia Marsó, Lili Muráti, Manuel Morón, Alicia Moro, Emilio Aragón, Juan Luis Galiardo, Pilar Velázquez, Cris Huerta, Ana Obregón, Ignacio del Moral, Carles Canut, José Carlos Soriano, Patricia Mendy, Víctor Valverde, Carmen Lozano, Mercedes Lezcano, Pedro Mari Sánchez, Luis Varela, Amparo Baró, Carmen Rossi, Félix Navarro, Vicente Haro, Luis Barbero, Marisa de Leza, María Kosty, Diana Salcedo, Mónica Cano, Beatriz Carvajal, Francisco Piquer, Pedro Valentín, Luis Lorenzo, Marta Molero, Pilar Barrera, Fernando Chinarro, Fernando Conde, Concha Cuetos, Miguel de Grandy, Alfonso del Real, José Lara, Fedra Lorente, Antonio Medina, Milena Montes, Laila Ripoll, Amparo Rivelles, Pastor Serrador, José Luis Torrijo, Rafael Hernández, Carlos Larrañaga, Mulie Jarju, Alberto Closas, José Lifante, Silvia Tortosa, Marta Belaustegui, Joaquín Climent, María Pujalte, Tito García, Inés Morales, Álvaro de Luna, Francisco Sanz, María Luisa Ponte, Luis Ciges, Jesús Guzmán, Ángel Terrón, Montserrat Julió, Francisco Camoiras, Mery Leyva, Antonio P. Costafreda, Ana María Ventura, Julián Navarro, Ángel de Andrés, Enrique Navarro, Ramón Lillo, Mercedes Aguirre, Pablo Menasanch, Marisa Porcel, Fabián Conde, Luisa Fernanda Gaona, Joan Llaneras, Marta Fernández Muro, José Yepes, María Jesús Hoyos, Antonio Gamero, Verónica Luján, José Segura, Tomás Zori, Manolo Codeso, Paloma Cela, Francisco Merino, Guillermo Montesinos, Antonio Requena, Ramón Langa, Paco Catalá, Pedro Luis Lavilla, Tomás Sáez, Alberto Fernández, Mary González, Juan José Otegui, Esperanza Grases, Paco Racionero, Ramón Reparaz, Lorenzo Ramírez, Narciso Ibáñez Menta, Marisol Ayuso, José Carabias, Amparo Valle, Pedro Civera, Francisco Vidal, María Garralón, Cesáreo Estébanez, Francisco Maestre, Miguel Arribas, Asunción Sancho, Antonio Ross, Horacio Valcárcel, Nuria Mencía, Mara Goyanes, José Ángel de Juanes, Milagros Ponti, Pepón Nieto, Juan Carlos Rubio, Ángeles Macua, Felipe García Vélez, Luisa Gavasa, Herminia Tejela, Alicia Borrachero, Karmele Aranburu, Resu Morales, Selva Mayo, José Antonio Ceinos, Rosana Pastor, Carlos Lucas, Alfredo Cernuda, Jaume Sisa, Juan Miguel Cuesta, Emma Ozores, José Cela, Nathalie Seseña, Goizalde Núñez, Luisa Armenteros, Elvira Menéndez, Lidia Navarro, Angélica Revert, Pepe Cantero, César Sánchez, Pep Guinyol, Ana Frau, Luis Cuenca, Pep Cortés, Jaroslaw Bielski

Pohodová záležitosť s pyrenejského polostrova. Cez letné prázdniny to bola klasika, keď nebolo čo robiť.(4.9.2016)

Díky tomuhle seriálu je z mojí sestry farmaceutický laborant. Jako malé jsme jej sledovaly o prázdninách u babičky. Vtipné. Ráda bych shlédla znovu.(6.12.2010)

Seriál vysielali naše televízie a tuším všetkých 172 epizód. Tie natáčali v priebehu piatich rokov a predpisovala sa v nich medicína na zdravie, rodinnú pohodu a priateľstvo. Teda jediné tri veci, na ktoré nie je treba lekársky predpis.(28.1.2017)

Nostalgia. Letné prázdniny = každé ráno povinne Addamsovci, Oddysea a Lekáreň. Seriál môjho detstva.(2.6.2010)

Španielsky sitcom u nás vysielaný pod názvom Lekáreň o majiteľke lekárne Lourdes, jej bývalom manželovi Adolfovi a ich dvoch podarených synoch, v lekárni sa stretávali predavačky z okolitých obchodov, učiteľky a ešte celá plejáda rôznych postavičiek, ktorí tam riešili svoje problémy, bolo to neamerické, celkom vtipné a vždy keď som mala čas som ti tento seriál rada pozrela(20.12.2008)

• - Seriál má 172 epizód aké boli natáčané v rokoch 91´ až 95´. (Paldiny)